@MGX: Gefeliciteerd!!! Je bent echt wel zwanger hoor, die dure testen van CB zijn juist heel erg betrouwbaar!! Ik heb ze ook gebruikt bij mijn zwschap. 1-2 weken dat betekend dat je heel pril zwanger bent, spannend zeg! Ga je nog een streepjestest doen? Super blij voor je meid, ik hoop echt voor je dat het goed blijft gaan! @Anneenmarie; wat heftig van je operatie... 2 dagen in het ziekenhuis, das niet niks! Inderdaad jammer dat ze zo lang hebben gewacht met opereren, al die tijd kon je dus ivm de endo en de verklevingen niet zwanger worden? Nu komt er een nieuwe ronde aan, wat spannend!!! Ik hoop echt voor je dat het gauw raak is, en je niet aan IVF hoeft te beginnen. Hebben ze bij jou Hysteroscopie gedaan? Stel dat bij mij het septum moet worden verwijderd, dat gaat het ook via hysteroscopie... En je hebt gelijk, ik moet al die verhalen op internet maar niet lezen... Eerst maar eens afwachten hoe het verder gaat, ik hoop dak snel ongesteld word... Lin en Kraamzorg; ik hoop dat jullie snel aan de beurt zijn in het ziekenhuis, en ze jullie niet heel lang laten wachten...
@ annaenmmarie : jeetje das best pittig zeg! Wel fijn dat ze alles nagekeken en behandeld hebben tot zover. .. ik hoop dat je nu weer met een schone lei kan gaan beginnen! @MGX wauw!!!! Gefeliciteerd! ! Ik zou gewoon voor alle zekerheid nog een andere test doen, dan weet je het zeker voor je eigen gevoel, maar desondanks denk ik dat je gewoon zwanger bent!!! Heel fijn voor jullie zeg.....zo zie je maar weer @linn : ik zou er toch ook niet gek van staan te kijken als jij ook straks zwanger bent meid..... wel goed dat jullie het nu even naar de achtergrond hebben geschoven!
Wauw MGX!! Gefeliciteerd meid! De CB testen zijn heel betrouwbaar. Zo zie je maar dat als je er niet heel erg mee bezig bent dat het ineens raak is.
@dana wat een vervelende situatie toch met je schoonvader. Ik kan me gewoon niet voorstellen dat iemand zo kan doen! Knap hoe je daarmee om gaat. Dreigbrieven meteen de prullenbak in. Jeetje. Gelukkig draag je ook heel iets moois bij je! Ik hoop dat je er niet teveel stress van krijgt @kraamzorg fijn dat jullie erachter zijn hoe het in elkaar steekt. Begrijp wel dat het even schrikken is, maar zoals Kangerootje zei, nu kunnen er acties genomen worden! Hoe zijn jullie er nu onder? @lin goed dat je het meer los gaat laten, ik heb ook echt niks gedaan deze maand en ik hoop ook echt dat dat me tot goede is gekomen. Ik snap precies wat je bedoelt met dat temperaturen dat had ik ook. Eventjes bezig houden met andere leuke dingen in het leven en wie weet gebeurt dan het wonder!!! @annenmarie ; jeetje, wat heftig meis! Wel goed dat je er niet helemaal voor terug hoefde te komen maar dit komt wel even ineens op je pad draven. Hoe voel je je nu? Wat nu wel heel positief is is dat het nu eigenlijk alleen maar beter kan gaan, je bent geholpen je hebt geen heftige pijnen en de kans op zwangerschap is nu weer groter! Ik hoop dat je je nu een beetje goed voelt @kangerootje misschien heb k er overheen gelezen maar wanneer ga je voor mri? Ben je al een beetje rustig onder? Horror verhalen niet gaan lezen he... Ik duim voor je Voor iedereen trouwens! Ik denk aan jullie hoor.
Bedankt voor jullie lieve berichtjes. Als de stad zometeen om 1300u open gaat dan ga ik meteen naar de drogist om 2v5 euro testen te halen. Ben nu nog herstellende van een buikgriep. Nu achteraf denk ik zal het misschien met een zwangerschap te maken hebben gehad? Ik kijk elke keer naar me test omdat ik het gewoon niet kan geloven! Heb nu al 10 dagen alleen maar buikpijn volgens m'n ha waar ik net ben geweest zijn het echt m'n darmen die nog steeds van slag zijn. Het is zo raar ik voel me helemaal niet anders! juist doordat ik me voor het eerst niet anders voel kan ik het zo moeilijk geloven! Voorheen had ik juist van alles😐 naja 1 goed teken, nog geen bloedingen!
Echt zo bizar MGX!! Ik kan me voorstellen dat je zelf ook helemaal verbluft bent! Probeer er van te genieten; je moet maar denken: in 90 % van de gevallen gaat het gewoon goed!! Oh wat leuk vind ik het voor je!! Ik weet nog niet welke datum ik voor de MRI moet... Moet iig maandag de 9e weer voor een echo, en dan hoor ik meer.. Haha, ik zal proberen de horrorverhalen niet te lezen, maar dat is zó moeilijk! Ik probeer maar positief te blijven; het kan waarschijnlijk gewoon geopereerd worden, en anders krijgen heel veel vrouwen toch nog gewoon kids! Heb je inmiddels al een kruidvat-test gedaan?! FOTO!!
Heel licht streepje nog! Maar een streep is een streep denk ik dan maar na een positieve cb test tis gewoon nog zo pril kan alle kanten nog opgaan -_-
ik zie duidelijk een streep mgx! wat ontzettend spannend weer! en zo niet verwacht!!! kan me voorstellen dat je het echt niet geloofd! ik duim voor je dat de komende dagen de test steeds donkerder mag worden!!
Een streep is een streep MGX, super!! Lin, ik vind je echt moedig en lief voor anderen!! Wilde ik toch even tegen je zeggen!
Hee allemaal!! Vanmorgen ben ik weer ongesteld geworden. Echt een hele zware menstruatie... Ik ben ergens wel blij dat alles het weer ''doet''! Ik moet maandag over n week naar de gyn, hoop dat t dan wel over is want ik moet weer een inwendige echo... Hoe isset met jullie?
Ik blijf ook positief! Angst is een slechte raadgever. Jullie zijn lief. @kangerootje naar mijn idee alweer best snel, maar dat kan van een afstand ook lijken natuurlijk! Wat je zegt goed 'teken' alleen zo'n heftige menstruatie is wat minder hè... Waar gaan ze naar kijken met de echo? Hier verder ineens kokhalsreflexen. Er komt niks uit maar het begon gister rn 1 keer in de zoveel uur komt het opzetten. Gek he!
@ lief dat je het zegt kangarootje! fijn dat we elkaar via dit groepje zo kunnen steunen ook al kennen we elkaar niet! wel vervelend dat je nu een zware menstruatie hebt! hopelijk verdwijnt ie snel en zeker als je weer een inwendige echo hebt. maar hoe je het zegt.. fijn om te weten dat alles het weer doet. hoe raar dat ook klinkt! Heb jij vanmorgen weer getest mgx? Gek die kokhalsreflexen. al eerder gehad? Hier gaan we langzaamaan al weer starten met klussen.. Niks aan!;( maar t is niet anders. hihi
Kangerootje, wat vervelend zn zware menstruatie. Dit had ik ook 27 dagen na mijn curettage. Maar wel fijn dat je cyclus snel weer opgang is. @MGX, bij mij begon de zwangerschap ook met kokhalzen en dit ging later over op echt overgeven. Dit hoort bij de zwangerschap. Zorg dat je wat eet gelijk in de ochtend na het opstaan en wat te drinken. dat heeft mij ook geholpen😉 ik had al een cracker staan op mijn nachtkasje om te eten voordat ik opstond uit bed, schijnt ook heel goed te helpen. Hoop niet dat je zo misselijk word als ik want dat is echt nie leuk!! Hier gaat alles goed. Lig alleen met koorts op bed door een flinke blaasontsteking. Hele week ook harde buiken gehad daarvan. Heb nu een antibiotica kuurtje dus hopelijk is het snel over..
oo vervelend dana die blaasontsteking! hopelijk gaat de kuur snel zijn werk doen! oo daar ook al harde buiken van.. dat maakt het extra vervelend! ff rustig aan doen meis! ben jij al bezig met het kopen van spulletjes etc?
@lin, ik heb al veel spulletjes gekregen😄 alleen nog een kinderwagen en een box maar die krijgen we van onze ouders. We gebruiken de smeedijzeren wieg die mij opa nog heeft gemaakt en waar ik en mijn twee broertjes in hebben gelegen dus dat heeft wel een speciale waarde. Hoe gaat het met jou?
@MGX ja inderdaad weer snel..!! Had ook pas volgende week ergens een menstruatie verwacht, maar ben blij dat ik er dan maar vast vanaf ben. Ik hoop maar dat je niet heeel misselijk word... maar je lekker kunt genieten! Ze gaan met de echo bij mij de baarmoeder bekijken om te zien hoe de vormafwijking is en welke vervolgstappen ze gaan zetten... @Lin hmmmm dat klussen.. Daar kan ik nu ook al tegenop zien!! Maar ga je weer heel gericht je best ervoor doen, aangezien je het ook even los wilde laten? Ja ik vind het ook enorm fijn dat we elkaar zo kunnen steunen. Vandaag hoorde ik dat een collega van mij zwanger is, we hadden het er samen nog een paar maanden geleden over dat zij het ook graag wilde, maar zij is ''pas'' een halfjaar bezig.. Dat doet dan toch zeer, hoe erg ik het haar ook gun! @Dana wat gaaf een smeedijzeren wieg!! Kan me voorstellen dat deze ook emotionele waarde heeft...
Thanks voor de tip @dana! Ik vond het zo gek dat er niks uit kwam hihi. Wat vervelend die blaasontsteking! Maar die harde buiken zijn denk ik nog vervelender of niet? Hoe kan dat met elkaar te maken hebben dan? Wat leuk!! Ik hou ook van spullen met sentimentele waarde @kangerootje spannend die echo! Zou idd fijn zijn als je dan geen menstruatie meer zou hebben... En het blijft rot he nieuwe zwangerschapsberichten, je bent wel blij maar je denkt toch bij jezelf waarom ik/wij niet... Ik heb ook zoveel berichten al gekregen in een jaar tijd... @lin oh ga je wel weer echt klussen? Ondanks je wat rustiger aan zou doen? Ik keek er ook steeds meer tegen op maar uiteindelijk probeerden we het wat leuker te maken met bijvoorbeeld oliekaarsen van te voren dat je toch ontspannen raakt. Ik wil nog iets grappigs vertellen! Paar weken geleden belde de oma van mijn vriend op. Ze vroeg me of ik zwanger was want dat had ze gedroomd. Nu is zij best spiritueel dus ik vond het wel grappig maar verder niet over nagedacht. Een week later krijg ik een berichtje van een nichtje van mijn vriend, waar we niet super veel contact mee hebben en ook niet van onze kinderwens weet, dat ze had gedroomd dat wij aan haar vertelden dat we zwanger waren. Ik vond het zo gek! Vorige week zag ik weer zijn oma en die zei dat ze op een 'spirituele cursus' was geweest en aan het einde van de sessie mochten ze een engelen kaart trekken, zij trok het kind. Die vrouw die de cursus gaf zei dat er een baby op komst is in de familie!! Ik dacht echt waaaaauw. Hoe is het mogelijk!!! Zelf wist ik het nog niet eens!!! Vervolgens droomde ik van dE week heel veel over fruit. Heb net opgezocht wat het betekent: levenscyclus, seksualiteit en vruchtbaarheid. I'm blown away!!
Mgx wat bijzonder zeg!! En wat mooi ook dat ze dat met je delen. Geeft ook n soort van hoop en moed lijkt mij! Tja het klussen. . Als we dat ook los laten kan t zomaar zijn dat we t 2 maanden niet doen ivm mijn dyspareunie en dan komt er zeker geen baby hihi. Dus dat laten we ook wel wat los ( geen ovulatie testen etc meer. Gewoon 1x in de 2 a 3 a 4 dagen gewoon wanneer we er n btje voor te porren zijn enzo. Mja kan r altijd wel wat tegenop zien. Kan soms hard aankomen die nieuwe aankondigingen hea? Ik had vorige week n collega die heeel nuchter zei., ooo ik ben zwanger.. tja fijn dat je er blij mee bent. Dat soort dingen kunnen mij wel verdrietig maken. Merk ook wel dat t ongemerkt ook steeds meer mijn leven beheerst. T komt elke dag wel weer even bij mij omhoog. Ach we houden moed leuk dat familie wiegje dana. Bijzonder dat jullie dat hebben in de familie!
Wauw MGX wat een bijzonder verhaal!! Ik geloof zelf in God en ik geloof dat Hij alles in Zijn hand heeft en alles met een reden gebeurd... Dat is vaak echt een troost voor mij persoonlijk!! Lin ik snap het heel goed, je wilt toch kansen hebben.... Ik ga ook geen ovu testen doen aankomende maand, gewoon inderdaad hetzelfde als jij... We zullen zien! Ik zie er ook tegenop... Inderdaad echt heel naar he, dat de zwangerschapsaankondigingen steeds meer zeer gaan doen, dat wil je helemaal niet maar het gebeurd toch... Het gaat dan inderdaad je leven beheersen, ik hoop dat we t een beetje los kunnen laten!
Oo pff zo raar en haast stom. Ik wilnhet deze maand graag los laten en van andere dingen genieten. Maar nu lijkt het alsof ik er de hele dag er mee bezig ben. Veel meer dan eerst. Word er gewoon onrustig van., grr wpzou zo graag willen dat t mijn leven niet beheerst. Maar overal waar ik om kom ik baby's en zwangeren tegen! Oe wat kan dit je opvreten zeg., wil t zoo graag loslaten... zo maar eens werken. Gelukkig heb ik maar 6 zwangere collega's. Kan ik t vast goed loslaten vandaag. 😐😃😕😵