Wat een super nieuws! Ik weet gewoon niets meer te zeggen...echt fantastisch. Heel veel sterkte en vooral geluk morgen....op naar het volgende fatastische nieuws. Laat de tijd nou eens aangebroken zijn dat alles meezit. XXX
hopefully, heb jij ondertussen je eisprong al gehad? Ik hoop het voor je, dat het niet weer een lange cyclus wordt. zara, jij bent ook al aan het aftellen zeker voor je weer kunt beginnen? spannend ook weer.
Even snel spieken tussen de visite door. Oh wies ben zooooooooooooo blij dit nieuws te lezen. Alle 4 bevrucht dat is echt heel super hoor . Heel veel succes met de terugplaatsing morgen en ik zal aan je denken. Begint nu echt spannend te worden. Hopefully: de kaarsjes hier branden natuurlijk ook voor jou hoor! x vruchtje
Ha Wiesje, ik was de hele dag bezet, dus kon niet eerder komen, maar fijn nieuws! Hartstikke goed er zit vast een toppertje tussen. En kwaliteit 2 is ook nog hartstikke goed, dat is bij ons de 2e geworden Dus niet getreurd bij 2 van kwaliteit 2, want dan maak je ook gewoon nog een hele goede kans op innesteling hoor. Lekker slapen vannacht en morgen draag je je embryootjes of embryo fijn bij je. Je zal wel net als ik met samengeknepen billen de zaak verlaten, hi hi. Maar ze kunnen er niet uitvallen hoor En misschien nog een tip: bij ons lieten ze ze beide giga groot op een tv scherm zien voordat ze teruggeplaatst werden, maar we kregen er geen foto van. Achteraf spijt dat we geen digitale camera bij ons hadden, dat hadden ze vast goed gevonden, een foto van dat tv scherm met het allereerste begin stadium van de kindjes. Ik heb een keer gehoord van iemand die wel die foto had genomen dus misschien het proberen waard! Succes, ik duim verder. Doei
dank je meiden, en eva, ik neem hem mee inderdaad, wie niet waagt wie niet wint toch? Ik hoop ook zo dat we ze te zien krijgen. Volgens mij moet ik spontaan janken dan en komt alles eruit van al die spannende perioden.
Ze hebben 1 emy teruggeplaatst, omdat ie van bijna perfecte kwaliteit was. Het duurde even, ze kregen het slangetje niet in mijn bm, maar uiteindelijk is het gelukt. Ik mag pas 29-12 komen voor een bloedtest, en 31-12 krijg ik de uitslag. erg laat, maar dat komt omdat kerst en weekend ertussen valt. Maar tegen die tijd hebben we allang zelf getest natuurlijk. Ik heb met mijn man afgesproken samen de 21e te testen.
wat goed, bijna perfecte kwaliteit! ik duim voor jullie dat gelijk de 1e keer raak is! spannend hoor...de 21e testen ik hou je topic goed in de gaten
Fijn Wies, speciaal gevoel he. Hebben ze ook nog embryo's ingevroren? Heb je hem gezien op een groot scherm? Gek idee he, dat je nu eigenlijk technisch gezien zwanger bent gemaakt, maar verder nog helemaal niet weet hoe het zal gaan lopen! De kaarsjes gaan weer aan voor jullie embryootje hoor. Sterkte met het lange wachten nu. Groetjes
Wat geweldig zeg! Super kwaliteit! Eigenlijk wel grappig dat ze het zo noemen. Hoe voel je je verder? Nu maar hopen dat de dagen voorbij vliegen. Ik denk aan je!
ze hebben 4 categorieën kwaliteit, slecht,matig,redelijk,perfect. Deze zat tussen redelijk en perfect in, en neigde meer naar perfect. Over 2 weken horen we of we cryo's hebben, ze zetten ze nog langer op kweek. Maar zoals het er naar uit ziet zitten er wel goede bij. We hebben de embryo niet meer gezien, ze begon gelijk aan de behandeling. Daarna heeft ze nog wel een echo gemaakt, waar je dus de 2 luchtbellen ziet waartussen ie zit. Die hebben we wel meegekregen. Maar je ziet alleen een wit puntje,haha. Maar wel grappig, al een 2 weken echo,haha. Eva, het is idd een heel speciaal gevoel, ben er telkens weer helemaal overdonderd van.
Zo, en nu even RUST na al die hormonen! 't Gaan spannende weken worden, steek hier speciaal een kaarsje voor jou aan! Ik moet over een week ongeveer ongesteld worden en dan nog 1 cyclus.De laatste week van die cyclus begin ik al met decapeptyl.Omdat met de iui poging ik op cd1 begon met deca en toen sloeg het niet aan.Dus mag ik nu eerder starten, weten we zeker dat m'n cyclus ook echt wordt stilgezet. Ik kijk er naaruit in de zin dat ik dan voor m'n gevoel weer een 'echte' kans heb.Maar ik zie er ook wel tegenop, doordat ik slecht op die hormonen reageer, veel hoofdpijn en opvliegers... Maar ik ben blij dat ik ff pauze heb genomen, rust doet wonderen! Nou, ik blijf je hier zeker volgen hoor!
dank je meiden! het gaat goed vandaag, merk wel dat als ik teveel doe ik er last van krijg, dus rustig aan. Morgen ga ik weer werken, daar heb ik wel zin in, ga me langzaamaan wel een beetje vervelen. maar het voelt allemaal heel goed, hoop dat mijn gevoel nu een keer gelijk heeft. zara, balen dat je bijwerkingen hebt zeg, hoop dat het nu mee zal vallen. Maar het komt al dichtbij zeg! En je bent lekker uitgerust hopefully, hoe ist met jou meid, schiet de tijd een beetje op voor je? hoop echt dat het snel zo mag zijn.