Goedemorgen. Ik heb zojuist een kruidvat 2 voor 5 test gedaan. Na 5 minuten heb ik een aantal fotos gemaakt (tussen de 5 en 10 minuten) en op 1 foto lijk ik een tuurstreep te zien. In het echt moet ik echter erg goed turen ervoor. Is het mogelijk dat de 2de streep op de foto beter waarneembaar is als in het echt? Ik heb natuurlijk wel de flits gebruikt dus misschien dat het daaraan ligt. Ik ben nu op het werk en kan via mijn mobiel geen fotos uploaden dus die zal ik later plaatsen .... Ik zit op vermoedelijk 10 dpo dus ik ben erg vroeg, maar door vele symptomem en verhalen van mensen die WEL positief testen ben ik overstag gegaan. Ik wil proberen om voor NOD (donderdag) niet meer te testen.
Ow ja .. een 2de lijntje weet ik op elke test wel te turen en ml is pas overtuigd bij een vrijwel knal test (zoals zovele mannen). Dus of hij echt negatief is geen idee ... Kruidvat droogt langzaam en bij mijn mk zag ik de tuurtreep ook pas 3 uur later stukken duidelijker. Ervoor heeeel vaag, maar zoals ik al zei weet ik op elke test een streep te turen haha!
Dus op de foto zien je beter een streep dan in het echt? Dat is een nieuwe voor mij Maar plaats idd eens je foto?
Ben net thuis en vrij maar de laptop is stuk!!! Aaaargh... heb de test "gewassen" en zie nu vrijwel niks meer... bah zeg ... Pfff heb er ff de P in hoor ... ml zegt "zie je wel veel ste vroeg getest" Ik weet dat het nog kan maar oooow... wat wil ik graag!
Ja Lov ... ik wacht tot donderdag. Twijfel om dan een kruidvat of een cb plus test te doen. Wat raadden jullie aan? Donderdag is mijn NOD.
en gewoon maar betwijfel of jullie kunnen zien wat ik bedoel heb er een hard hoofd in maar ga donderdag weer testen
toch gelukt met de mobiel maar ik denk niet dat er te zien is wat ik bedoel. hoop donderdag meer geluk te hebben ...
Vind 'm negatief, test over 2 dagen weer met 12 dpo, dan moet er wel een streepje verschijnen als je zwanger bent. Suc6.
Ik denk op de laatste 2 foto's wat te zien! Inderdaad over een paar dagen nog een testen. Ik gun je echt de posi test! Ik ga voor je duimen.
Ik denk dat ze negatief zijn. Op de 2e test in negatief lijk ik wat te zien, maar is een dun penstreepje, dus volgens mij telt dat niet.