Hopefully, zou denken dat het je kansen alleen maar vergroot hoor Jinky heeft gelijk, na IVF raden ze aan om 6 dagen geen seks en hoogtepunt te hebben, maar ik las van een gyn van het VU ziekenhuis dat dat eigenlijk al weer achterhaald is en dat een hoogtepunt mogelijk zelfs de innesteling zou kunnen bevorderen door een betere doorbloeding van de baarmoeder. zo zie je maar weer, ze weten een heleboel niet of er is controverse over, maar na IUI zeggen volgens mij de meeste artsen dat je gewoon moet doen wat goed voelt. Vruchtje, beterschap met je rug! SRB goed bericht van de commissie gelijke behandeling, EN TERECHT dat ze het kritische vragen stellen! Wies wat gek van je ongi, heb je getest of was het echt heel duidelijk menstruatiebloed? Mijn katje leeft trouwens nog, omdat jullie er allemaal zo lief naar vroegen vandeweek. Wat een rare week was dit zeg. Ik heb geloof ik het hele schala aan emoties voorbij voelen komen. Maar ze is nog steeds aan haar levenseinde met al die tumoren in haar buik. Ze is alleen nog zo'n lief genietertje, houdt nog steeds zo van lekker eten, in de zon liggen en aandacht, heel veel aandacht. Het is toch zo dat een kat die pijn heeft zich terug trekt en niet meer wil eten enzo? Ik twijfel nog steeds over het 'juiste' moment. En die schat heeft me echt door deze maand heen gesleept hoor. Mijn banner doet raar. Die springt niet op 'overtijd' als je door het aantal dagen heen bent en begint gewoon weer opnieuw. Maar ik durf nog geen zw banner te maken. O ja, SRB helaas ben ik al de hele week misselijk... Alleen vandaag niet en daar maak ik me dan weer zorgen om. Nou ja, we zien maandag wel.
Wies ik vergeet helemaal te reageren op je rare ongi. Dit is niet de eerste keer he? Wellicht dat je cyclus anders is door de hormonen. Ik heb zelf de ene keer een zware ongi en de andere keer mar 2 daagjes en dan een beetje.Heb eigenlijk nooit een lastige ongi gehad en had ook nooit last. Sinds ik an de hormonen ben heb ik 1 dag echt veel bloed (proppen) en pijn en daarna is het vaak over met het erge. Als je het niet vertrouwd zou ik ook nog een testje wagen, maar ik denk dat je er wel vanuit kan gaan dat dit je ongi was als ik kijk naar vorige keer en ook naar mijzelf. Eva, wat fijn dat je katje er nog is. Katten trekken zich zeker terug als ze pijn hebben of sterven. Het zijn hele gevoelige dieren en je zal het meteen merken, ook de eetlust zal vaak minder zijn. Ik zou gewoon lekker genieten van het beesie, zolang je merkt dat het goed gaat. Alweer bijna een dag voorbij...... Dank jullie wel voor het antwoord, we gaan er maar van uit dat het niet erg is. Normaal gesproken doe ik het niet en heb ik geen eens behoefte omdat alles beurs voelt, maar had nu nergens last van.
Eva: wat fijn dat je katje nog leeft en lekker aan het genieten is. Ze geeft het vanzelf wel aan, vertrouw daarop en laat haar voorlopig maar lekker genieten en geniet maar lekker van haar! Hoe voel je je vandaag? Ik denk aan je morgen! Knuff, Jinky
Meiden de echo staat eindelijk in mijn album evaz: goed om te horen dat je katje nog leeft. En wat betreft die misselijkheid geen zorgen die symptomen komen en verdwijnen soms ook weer net zo snel. Ik heb laatste 2 dagen ook niet meer zoveel last gehad van misselijkheid. Krijgen jullie morgen bloedtest om nog eens te horen dat jullie zwanger zijn? Hopefully: ik heb op meerdere forums gelezen dat veel gyns het adviseren om het na de IUI "nog even gezellig te hebben samen". Dus eerder een winst dan een verlies. En die andere zaadjes zijn geloof ik met 10 min boven. Hoop dat dit je een beetje geruststeld. Wies: lekker uit eten geweest? En hoe is het met je temp? all: met mijn rug gaat het ietsjes beter. Ik kan nu tenminste een klein beetje (heel langzaam) lopen. gr vruchtje
Dank je wel Vruchtje, dat stelt me inderdaad gerust. Blij te horen dat het met je rug iets beter gaat. Lekker warm houden! Eva nog 1 nachtje!1 Wies hoe gaat het met je. SRB, ik ben zo benieuwd hoe het LUMC gaat reageren. Hopelijk heb je snel meer bericht.
Hoi meiden, Hopefully, volgens mij kan het absoluut geen kwaad al hield ik wel rekening met de 'innestellingsperiode'! Succes op het wachtbankje! Wies, je temp doet weer raar lees ik! Toch nog maar eens een testje voor de zekerheid? Vruchtje, gefeliciteerd met je echo weer! Ik begrijp alleen niet hoe ze nu opeens een andere datum kunnen zeggen! Je weet toch perfect de datum van je bevruchting dus je datum zou niet mogen veranderen! Dat was bij mij toch het geval (op de termijecho zat ook een paar dagen verschil) maar aangezien ze goed weten wanneer ons kindje 'gemaakt' is, hebben ze dezelfde datum aangehouden! Eva, die symptomen kunnen idd komen en gaan... over enkele dagen ga je je wss beklagen dat je je nu zorgen maakte (als je boven de plee hangt)
Me beklagen zal ik niet zo gauw durven, want ik zou mezelf een geluksvogel vinden als het 1e ivf meteen raak is en alle pijntjes en misselijkheid toejuichen Maar ik blijf natuurlijk steeds denken dat het slechte tekenen zijn, vannacht ook weer enorme buikpijn gehad. Maar goed, het kan ook goed zijn natuurlijk. Ik laat het jullie morgen meteen weten van de bloedtest. Ik ben super nerveus vandaag, nog even een nachtje slapen inderdaad. Ja Wies, ik was ook benieuwd of je al weet hoe het zit en hoop dat je je goed voelt. Maris, al 31 weken, dat schiet op! Hopefully, bedankt voor de geruststelling wat betreft de kat, je hebt gelijk. Jinky, hoe was jij eigenlijk op het idee gekomen van chinese kruiden en acupunctuur en was je daarvoor ook al iemand van de alternatieve geneeswijzen, of ben je er hierdoor mee in aanraking gekomen? Was gewoon benieuwd. Heb er wel eens over gedacht, maar nooit de stap genomen. Fijn dat het werkt bij jullie!
Eva: Nogmaals heelveel succes vandaag! Ik ben in contact geraakt met acupunctuur, d.m.v mijn neef en internet. Ik lees er positieve verhalen over en mijn neef gelooft er heilig in, dus vandaar. In een artikel had ik positieve verhalen gelezen over chinese kruiden, vandaar de combinatie acupunctuur en chinese kruiden. Ik heb even een vraagje voor de zwangeren onder ons, Hadden jullie een dezelfde verschijnsel die je had toen je zwanger was en toen je niet zwanger was? Ik heb namelijk altijd last van steekjes. Fijne dag allemaal! Liefs Jinky
Eva, heel veel succes met de bloedproef vandaag! Hopelijk is ie harstikke positief (maar ik heb er alvast wel vertrouwen in)! Jinky, zoals ik al eerder heb gezegd had ik ongeveer dezelfde kwaaltjes als anders maar om de een of de andere reden dacht ik wel dat het raak was. Ik voelde me wat slapper dan anders en ik had ook een soort van wit heette koelte in mijn lies (weet niet hoe ik dat moet omschrijven). Hoe voel jij je (even in je topic piepen)!
Eva,veel succes met de bloedtest vndaag! Oh,en fijn dat je katje nog leeft en aan het genieten is. Nee, als ie eet enzo zal ie geen pijn hebben, weer een hele opluchting is dat. vruchtje, mooie foto zeg! heel duidelijk ook. Doe verder maar lekker rustig aan als je je nog belabberd voelt. hopefully, ik hoorde juist ook dat het goed is dezelfde dag nog sex te hebben, doordat de baarmoeder krampt stuwt ie de zaadjes verder naar boven. Dus, prima! En de innesteling duurt altijd een paar dagen, dus tegen die tijd zijn die slechte zaadjes al lang dood. Je vruchtje kan zich mooi gaan nestelen! Ik heb toch nog maar een testje gedaan voor de zekerheid, maar negatief. dacht het wel,maar toch, wilde het wel even zeker weten. maar mijn temp blijft dus nog de hele tijd hoog. Nou ja,zal mss wel door iets anders beinvloedt worden. verder leuk weekend gehad wel, beetje raar ook, maar daar zal ik jullie verder niet mee lastig vallen. Fijne dag allemaal xxx
Wies: toch weer balen meid, bah Marisha: bedankt voor je reacties, meis. Ik vroeg dat eigenlijk omdat ik vannacht weer steekjes onderin mijn buik had en dat heb ik altijd in de wachtweken. Had jij dat ook?
Nou meiden na weer een bewogen ochtend durf ik nu wel hardop te zeggen dat ik zwanger ben. Mijn HCG stond al op 1156, dat is prima. Alleen ik had vannacht nog erger buikpijn dan de vorige nachten en heb amper geslapen. Zelfs paracetemol genomen omdat het niet ging. Een soort constante pijn in de hele buikstreek en daarbij enorme krampen in baarmoeder. Ik was ervan overtuigd dat het mis zou gaan en daarbij kwam dat ik dit weekend ineens niet meer misselijk was. Mijn liefje en ik hebben na de bloedtest echt redelijk depri in een restaurantje zitten wachten tot we mochten bellen. De verpleegkundige keek er ook zo bezorgd bij, en ik moest ook urine testen op blaasontsteking. Maar tussen de middag hebben ze overleg gehad met de gyn en toen mochten we bellen en deden ze heel enthousiast. Nu zeggen ze dat het vermoedelijk komt door de aangeprikte follikels die zich nu weer vullen onder invloed van het gestegen HCG. Ik moet dus heel rustig aan doen, mag niet sporten, etc. OK, nou vanaf nu kom ik hier niet meer klagen hoor meiden en hartstikke bedankt voor alles tot nu toe. Ik ga me gek duimen en hopen dat jullie allemaal snel volgen. Wies, misschien heb je een licht griepje ofzo, toch weer moeilijk zo'n test he. Trouwens, je mag ons met alles lastig vallen wat je kwijt moet en wilt natuurlijk! Jinky, ik had ook die steekjes, met IUI heb ik dat ook paar keer gehad, maar toen stopte het ineens 4 dagen voor ik ongesteld werd. Maar het is super moeilijk te onderscheiden hoor, dat zie je ook maar weer aan mijn bovenstaand verhaal. Beginnende zwangerschap voelt bijna hetzelfde als naderende ongi helaas, althans bij mij.
Hoi lieve forumvriendinnetjes, Wies: vaag je temp stijging inderdaad misschien toch een griepje onder de leden. Jammer van je negatieve test, maar dat dacht je al een beetje he? Toch blijft het een teleurstelling. Knuf voor jou. Evaz: super zeg die bevestiging nog even via een bloedtest. NOGMAALS SUPER GEFELICITEERD. Vervelend van je buikpijn hopelijk wordt dat snel minder. Enne mooi banner Marisha: ja het scheelt maar 2 dgn. Ze hebben het vruchtje opgemeten en daaruit bleek dat ik toen dat ik 2 dagen verder was dan ik zelf dacht. Maar verder klopt het allemaal en ligt het mooi op schema. 7 april ben ik uitgerekend. Jinky: ik heb niet zoveel IUI's gehad natuurlijk. Maar ik moet zeggen dat ik het niet meer weet. Ik probeerde me er van af te zetten anders werd ik helemaal gek. Ik hoop dat het bij jou iets positiefs heeft. Kan me vaag wel wat steekjes herinneren, maar wil je gewoon niet onnodig hoop geven. Ik duim zoooooooo voor jullie allemaal. Hopefully: hoe is het met jou meis? all: gyn gaf mij de tip om nu al kraamzorg aan te vragen en verloskundige voor na de bevalling te regelen. Blijf namelijk hele zwangerschap onder controle van de gyn. Dat heb ik vandaag maar even gedaan aangezien ik toch thuis 'ziek' ben. Met mijn onderrug gaat het al stukken beter Morgen weer naar de fysio ben benieuwd. gr vruchtje
Eva, super gefeliciteerd meis! Natuurlijk minder dat je je niet echt super voelt maar de uitleg over die follikels lijkt me wel aannemelijk! Hopelijk gaat het snel beter! Die banner staat je goed Jinky, ik had tijdens de wachtweken ook steken in mijn buik/liezen (wat ook het geval was in de rondes waar het niet raak was) en bij mij bleef het duren tot na de NOD dus het kan beide kanten uit! Wies, balen natuurlijk dat de test weer negatief was maar nu heb je wel weer duidelijkheid lijkt me! Natuurlijk heb je altijd een beetje hoop als je een test doet maar na toch wel (kort) ongi geweest te zijn zal dat wel minder geweest zijn.
Super Eva! en wat staat die banner geweldig Heelveel beterschap met de buikpijn, meis! Vruchtje: Succes morgen, ben blij dat het weer wat beter met je gaat. Marisha:Wat raar dan toch he, dat je dezelfde verschijnselen kan hebben. In ieder geval bedankt voor je duidelijke antwoord, erg fijn om te weten. Wies: je mag ons overal mee lastig vallen hoor, daar zijn we toch voor! Hoe voel je je nu? Lukt het een beetje om alle afgelopen emoties te verwerken, zover dat kan natuurlijk, we zijn er voor je! Liefs Jinky
EVA, SUPER JOH! VAN HARTE GEFELEICITEERD. Nu afwachten of het er 1 of 2 zijn Wies, balen zeg van de neg. testen. En wat de andere meiden al zeggen, je mag mij ook ´lastig´vallen met alles wat je kwijt wilt. Ik heb vandaag al de hele dag koppijn echt een bonkend gevoel in mijn hoofd. Verder heb ik gister weer krampjes gehad. Heb ook steeds een opgeblazen gevoel, alsof ik steeds een grote boodschap moet doen. Het begint hier al aardig druk te worden met de zwangeren. We gaan de goede kant op. Wies en Jinky, wij gaan snel volgen hoor.
Vruchtje ik vergeet je nog helemal sterkte te wensen met je rug. Misschien heb je het al eens gezegd, sorry als ik het vergeten ben, maar waarom houden ze jou zo goed in de gaten met je zwangerschap?
Hoi hopefully, Dankjewel voor je berichtje. Het gaat gelukkig stukken beter met mijn rug. Het is nog niet helemaal over, maar kan in ieder geval veel beter lopen en heb niet meer constante pijn. Ik weet eigenlijk niet waarom ik in het ziekenhuis blijf onder controle, maar ik vind het wel een fijn idee eigenlijk. Ik hoop dat jij, wies en jinky snel volgen. Dan wordt het onder de zwangeren veel gezelliger. Kunnen we een veel leuker topic openen liefs vruchtje