haai haai! tijdje geleden had ik een topic over sam zn nieuwe kamertje .... en het is nu bijna zover. het bed is af en dat hebben we zondag! en ik heb ook het jungle behang. het is alleen best dun, en ik lees op internet dat je het wel precies moet doen, met een loodlijn ofzo?!?! nooit van gehoord. dus ik dacht misschien heeft iemand hier ervaring met dit behang en kan mij goeie tips geven!!! Sam zn bed is echt ZOOO gaaf geworden! hier een foto!
Leuk!! Waar heb je dat bed vandaan als ik vragen mag? Ik ken alleen de hoge variant. Met een loodlijn werken, is een manier van werken zodat alles recht komt te hangen. Net als met een waterpas. Het is een draadje met een bolletje lood er aan die loodrecht naar beneden valt en als je dat gebruikt met behangen weet je zeker dat je behang recht hangt. Snap je 'm nog..
Jaaaa dat bed is LEUK! Ik wil ook graag weten waar je het vandaan hebt (maar ben er bang voor dat je het speciaal hebt laten maken?!)!
Marktplaats.nl > boomhutbed, hoogslaper - Kinderen en Baby's - Kinderkamer | Bedden ja die man maakt ze zit fles te geven dus kan niet heel verhaal tikken nu met 1 hand
Wat een super leuk bed en behang, even een tipje. Een loodlijn is niet meer dan een touwtje met een zware spijker eraan. Dan heb je dus altijd een rechte lijn waarlangs je je behang kan uitlijnen. Succes
Super-gaaf bed! De loodlijn is dus al uitgelegd lees ik. Nog even een extra toelichting: Je pakt dus een touwtje, hangt daar iets zwaars aan en laat de loodlijn dan dus vanaf het plafond naar beneden hangen, daarlangs plak je je eerste baan behang. Begin niet met behangen in de hoek van de muur, maar 1 baan uit de hoek. Anders loop je het risico dat als je muur niet recht is het patroon van je behang scheef weg loopt.
Wij hebben ook Walltastic behang gekocht...maar dan in de prinsesenvariant Vraag me ook af of het op de muur net zo mooi wordt als op het plaatje haha, wij zijn nu eert het oude behang er aan het afhalen.
tip gebruik niet te veel lijm.... het is erg dun behang en geeft verschrikkelijk snel af en krimpt !!!!! wij hebben t onderwater variantje ervan... en zitten nu met een paar open naden omdat schoonvader lief zo eigenwijs was en wat meer lijm heeft gebruikt waardoor je t behang meer uitrekt..... Bekijk bijlage 145880
wauwww kristel wat gaaf! echt super mooi !! en die naden zie je niks van hoor!! echt heeeeel gaaf... bij mij moet er wel een stukkie af aan de boven en onderkant.. heel zonde, maargoed... Sam heeft dat toch niet door
Ik heb het jungle behang onlangs in het echt gezien en het was echt gaaf! Goede keuze!! Wat een gaaf bed trouwens...
dank je ben ook zoooooooo benieuwd hoe t kamertje er straks uit ziet.... heb me een beetje errrgg uitgeleefd met kopen hihi.... gordijnen (lime) behang. bed, overtrek , lamp, en allemaal jungle accesoires... kan niet wachten om vandeweek lekker te klussen