Wiebeltanden!

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door sam, 13 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sam

    sam Fanatiek lid

    11 sep 2005
    1.543
    0
    0
    Haha zo zegt mijn dochter het mama ik heb wiebel tanden.
    Ze is dus al aan het wisselen. Ze zaten rond haar verjaardag los 31 mei ( ze is 5 geworden) en 2 weken gelden zijn ze er uit gevallen. Het zijn de ondertandjes in het midden.

    Ik vond het vrij vroeg, ze is normaal altijd heel laat met alles wat je maar kan bedenken. Dus hier waren wij nog helemaal niet mee bezig.

    Vanaf welke leeftijd zijn jullie kids gaan wisselen?

    (had dit bericht ook al bij peuter/kleuter gezet) Daar nog geen reactie gehad. Misschien voor de meeste daar nog niet aan de orde)
     
  2. 123miesje

    123miesje Bekend lid

    5 dec 2008
    872
    0
    0
    Hier is ze bijna 7 en is net haar eerste tand eruit. Maar in de klas waren er genoeg die met 5 aan het wisselen waren.
     
  3. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Onze oudste was 6 toen ze de onderste 2 ging wisselen. Nu is ze 7 jaar en heeft ze ineens 4 wiebeltanden erbij :D:D

    De middelste van 5 is ook met wiebelen begonnen.
     
  4. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    16 jun 2007
    2.054
    2
    0
    tussen hier en daar
    mijn oudste zoon was 4,5 toen ie voor t eerst wisselde , 4 achter elkaar allemaal onderin dus hi had n groot gat in zn onderkaak :p
    nu heeft hij op zn 6e 4 mssende tandjes bovenin :D ziet er niet uit en gelukkig gebeurde het pas na de schoolfotograaf :p
     
  5. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Dat mag voor mij nog heeeeel lang duren.
    Ik vind die kleine tandjes veel leuker, dan die grote tanden in een kindergezichtje.

    Zelf was ik 6
     
  6. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Dat is niet zo vroeg hoor, het valt mee. De een is gewoon eerder dan de ander. Maar heb ook kindjes in mijn klas die 4 zijn en wisselen...
     
  7. sam

    sam Fanatiek lid

    11 sep 2005
    1.543
    0
    0
    Oke dank je wel voor de antwoorden. Ik dacht echt nee dat kan niet. Toen ze zelf zei mama ik heb wiebeltanden. Nu zitten er al 2 streepjes voor de "mensen"tanden zo noemt ze dat hihihi
     
  8. TriCo77

    TriCo77 Fanatiek lid

    10 mrt 2006
    1.591
    0
    36
    mijn oudste was nog net geen 5 toen ie zijn eerste tand wisselde. en daarna ging het best snel achter elkaar een aantal. te voorste 2 tanden, boven en onder, en aan beide zijden de tand ernaast. maar nu al een dik jaar geen losse tanden meer, hij is bijna 8.

    hij was ook best vroeg met tanden krijgen, met 4 maanden had ie er al 4. weet niet of dat er mee te maken heeft...
     
  9. sam

    sam Fanatiek lid

    11 sep 2005
    1.543
    0
    0
    Sam was dus juist heel laat met tanden, met 13 maanden kreeg ze pas haar 1e tandje!!!!
     
  10. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Hier net zes met wisselen. Ken een jongen die was pas 9 voor die begon met wisselen je kunt er niks van zeggen.

    Zoon nu bijna 11 en bijna alles gewisseld en de periode beugel gaat aanbreken.:(
     

Deel Deze Pagina