Hai Mijn dochter is nu 10 weken en wil langzaam gaan afbouwen van de borstvoeding (wil afgebouwd zijn voor ik weer ga werken) Ze kreeg al 1 keer in de week savonds een fles afgekolfde melk (dronk ongeveer 130/140) Mijn borstvoeding schema zat zo: 5 uur borstvoeding dan slapen 9 uur borstvoeding meestal eerst badje dan borstvoeding dan slapen 12/13 uur borstvoeding even spelen en dan slapen 16/17 uur borstvoeding spelen en daarna na bed 20 uur borstvoeding en dan laat ik ze beneden tot 23 uur soms wakker doms slapend 23 borstvoeding en naar bed Heb eerst de voeding van 20 uur vervangen en nu sinds eergisteren die van 12 uur. Maar nu komt het... Ze drinkt zo weinig. Van een fles van 120-4 laat ze gerust 40 staan... Ze trekt het dan ook niet goed tot volgende voeding Ga morgen een andere (grotere) speen proberen misschien dat dat helpt... Iemand nog meer ideeën?
Ik zou het heel rustig aanpakken met afbouwen en per voeding 2 weken de tijd nemen. Sneller afbouwen kan problemen geven voor je kind maar ook voor jezelf. Verder ligt kunstvoeding zwaarder op de maag en kan ze last krijgen van krampjes. Geef haar dus steeds kleine beetjes, verspreid over de dag. Eigenlijk zoals ze ook borstvoeding dronk. borstvoeding mengen met kunstvoeding is ook een goede tip.
100ml is ook een heel normale hoeveelheid voor een baby van 2 maanden. Maar dan wel meerdere keren per dag. Het probleem is dus niet dat ze te weinig drinkt qua ML's maar te weinig keren melk aangeboden krijgt. Als ze het niet red tot de volgende voeding, kan je ze dus gewoon op verzoek, vaker voeden
Dank je wel! Heb sowieso ontdekt dat ze der fles fraag warm drinkt. Maar krijg er nu al iets meer in en denk dat het vooral wennen was.
Weet niet welke kunstvoeding je hebt, maar friso schijnt wat romiger te zijn... Net als borstvoeding.