Joehoe! Gek om dit onderwerp te beginnen als je 32 weken zwanger bent. Maar de geschiedenis spreekt voor zich! Eergister groeiecho gehad de kleine zat iets boven de middelste lijn van de groeicurve maar er niet boven. Dus het was perfect! Gewicht werd geschat op 2066 gram. En als je kalenders moet geloven is 1500 gram normaal . Rusig aan kleintje ik moet nog 8 weken. hihi Kwaaltjes beginnen langzaam weer te komen. Ik word een beetje stijf zeg maar! Verders alles goed met iedereen? Liefs Nanny.
jaaaa gevonden! Goed nieuws Nanny! Je kleintje heeft het fijn in je buik! Ik zal even een filmpje plaatsen van Sara ipv foto! YouTube - 10 procent korting!!!
@doortje, Wat een scheetje zeg, hele vehalen al. Geweldig! Is nu al mode bewust bezig.hihi Moet ook wel lachen om jullie poes stond errug stil en ging toen maar weer weg. hihihi
Dank je wel nanny voor je verwijzing!! Wat fijn dat mininnany het zo goed doet! ik kan me nog herinneren dat mijn mannetje ook altijd voor lag op de kalenders, maar niet op de bij de gyno haar kalender.. vond ik altijd heel vreemd.. uiteindelijk was ie gewoon normaal hoe is het verders met iedereen? hopenlijk vindt iedereen het topic Hier heeft mannetje een loopstoel gekregen.. hij wilde dan ook alleen maar staan staan staan.. en ik kon niet de hele dag als hij wakker was zijn handjes vasthouden en door de kamer lopen.. eerst was ik er op tegen.. net als de schommelstoel hahaa.. en nu denk ik, wat een uitkomst! hij vindt zichzelf zo het mannetje!! hij kan nog steeds niet rollen en met tijgeren komt hij niet vooruit.. maar stappen doet hij wel.. gaat dus nergens over.. mijn man en ik hebben beide zoiets van, als hij maar plezier heeft we laten hem er ook geen uren in gewoon even lekker laten gaat of hij nu staat tegen de bank aan mij hangt of wil lopen door de kamer.. of in de loopstoel.. ik vind hem voor alles nog veel te klein ahahha.. mijn mannetje wordt ineens zoo groot! best raar hoor.. vorige maand lag hij nog lekker de fles te drinken en nu is het zitten en eten.. en flessen verdwijnen heel snel naar de achtergrond.. hij eet namelijk echt goed.. boterham, potjes, stukken fruit.. soepstengels.. liga's.. het gaat echt allemaal super.. ik ben dus zoooooo apetrots op ons mannetje en wilde het even kwijt en ik bedoel het ook niet opschepperig als ik zo overkom he.. iedere dag verbaas ik me weer hoeveel je van zo'n klein ding kunt houden.. en hoe trots je als mama bent dat hij het toch maar even doet allemaal.. vooral na onze moeilijke start.. nog steeds houdt hij zijn hoofd heel scheef.. dat baart ons ook wel zorgen.. en volgende week krijgt hij zijn helmpje.. maar in de loopstoel.. moet hij even helemaal niks.. en dat is zo leuk!
@ele, helemaal niet opschepperig je bent gewoon een hele trotse mama en dat mag hoor . Ik ben ook helemaal trots op mijn meisjes. Mijn oudste (net 7) leert gewoon alweer tafels. En de jongste (3,5)is gewoon en lekkere deugniet. Mijn neefje heeft geloof alleen maar in zo'n loopstoeltje gezeten. En die loopt prima hoor en die is toch al tien hihihi.
heej meiden, ik heb het gevonden thnx to nanny @ ele, oh we hebben mano ook vaak in een loopstoeltje gedaan, omdat hij ook alleen maar wilde lopen Lorenza niet zo vaak, maar dat komt meer omdat ik het bij haar niet wil forceren zeg maar, ze moet alles een beetje op haar eigen tempo doen en ze loopt sinds het weekend langs de tafel en daar ben ik al heel blij mee !! @ nanny, 32 weekjes alweer, snel gaat het zeg ! ben benieuwd of aylin ondertussen alweer bevallen is.
Zoooo.... Ik kom ff spieken. Ik was op vakantie naar mijn schoonma!! Ben net weer terug. En volgende week weer aan de bak. Ik ga nog tot begin januari 5 dagen werken. De kleintjes gaan vier dagen naar de creche en 1 dag naar opa en oma. Pfff, ik moet ook weer in de banken in.. trof heerlijk zo een pak in de bus bij aankomst. Hoe is het met iedereen. En is Ayden al bevallen? En was er toch nog eentje na mij?? liefs, mamaT
@joyce, Het gaat zeker snel. Na Aylin ben ik gewoon aan de beurt. OOOOHHH en ik ben zo benieuwd!! Beeb is in ieders geval goed aanwezig beweegt veel. Voor dat ik na bed ga doe ik altijd even genieten van de bobbels in mijn buik. Waarschijnlijk mijn laatste zwangerschap dus geniet er extra van. Hoe is het met je kleine meisje en met haar armpje? Grtjs Nanny.
Hey meiden! @Nanny: Fijn dat het topic er weer is! Sorry dat ik niet meer zoveel aanwezig ben, maarja, druk druk druk met zo'n kleintje! Het gaat erg goed met haar, al heeft ze wel last van krampjes en heb ik hier voor 600 euro aan verschillende flessen liggen Eerst Avent, toen Nuby, ook maar Difrax geprobeerd, maar waarschijnlijk gaan we gewoon weer terug naar Avent. Gelukkig heeft ze zelf geen voorkeur, als er maar melk uitkomt Zal snel weer een foto'tje plaatsen van mn lieve kleine meid! Hoe gaat het hier met alle meiden? Zie dat er een aantal ineens erg hard gaan! Spannend!!!!
Hee pooh meisje, leuk dat je er weer bent! Snap dat je niet zo vaak langskomt hoor, is toch heel anders met een kleintje. Geniet er maar lekker van! Hier gaat het eigenlijk niet zo heel goed, heb erg veel last van mijn (blijkbaar) bekken. Het voelt alsof er een mes in mijn schaamstreek wordt geduwd en doet gewoon heel veel zeer. Gelukkig mag ik vanmiddag al naar een gespecialiseerde fysio. Werkt ook een beetje op mijn psyche, hoef nog maar 2 weken te werken en er wordt hard aan me getrokken (heb al een keer met burn out thuis gezeten, dus dit is een valkuil). Merk dat de stress oploopt en dat ik niet zo goed afstand kan nemen terwijl mijn lijf en eigenlijk ook hoofd daar wel om vraagt. Vind het erg lastig allemaal, zit er eigenlijk een beetje doorheen....
@L78: Denk aan jezelf meid!!!! Ik kan ook altijd moeilijk afstand doen van mn werk, maar je werkt om te leven en niet andersom! Als je lichaam zegt: Stop! Luister ernaar he? Sterkte meid! K heb ff een mooie foto gezocht
Hallo allemaal, Leuk om weer van elkaar te horen, nanny bedankt voor je berichtje. @nanny, fijn om te lezen dat alles goed gaat!!! Nog even lekker genieten van je buik en daarna van de kleine natuurlijk. @l78, balen van je bekken. Ik hoop dat de fysio je kan helpen zodat je minder pijn ervaart. Probeer ook te genieten he!! @pooh, wat een schatje. Hier alles prima, voel me goed. Ben nu wel 4 ipv 5 dagen gaan werken, 5 dagen was teveel van het goede zeker in de kinderopvang dat is fysiek erg zwaar werk. De kleine voel ik steeds vaker en harder, manlief heeft de kleine nu ook een aantal keer gevoeld en was diep ontroerd. Merk wel dat op drukke dagen de kleine minder actief is en ik me dan zorgen maak. Ik luister dan even een minuutje met de angelsound en ben dan weer gerust gesteld. Vanmiddag gaan we naar een geboortecentrum kijken, een rondleiding ben benieuwd of we het wat vinden. Ik zou er dan willen bevallen en 1 dag willen verblijven. Dikke knuffel voor jullie allemaal!!!!!!!!
@ nanny, het gaat steeds beter met haar armpje veel vooruitgang en ze kan sinds een paar dagen langs de tafel lopen was ook bang dat dat miscchien niet ging lukken, omdat er ook een beetje verschil zit tussen haar voetjes ze ga maar ,maar gaat eigenlijk heel goed. @ Pooh, wat een leuke foto weer !
Hoi lieve meiden, Ik zie dat alles goed gaat met jullie. Hier gaat alles goed. Ben nu 38 weken zwanger en de kleine zit nog lekker in mijn buik. Ben benieuwd wanneer ze naar buiten wilt komen??? Van Aylin en Joshua was ik rond deze termijn al bevallen. Dus de derde houd het lekker lang uit voor mijn gevoel. Heb de laatste weken steeds controles in het ziekenhuis gehad omdat ze dachten dat de kleine een groei achterstand had. Wat achteraf niet zo was. Ze is iets kleiner dan gemiddeld maar groeit wel lekker door in haar eigen groei curve. Ik ben zelf ook geen reus en mijn man ook niet dus helemaal niet vreemd. Alles is klaar dus voor mij mag ze komen. Zal zo ff wat foto's van haar kamer plaatsen. Bekijk bijlage 101156