oh wat erg marisha, ik schrik er van! En dan ook nog allebei zeg. En 3 ivf pogingen gehad. jeetje, erger kan niet. het lijkt me inderdaad verstandig niet te gaan en haar op een andere manier te laten weten dat je aan haar denkt. Op zo'n moment kun je dat niet hebben lijkt me. wat moet zij het zwaar hebben zeg. En wat een dubbel gevoel voor jou inderdaad. Zo fijn te horen dat het allemaal goed gaat met de kleine! Nog eventjes volhouden meid! Ik denk zelf dat ik ergens volgende week tante ga worden, maandag krijgt ze de definitieve datum van de keizersnee. het groeit nog slecht, weegt nog maar 1990 gram, maar ze zeggen dat het nu beter buiten de bm zal groeien als in de bm. Ik ben benieuwd hoe het allemaal zal lopen, en ook hoe ik er zelf op zal reageren. Ik heb er eigenlijk wel zin in, als tante mag je natuurlijk lekker vaak langskomen enzo, en komt het logeren, dan kan ik al een beetje genieten van zo'n kleine. tenminste, ik hoop dat ik er dan ooknog zo over denk. ik kijk er nu in ieder geval wel naar uit!
Maris, tjee wat een vreselijk verhaal over je buurmeisje. Ik schrik er vandaag extra van na onze echo, maar het is ook goed om heel realistisch te blijven. Het is voor jou ook heel moeilijk om zo vlak voor je eigen bevalling van die tragische verhalen te horen. Gelukkig had je zelf heel goed nieuws, maar snap hoe dubbel je je nu daarover voelt. Wies, fijn dat je zo open en eerlijk bent en het is lief dat je ons gerust stelt - dat is ook wat, jij ons gerust stellen, dat moeten wij bij jou doen en dat blijven we ook doen hoor, tot jouw moment eindelijk daar is: en dat moment komt! Echt! Nou meiden, de echo, dat was even schrikken, ik zit nog na te trillen. Het zijn er twee! Er was nog geen hartje te zien, maar dat begint rond deze dagen ergens, dus we zitten net op de overgang. Toch was ik daarover een beetje ongerust, want vorig jaar had ik met 5w6d een beetje hartactie. Maar misschien was ik toen toch al paar daagjes verder. Maar het zou toch wat zijn als het er echt 2 blijven! Ik was behoorlijk overdonderd en ook al een beetje blij. Mijn lief en ik doen ons best om afstand te houden, want er kan nog vanalles gebeuren, het is nog zo ontzettend vroeg. Maar wel alvast heel bijzonder en ik was nu al trots op mijn twee embryootjes, vooral op die van iets mindere kwaliteit. Toch weet ik ook dat nu de risiko's groter zijn, maar daar denken we maar niet teveel aan! Eierstokjes waren goed en het is toch niet helemaal duidelijk waar de enorme pijn 's nachts van is, waarschijnlijk mijn darmen en het feit dat het er 2 zijn. OK, enough about me... SRB, o wat erg, overgeven in de auto, hoop dat je er gauw vanaf bent. Jinky, voel jij al vanalles? Voor iedereen de hartelijke groetjes weer. Doeg.
o ja en Wies, ik duim voor deze ronde, je weet maar nooit en tante worden vond ik makkelijker (en heel bijzonder!) dan die tientallen babies van vriendinnen op de een of andere manier. Hoop dat het goed gaat met je neefje/nichtje!
Hier even snel niet zoveel tijd Evaz: Dit is tot nu toe toch hartstikke mooi nieuws. Maak je geen zorgen wat betreft de hartactie je bent echt nog erg vroeg. Je schijnt pas bij 7 wkn echt hartactie moeten kunnen zien dus kan je nagaan. Super dat het er 2 zijn meid. Weet je al wanneer je je volgende echo krijgt? wies: goed om te horen dat je het oké vindt dat we hier blijven schrijven en jou en hopefully kunnen steunen. De volgende 2 zwangere zijn jullie komt echt goed. marisha: jeetje dat is schrikken zeg van je buurmeisje. Echt heel triest allemaal en dat ze er ook twee moet verliezen. jinky: hoe is het met jou? all: hier alles zijn gangetje. gr vruchtje
Waaaaah eva, 2! wat leuk zeg! Geniet er voor dit moment van, ik snap dat je een beetje afstand van wilt bewaren, maar probeer ook te genieten. De kans dat alles goed gaat is natuurlijk ook érg groot hè! Vind ik zo leuk tweelingen, ik hoop er zelf straks ook stiekem op.
Ow Eva, super nieuws zeg! Jullie krijgen gewoon een tweeling En ja, de kans dat het goed blijft gaan is nu eenmaal veeeeeeeel groter dan dat het mis zou gaan! Deze keer blijven beide hummels lekker bij mama zitten hoor! En vooral geen schrik gaan krijgen door mijn verhaal van vandaag hoor! Mijn buurmeisje was zwanger van een eeneiïge tweeling en 1 van de twee deed het helemaal niet goed (zuurstofgebrek gekregen en ze moesten ook de placenta delen) en dat is ook de reden dat ze de bevalling niet tegen gehouden hebben. Wies, wat eng van je nichtje of neefje zeg! Wanneer was ze net uitgerekend? Onze uk woog vandaag al 2kg350 gram dus ik kan me voorstellen dat ze nog even moest gaan... het is wel zo dat als het kindje geen voedsel meer krijgt het nodig is om ze te laten komen... geniet maar lekker van dat moment (ook al zal het ergens ook wel moeilijk voor je worden)!
ze is 13 oktober uitgerekend, maar dat gaat ze zoiezo niet halen. alles is verder wel goed, alleen is de kans dat ze/hij even in de couveuse moet groter. Of in een warmtedeken had ze het over. Ik zal het nieuws wel horen als het zover is!
Hi girls, Ik heb nog niets teruggelezen, alleen dat Jinky zwanger is en dat Eva een tweeling krijgt....echt geweldig nieuws. Hier iets minder nieuws, wou het toch even aan jullie kwijt. Ben net ongi geworden, dus zit een beetje in de put. Ik geef mezelf 1 nachtje en dan ga ik gewoon weer verder met vakantie vieren. Ik moet wel, maar het is wel erg k**. Wies ik blijf voorlopig nog bij je. Kunnen we elkaar goed steunen. X
Bah Hopefully, dat zet natuurlijk wel een domper op je vakantie Huil maar even lekker uit vandaag en probeer dan weer van je vakantie te genieten (vooral veel lekkere cocktails drinken ) Wies, door het gewicht vreesde is dat ze minder ver was maar als ze volgende week de baby laten komen is dat maar of 4 of 5 weken te vroeg dus dat is wel ok! Hopelijk mag ze haar baby wel bij haar houden want het lijkt me vreselijk om je baby in een couveuse te moeten leggen!
lieve hopefully wat ontzettend kl*te dat je ongie bent geworden. Meid verwerk het weer even en probeer daarna weer lekker te genieten van jullie vakantie. Wie weet is dit wel voorlopig je laatste ongie. Daar duim ik voor. Wies: leuk hoor dat je tante wordt. Ik hoop dat de baby nog even een groei spurt gaat maken en ze het inderdaad niet hoeft af te staan voor de couveuse. Marisha: voel je je nog goed? Ben je het al een beetje zat of valt het mee? Collega van mij is ongeveer net zo ver als jij en die is het gigantisch zat. Ach baby komt toch pas wanneer het er klaar voor is. Mag ik vragen of jij een combitest hebt gedaan? all: vandaag echo gekregen en gelukkig gaat alles goed met onze kleine druk te makertje. Beweegt al veel en groeit goed. Zit nog even met een dillemma echoscopiste begon in ene over een combitest (gyn helemaal niets over gezegd toen ik kwam na de 9 wkn echo). Ze gaan dan aan de hand van bloedprikken en nekplooimeting na hoeveel kans er is op een afwijking. Ik denk niet dat ik dat ga doen. Wat raden jullie mij aan. Ben 25 jaar en komen ook geen rare dingen voor in mijn of mijn mans zijn familie. Kostte zijn 152 euro wat je niet vergoedt krijgt. Niet dat het geld me heel erg uit maakt hoor. gr vruchtje p.s. ga echo van vandaag in album zetten vandaag of morgen
Vruchtje, dat is natuurlijk een heel persoonlijke beslissing. Wij hebben uiteindelijk de tripletest (zoals dat bij ons heet) niet laten doen omdat in BE de nekplooimeting standaard gebeurt rond de 12 weken en daar bij ons absoluut geen verhoogt risico uitkwam. Indien we nog de tripletest zouden gedaan hebben en deze zou negatief geweest zijn ben je bijna automatisch verplicht om een vruchtwaterpunctie te laten doen (is niet echt verplicht maar wat is het nut van een tripletest indien je bij een eventueel risico toch geen vruchtwaterpunctie wil laten doen?) en aangezien bij een vruchtwaterpunctie er toch wel een verhoogd risico op miskramen is, hebben wij besloten er helemaal niets mee te doen. Na zo lang proberen zwanger te worden leek het ons heel ondankbaar om dan even het leven van ons (wss gezond) kindje op het spel te zetten met zo'n testen! Verder hebben wij beiden sterk het gevoel dat indien ons kindje licht gehandicapt zou zijn, ons kindje nog even welkom is als anders! Maar dit is natuurlijk een persoonlijke keuze!
Hoi Marisha, Bedankt voor je duidelijke antwoord. Ik heb het er over gehad met met mannetje en we gaan geen combitest doen. Er staat nieuwe foto in album gr vruchtje
hopefully, nee hè, die rotongi. Huil maar lekker uit vandaag, dat mag, ook op vakantie, en hopelijk kun je morgen weer een beetje van je vakantie genieten. Zou zonde zijn als die k*tongi je vakantie verpest. Ik leef met je mee meid, dikke knuff. vruchtje, fijn dat alles goed gaat zeg, en wat een mooie foto, je ziet het echt heel duidelijk. Ik had trouwens een positieve ovutest vanmiddag , dus mijn banner klopt ongeveer, loopt 1 dag voor, maar daar ga ik hem niet voor veranderen. Vanavond even aan de klus, ben eigenlijk bekaf en wil vroeg naar bed, maar ja, we hebben dinsdag voor het laatst geklust, dus moeten wel vanavond. Dan morgen ook nog, meer kunnen we niet doen deze ronde.
Veel plezier Wies You never know he, niet geschoten is altijd mis zeggen ze he Vruchtje, idd heel mooie foto!
Hopefully, ik lees je berichtje nu pas, ik was gisteren te moe voor internet, nou en dan moet er heel wat gebeuren met mijn internet - lees: forum - verslaving.. Dus weet niet of je dit nog gaat lezen, hopelijk ben je lekker vakantie vieren en heb je in 1 keer alle tranen gestort, zodat je daarna weer een beetje opgelucht de zon (?) in kunt. Hartstikke rot voor je weer, bah wat komt het toch elke keer hard aan he. Meid, lekker proberen te ontspannen en opladen voor de volgende ronde. Fijne tijd daar!
En Wies, vandaag of morgen dus je eisprong, ik zend een hele dosis goede fibes jouw richting uit, duim duim duim, dat ze elkaar maar mogen vinden, je eitje en dat ene belangrijke zaadje. Je weet maar nooit! Vruchtje, ik denk dat wij er net zo over denken als Maris, maar het is inderdaad heel persoonlijk, de meeste van mijn vriendinnen laten wel testen, omdat ze allemaal al midden dertig zijn, maar ik denk niet dat wij het gaan doen. We hebben 3 jaar op deze kindjes gewacht, ik weet zeker dat ik niet het risiko van een vruchtwaterpunctie zou durven nemen en dat ook een kindje met Down welkom is. Maar nogmaals: dat is voor iedereen iets heel persoonlijks en ik snap het ook al mensen er heel anders over denken.
Even snel een berichtje van mij, ik ben niet thuis, maar wilde toch even snel iets van me laten horen. Als eerste hopefully: ik wil jou een hele dikke knuffel geven en heel veel sterkte! Eva: Wouw, Super, een tweeling, van harte meid ! Wies: We denken aan je, ga ervoor deze cyclus en heel veel succes! Ik blijf voor je duimen, meis. Vruchtje: Wat een mooie echo en fijn dat alles goed is! Met mij gaat alles goed, besef is nog wel moeilijk,maar ik ben oh zo dankbaar en dat besef ik heel goed Liefs Jinky
Wies: Benut je eisprong maar lekker goed meid. Je hebt altijd weer kansen hoor. jinky: ik kan me goed voorstellen dat je het besef nog moeilijk vindt. Het is ook een heel onwerkelijk gebeuren allemaal. Zelfs ik besef het af en toe nog niet. Komt wel als mijn buikje wat meer gaat groeien denk ik. evaz: bedankt voor je antwoord aangaande de combitest. Hoe is het nu met je buikpijn als wat minder? En wanneer krijg je de 2e echo? hopefully: hopelijk gaat het met jou ook weer wat lekkerder en kan je lekker van je vakantie genieten. all: leuk om jullie zo leuk over de foto in album te horen . fijn weekend allemaal. gr vruchtje
hoi hoi, ik heb officieel mijn ei gehad hoor, had vandaag een enorme tempstijging, dus denk zaterdag of gisteren mijn ei. verder gaat het zijn gangetje, de dagen duren megalang, kijk zo uit naar ivf nu. iedereen, maar ook echt iedereen die met kinderen bezig waren, en ook nog een paar onverwachte, zijn nu zwanger, van de week weer 2. Het gaat nu met 2 per tegelijk, eerst was 1 per maand, en nu al weer 2 per week. maar voorlopig is het nu klaar denk ik, kan ook niet anders, iedereen is zwanger. Vind het wel lastig om tussen een hele groep te staan,maar thuis blijven is ook zo wat. maar probeer het wel een beetje te ontlopen nu. Gelukkig vermaken we ons met zijn tweetjes ook goed. Heb nu het gevoel dat we echt even aan onszelf moeten denken. mijn schoonzusje moet vanmiddag naar de gyn, die krijgt de datum te horen van de keizersnee, ben benieuwd wanneer het komt, daar heb ik ook wel zin in. De 1e van de groep is afgelopen vrijdag bevallen van een zoon. nu gaan er heel veel komen, dus ook veel kraamfeestjes,zucht.