Meiden wat een goed nieuws allemaal! Dit heb ik echt even nodig hoor. Marisha, ik ga je op jouw eigen topicje zo ook natuurlijk even feliciteren, maar wat fijn voor je! En toch ook weer fijn voor ons dat het dus echt wel kan met iui he. Gefeliciteerd! Wies, nog een paar dagen he. Niet te vroeg testen he, dan zit je straks net zo niet blij op de bank als ik gisteren... Sterkte he, you can do it! Jinky, je hebt wel al veel tekens he, ben zeer benieuwd! Hopelijk is het goed nieuws! Ik had met mijn eerste Clomid ook heel erg signalen, maar sindsdien negeer ik alles. Hopelijk betekent het wel echt iets voor je. Hopefully, fijn he, als de opvliegers weer over zijn Nu duimen voor mooie snelgroeiende eitjes he! Succes! Waarom! ben je nu ook zwanger, of is het bij jou nog niet duidelijk? Ik heb ook pregnyl gehad, maar dat is volgens mijn arts na 3 dagen al uit je lichaam, dus als je test iets aangeeft, dan moet het bijna wel goed nieuws zijn. Ik duim voor je! Dikke knuffel voor allemaal!
srb; nog steeds niet ongi? wel raar hoor, al 16 dpo en geen posi test. mss heb je nog te weinig hcg aangemaakt. wanneer wil je weer testen?
He meiden! Ohh Wies wat spannend! ik ga heel hard voor je duimen.. Bij mij is de pret afgelopen....ik heb net weer een testje gedaan en niks geen vage streepjes meer. Natuuurlijk had ik op een dikke streep gehoopt. Dus ik ben echt het bewijs dat pregnyl dus wel degelijk na 10 dgn nog steeds in je lijf zit! dus SRB, mijn arts zei dat je na die 5 dgn pregnyl de kans zeeeer klein was op een positieve test en dat het wel een prille zwangerschap moest zijn. NOT! Nou ja ik had het natuurlijk wel in me achterhoofd gehouden hoor....en zie hier! En dat terwijl me rugpijn ook over is..ha ha ha ha Volgende ronde weer nieuwe kansen! ...zal je net zien, zit ik in de vruchtbare tijd in een hotel voor me werk ergens in het land!....ggrrrr! Ik hoop daarom dat me ongi even wat later komt, zodat ik nog een IUItje mee kan pikken Dus Jinky en Wies....jullie moeten het doen hoor deze maand! ik hoop het voor jullie beide! SRB hoe is het met jou nu? Hopefully........jij op naar een pracht van een echo met mooie eitjes!
ik zag je berichtje bij ander topic staan....ja zeker even balen, maar joh, het zat erin. Dus de klap valt mee. Maar wil natuurlijk wel weer graag volgende maand mee doen! Ik ga zeker niet lang weg....2 nachten, maar precies op mijn dag 10 wanneer ik me echo heb, en vaak hele mooie eitjes hebt klaar voor een pregnyl! dus ik hoop dat ze er deze maand iets langer over doen En als jij een positieve test hebt, laat je het weten he! ik kom bij je kijken morgen! ik ga keihard voor je duimen!
Waarom balen zeg dat je een nega test had. Het kan dus echt lang duren voor de pregnyl verdwijnt! Hopelijk vallen je vruchtbare dagen volgende ronde goed en kan je er toch voor gaan! Langs de andere kant, je zit nog 3 dagen voor NOD... het kan toch nog he?
helaas negatief getest vandaag of 11 dpo. Mijn temp was nog wel erg hoog, maar ja, mss komt dat door de iui. weet iemand dat? hopelijk gewoon te weinig hcg in mijn lichaam en zondag een positieve test!
He Wies, jammer meid! met welke test heb je het gedaan! En ik hoop zeker dat het gewoon nog te weinig is.... en heb je zondag een mooie tweede streep heb bij mijn eerste IUI ook maar is een temp gebruikt, en die bleef ook hoog! waarschijnlijk door die opvliegers...maar dat verschilt erg! ik slikte het ook s'avonds en had de bijwerkingen altijd later. Gewoon nog even afwachten, er is zeker nog hoop
Wies: Wat balen zeg! Hele dikke knuffel! Sommigen testen pas positief na een week overtijd, dus het kan nog steeds! Waarom: Ook balen zeg, maar bij jou net zo, je weet nu dat de pregnyl uit je lijf is en je kunt net zo goed over een paar dagen nog positief testen. Heelveel sterkte met deze verschrikkelijke teleurstelling, maar houd hoop! Groetjes Jinky
he Jinky, lief van je...maar bij mij kan het echt niet meer! Hoop heb ik zeker...en nu voor jou, breng jij ons dan maar het goede nieuws deze maand
eerst vage strepen en dan niks meer.....als ik zwanger had geweest hadden die vage strepen moeten blijven, of juist erger moeten worden! ik heb van de week die sensitesten besteld die zo gevoelig zijn, dus kan niet missen! Dus deze maand is echt voor jou! en nog steeds voor Wies...en natuurlijk alle andere die op het wachtbankje zitten!
dankjewel waarom! maar ik blijf wel voor je duimen en voor iedereen hier op het wachtbankje! Groetjes Jinky
Geen bloed geeft moed was mijn motto! Ik strooi hier even wat HCGtjes in het rond (dat ik dat nog mag meemaken ) en hoop dat het hier dit weekend posi testen regent!
Meiden, ik knap uit elkaar van de zenuwen! Vanmorgen weer negatief getest, en bloedverlies, maar dat is ineens gestopt. Ik moest ook bloed prikken, en daar krijg ik straks de uitslag van. Om gek van te worden! Ik moet nog ruim een half uur wachten voor ik mag bellen... Sorry, moest het even kwijt. Ga nu even lezen hoe het met iedereen gaat.
Jammer zeg, Waarom! Maar wel fijn dat je zo mee leeft. En zo zie je maar weer, die artsen spreken elkaar ook aan de lopende band tegen... Wies, het kan nog goedkomen he! Geen bloed is geen nieuws. Probeer het zondag nog een keer, je weet maar nooit! Heel veel sterkte met afwachten. Jinky & Hope, ik denk ook aan jullie hoor, dat afwachten is echt zo vervelend he! Maris, fijn dat je zo mee blijft leven. Ik ben nog steeds zo blij voor je! Had jij eigenlijk innestelingsbloed? Ik blijf namelijk tegen beter weten in hopen dat dat bloed van mij van vanmorgen innestelingsbloed is (al is dat natuurlijk niet verstandig, maar ik ben er gewoon nog niet aan toe om me erbij neer te leggen...)
Help, waar is iedereen! Ik belde net naar het ziekenhuis en moet nu nog een kwartier wachten voor ik word teruggebeld. De verpleegkundige was bezig. Ik zit nu echt letterlijk om de drie minuten met mijn broek op mijn knieën om te kijken of ik nog bloed, maar nee hoor. Totally going crazy!
Dank je! Maar helaas... Ze belde net. Niet zwanger dus. Dat het bloed niet doorzet, kan allerlei redenen hebben, maar het gaat wel komen dus. Volgende maand weer samen op het wachtbankje?