Dag iedereen Dochter (10 maand-))) gegeten in opvang en heb eig geen idee wat. Eergisteren alvast iets met pruimen thuis . En vandaag oppeens heel donkere stoelgang deze morgen. En een uurtje geleden stoelgang in alle kleuren waaronder ook PAARS :/ nu zit ik ermee in met een bloeding ofzo. Maar vriend is weg met de wagen en er komt geen enkele arts aan huis. Ik zou wel kunnen naar spoed gaan en grotere zus ergens bij oma zetten. Maar of dit nodig is.. geen koorts, at normaal vandaag, en last van tandjes. Wel begonnen met brood te eten sinds een week. wat denken jullie
Ben geen dokter maar niks aan de hand denk ik. Ze heeft iig harde ontlasting gehad wat aan het einde zacht was. Dat zie je aan het vaste en het losse van de ontlasting. Pruimen hebben een paarse gloed dus daar komt waarschijnlijk de kleur vanaf en de dunne ontlasting. Maar ik zou haar wel mee water geven om de ontlasting dunner te maken en pruimen zijn ook goed
Ontlasting kan echt alle kleuren van de regenboog krijgen als ze vaste voeding krijgen, als er verder niks mis is, zou ik het aan de pruimen wijten.
Niks aan de hand hoor. Er zullen nog vele kleuren en substanties volgen. Ik schrok laatst ook toen onze meid pruim had gegeten toen was het bijna zwart en ik was bang voor bloes totdat ik bedacht wat ze had gegeten en dus uitkwam op pruim. Later net zo met blauwe bessen. Maar ik kan me de schrik goed voorstellen. Maar als er nog goed gegeten en gedronken word en het humeur nog prima is, is er niet zomaar iets aan de hand.
Ik gooi het ook op pruimen. Hier ook alle kleuren al gehad. Ook echt blauw... de dag nadat ze smurfenijs op hadden. Die krijgen ze niet meer Maar ook strijkkralen en (lege) waterballonnen is me niet onbekend
Is vast van de pruimen. Van rode kool kun je ook zo'n kleurtje krijgen, maar dat krijgt ze misschien nog niet.
Ooh en als er bloed bij ontlasting zit stinkt dit echt VERSCHRIKKELIJK. Dus dat mis je niet zomaar ontlasting is dan ook vaak heel plakkerig.
bedankt iedereen een dag later begon een plaagje bij grote zus, en uiteindelijk kleine meid ook gesneuveld. Opeens begon diaree. En idd verder geen donker of paars meer gezien. Wel 2 meisjes met 39 graden koorts sindsdien. Ah het waait wel over.