Hoi allen, Ik heb een rieten wieg (een mandje zeg maar) op zo'n wiegstandaard: de Claro van o.a. baby-dump (misschien heeft ie ergens anders een andere naam, dat weet ik niet). Nu vroeg ik me af: Er zit een dun matrasding in. Beetje kokos-achtig. Moet daar nog een ander matras in of voldoet dat? En wat doen jullie met de bekleding die erbij zit. Hiermee bedoel ik het dekje bij hoofd en dekje bij lijfje. Alvast bedankt voor de reacties!
Wij verkopen het wiegje ook (zelfde naam is van Happy baby) Het matrasje voldoet voor de eerste 3 maanden. Het overtrekje (bij het lijfje) kun je gebruiken als overtrekje of als lakentje. Je kunt er een dekentje indoen. Maar je kunt ook zelf een ander dekentje met lakentje erin kopen als je dat leuk vind.
Hoi Jewe, Bedankt voor je antwoord! Weet ik tenminste zeker dat ik niet snel in actie hoef te komen voor een ander matras.... haha Ik heb over dat dunne matrasje een hoeslaken. En dan heb ik een gewoon lakentje en daarop een wafeldekentje van Koeka. Nogmaals dank!
Haha.... ik zal wel een foto maken maar vorige keer lukte het me niet om ze te uploaden in mijn album. Ga morgen een poging wagen! En ja, vind het zelf ook een enig weigje; heb al veel leuke reacties gehad!