Hier net terug van een heerlijk weekje weg.... Tinkerbel: wat een lief meisje! Fijn dat je je ritme gevonden hebt, is toch altijd effies zoeken Lin: balen!!! Dikke knuf Cyn: wie geht's? Vandaag maar gelijk even naar de Lief! uitverkoop geweest. Shirtjes en broekjes voor 5 euro, en allerlei hebbedingetjes 5 voor een euro. Verkoop was woensdag al begonnen dus de maatje 68, 74, 80 en 86 waren zo goed als weg, maar heb nog leuke dingetjes weten te scoren! Wordt dan echt hebberig haha... Hier gaat alles goed met de jongens. Kan niet zeggen dat het eczeem van Finn minder wordt. Op zn rug is het helemaal weg, maar zn buikje is nog echt flink rood.
Ben gisteren terug gekomen van een "ontvoering" naar keulen. Waar ik tatatatatatdaaaaaaaaaaa Ten huwelijk ben gevraagd en ik heb natuurlijk ja gezegd !!!! Morgen weer FM en afwachten maar weer.
@ Chelleke wat ontzettend vervelend dat je je kinderwens even aan de kant hebt moeten zetten maar inderdaad eerst goed voor jezelf zorgen @Tinkelbel wat een mooi meisje zeg! verder veel mooie kindjes voorbij zien komen en las ook dat Cynnie zwanger is? GEFELICITEERD heb weinig tijd meer om hier te komen kletsen, veel gebeurt de afgelopen tijd de kleine mannen maken het goed hier gelukkig verder hoor hier een fotootje van job met precies 7 maanden
Lin: gefeliciteerd zeg!! Wat een super man, geef mij er ook zo een Heb je verhaaltje op hyves gelezen. MamavanBas: jammer dat je hier niet vaak meer bent te vinden! Gelukkig gaat alles goed met jullie. Joan: alweer terug van vakantie?! Vanaf morgen ga ik proberen om over te gaan naar 3 flessen. Meneertje heeft vandaag een boterham gegeten en dat ging hardstikke goed. Finn heeft het draaien hier helemaal uitgevonden hoor. Ik leg hem in de box en hups...hij ligt op zn buik. Laat hem dan vaak ook spelen op zn buikje totdat hij begint te protesteren. Jammer is dat hij ook zo ligt te draaien als hij net gegeten heeft......hmmm...dan komt de helft er dus weer uit! Stop zn slaapzak nu ook achter in, want hij lag dus ook helemaal dwarsover boven in zn ledikant en ook nog op zn buik de laatste 2 ochtenden. 1x keer in zn eigen braaksel, arm kind!
Gefeliciteer LIN Geweldig Hier gaat alles goed hoor gaat alweer snel volgende week 2 juni de eerste echo!! spannend joh! Alleen ik ben zooowww moe ik kom de dag niet door zonder tukkie...en me tietjes pijn word ook niet minder. En wat was het toch een lekker weertje
Wat duurt het wachten op je eerste echo lang he cynnie? Maar nu is het bijna zo ver!! Spannend!!!! Vind het nog steeds geweldig dat je gewoon zwanger bent!!!!
Jah wachten duurt zeker lang!! maandag komt MvM langs dus dan nog ff een bevestiging dat het echt waar is. Het voelt nog zo vreselijk onwerkelijk maar ons wondertje is echt!!!!!!! En dan woensdag de echo oeeehhh spannend
Oh dat vond ik toen zo spannend he, was gewoon bang dat die test ineens negatief zou zijn Was wel heel fijn om van iemand anders te horen dat ik inderdaad zwanger ben! Raar misschien maar het is toch zo!
Rosa: wow gaat opschieten voor jou zeg! Hoe voel je je? Al helemaal gesetteld int nieuwe huisje? Cyn: volgens mij is MvM tot de 16 wkn dus dan kan je nog even sparen Morgen gaat mijn kleine grote man voor het eerste een ochtendje naar de basisschool! Gisteren weer wezen kijken en moest toch wel even slikken hoor....
Ik ga me best voor je doen LIN ongelovelijk dat jullie nu in die molen zitten en ik ondanks alles natuurlijk zwanger zijn geworden vind je niet! Ik ben wel ergens achter gekomen je kan beter geen zielige film kijken (p.s I love You) als je zwanger bent ik moest echt super kei hard janken!! vandaag voor het eerst ochtendziek geweest hopelijk de eerste en de laatste keer hihi!! hopelijk heeft Semmie het naar zen zin op de grote school
Zeker heel gek, maar gelukkig blijft het jullie bespaard. O fijn dus echt op en top zwanger. Geniet er maar van hahahaha het is zo voorbij hoor die 9 maanden. Spannend en wie weet hoeveel beebjes. Hier vanmorgen pregnyl gehad en morgen de 2de IUI . Jemig Rosa het schiet echt op bij je? Nog een leuke buikfoto???