kosten make-up bruiloft

Discussie in 'De lounge' gestart door tulip, 14 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tulip

    tulip Niet meer actief

    Wat kostte jullie make-up voor de bruiloft en de proefmake-up??
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Niets. Ik heb mezelf gewoon opgemaakt.
    Draag normaal sowieso geen make up dus wilde niets opvallends. Gewoon mijn eigen make up gebruikt en natuurlijke kleuren aangehouden.
     
  3. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    €115,- voor proefmake-up/bruiloft zelf/nagels en proefkapsel/kapsel.

    Ik weet nog dat mijn zus €65,- moest betalen voor proefkapsel en dag zelf!
     
  4. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ik dacht dat ik 50 euro moest betalen en ze had toch lelijke proef make up gedaan (was helemaal niet ik omdat ik normaal weinig draag) dus heb besloten om zelf gewoon te doen zo was ik 200% mezelf alleen dan wat opgepoetst hihi bleek een goede beslissing te zijn en helemaal niet veel werk..
     
  5. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    65 euro voor make-up en kapsel, dit was alleen op de dag zelf (had geen proef).
     
  6. mama van JS

    mama van JS Niet meer actief

    ik geloof 45 euro voor proef make-up en op de dag zelf. En was er supertevreden over
     
  7. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Misschien een tip?
    Ik ben zelf naar de Ici Paris gegaan met een goeie vriendin en heb me daar mooi op laten maken en verschillende dingen geprobeerd. Mijn vriendin heeft meegekeken zodat zij het op de dag zelf kon doen.
    Ik heb daar de spullen gekocht die ze gebruikte tijdens de proef make-up en dat waren mijn enige kosten voor de make-up, plus dat ik de materialen zelf had en moet zeggen dat het nu na een jaar nog niet allemaal op is. ( sommige dingen gebruik ik nog als ik uit ga bijv.)
     
  8. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    65 voor proef en dag zelf in een. kreeg zelfs de lipstick mee om bij te werken overdag. was erg tevreden. als je het niet bent moet je het ook zeggen natuurlijk want jij moet je goed voelen die dag
     
  9. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    25 euro, bij de schoonheidsspcialiste.
     
  10. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    50 euro, bij schoonheidsspecialiste. Inclusief de lipgloss en mascara
     
  11. Done

    Done Fanatiek lid

    5 jan 2009
    2.634
    0
    0
    Huismoeder
    Niks ik heb mezelf opgemaakt omdat ik vond dat dat het beste bij mij paste en er weleens andere mij hadden opgemaakt en het totaal niet was zoals ik ben en dat wou ik niet op mijn bruiloft dus lekker neutrale kleuren zoals ik gewent
     
  12. Edge

    Edge Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    4.833
    478
    83
    Vrouw
    Haarlemmermeer
    Kostte mij niets. Iemand heeft mij wel opgemaakt, maar met make up van mijn moeder / zusje / haarzelf. Vond het mooi naturel, zou het zelf ook zo kunnen doen, aangezien ik zelf nooit iets draag.
     

Deel Deze Pagina