Ik heb een 4 badpakjes die mijn meisje te klein zijn. Misschien iemand die krap bij kas zit en ze wil hebben? Het zijn verschillende maten, maar mijn dochter heeft ze aangehad in de leeftijd van 3 naar 4 jaar. Een leuk badpaje van Nijntje, een blauwe met een muis er op en nog 2 met bloemetjes. Oh en ook nog een jongens zwembroekje van Winnie de Pooh, maat 74. Iemand geinteresseerd? Kan ze zo opsturen.
ik heb een jongen en heb ze dus niet nodig.. maar even respect voor je dat je dat zomaar weg geeft geweldig!!!! Hoop dat ze goed terecht komen
Ik zoek nog voor een meisje, aangezien wij familie weekend met zwembad hebben! ben ook opzoek naar 74 dussssss ik heb er wel belang bij!?? maar als er iemand is die het harder kan gebruiken zeg maar (iemand die kwa financieen niet heel breed heeft) heb ik niks gezegt. Koop anders gewoon nieuwe wel lief van je idd!
Oh zie nu dat het waarschijnlijk grotere maatjes zijn? Ik zoek er nog een die ze met 6 weken aan kan. Voor daarna is natuurlijk ook handig, maar met 6 weken mag ze al mee naar het zwembad.
Ze vallen een beetje klein vind ik, maar de maten zitten tussen 86 en 110. Mijn dochter heeft ze het afgelopen jaar aangehad, toen ze van 3 naar 4 jaar ging. Als je me je adres mailt dan stuur ik wat op.