Wij gaan voor een 2e!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door leeuw86, 8 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Samba

    Samba Bekend lid

    5 dec 2009
    659
    0
    0
    Hallo Dames ben ik weer ff...

    Ow Seren wat naar allemaal... wel fijn dat je lichaam het zelf oplost maar ik wist niet dat het zo heftig kon zijn... Doe maar ff rustig aan en neem de tijd om hiervan bij te komen... Dikke knuf..

    Zie ook dames met rug klachten.. jakkes dat is naar.. heb ik in mijn zwangerschap ook ff gehad... kon ook bijna niet lopen.. hopelijk weet de fysio raad....en worden de klachten minder
     
  2. liessie83

    liessie83 Bekend lid

    1 jul 2009
    824
    0
    0
    Secretaresse
    Groningen
    Hoi hoi!

    Seren: toch fijn dat het vanzelf op gang is gekomen. Hoe is het nu met je? Misschien erg moe van alle pijn? Rustig aan meis:)!

    Renske: ben benieuwd naar je taart! En ook naar de strik, dat wil ik ook nog eens proberen! Wat voor kleurtjes gebruik je?

    Hanna: lekker dat je niet meer misselijk bent! Niks aan, dat weeïge gevoel!!

    Flower: al je huishoudelijke dingetjes gelukt??

    Hier: toen ik thuiskwam van het werk lag er een mooie bos rozen:D!!! Nooit verwacht!!!

    Verder heb ik last van slijm....meer doorzichtig dan dat ik kan zeggen dat het kleur heeft. Als de ovu-testjes het juist zouden hebben, zou ik afgelopen dinsdag m'n eisprong hebben gehad. Zou het misschien met een innesteling te maken kunnen hebben? Komt het iemand bekend voor?
     
  3. Nikkie25

    Nikkie25 Actief lid

    29 jun 2008
    373
    0
    16
    Gelderland
    Seren: jeetje zeg, wist niet dat een mk zo heftig kon zijn! Morgen heb je nog steeds die echo toch? Hopelijk is je bm weer schoon en hoef je niet nog gecureteerd worden.

    Renske: ik heb die proefverpakkingen ook gewoon besteld hoor! ha ha! Als ik ze niet mag gebruiken dan kan mn man ze vast wel eens gebruiken! Ik ben benieuwd naar je taart! Succes ermee!

    Hanna mom: wat fijn dat de misselijkheid zo goed als over is! en ja, wat seren al zei, het lijkt idd wel bekkeninstabiliteit! Vooral uitval aan je been komt me, helaas, bekend voor. Bij mn vorige zw.schap ben ik ook te lang doorgelopen en kreeg daardoor een zenuwbeklemming in mn rug en kon en mocht daardoor helemaal niks meer. De pijn bij mij loopt vanaf mijn billen en dan rond stuitje/bekken en dan straalt het uit naar mijn bovenbenen (aan de achterkant).

    Flower: da's minder dat je misselijk bent. Hopelijk ben je er snel vanaf. Tot nu toe ben ik er met alleen af en toe een misselijkheidsvlaagje vanaf gekomen....

    Hier: ik ga morgen naar de huisarts (als er morgen plek is dan). Eens kijken wat hij ervan vindt. Ik ben de vorige keer ook heel wat keren naar de fysio geweest, maar het enige wat ze de vorige keer nog kon doen was mn rug masseren (de boel een beetje soepel houden) en ik kreeg oefeningen mee en tips, maar die weet ik nog steeds en pas ik ook braaf toe. Het probleem is mn werk. Ik werk nu tijdelijk in de thuiszorg (na de zw.schap ga ik weer solliciteren in de sector waarvoor ik geleerd heb...hbo sociaal pedagogische hulpverlening) en de thuiszorg is natuurlijk erg zwaar werk en ben nu dus bang dat er gezegd wordt dat ik moet stoppen, want de vorige keer mocht ik absoluut geen huishouden meer doen. Als ik stofzuig dan ga ik door de grond vd pijn. Wel echt minder fijn als er thuis ook een huishouden op je staat te wachten....Maar goed, we zullen zien wat de ha. ervan vindt! Zo, moest even mijn frustratie eruit gooien! ha ha!
     
  4. Nikkie25

    Nikkie25 Actief lid

    29 jun 2008
    373
    0
    16
    Gelderland
    Liessie: ahhh, wat ontzettend lief zeg! Altijd leuk een bos bloemen!!! En wbt slijm, volgens mij is dat een goed teken!!! Sinds mijn eisprong/innesteling had ik ineens slijmverlies en dat werd op een gegeven moment steeds witter van kleur. Spannend hoor! Hoop het zo voor je!
     
  5. liessie83

    liessie83 Bekend lid

    1 jul 2009
    824
    0
    0
    Secretaresse
    Groningen
    Dank je Nikkie, je geeft me hoop;):D:D
     
  6. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.674
    1
    0
    Hoi allemaal... ben ik weer na een heule lange zware dag werken pffff...

    Jeetje Seren... wat heftig allemaal! Hopelijk is je bm schoon en de pijn voorbij. Wel fijn dat het op de natuurlijke manier is gebeurd. Helpt toch wel iets met het verwerken. Dikke knuf!

    Verders... te moe om te reageren. We hebben net zelfs een dutje gedaan op de bank :) Ik werk in de zorg en stond de hele dag op een andere afdeling. Ik ken het daar wel redelijk goed, maar die bewoners! Tis net het GGZ. Héél de dag hoor je "zuster.. ik kan niet meer" "geef me maar een spuitje" 1 bewoonster die echt werkelijkwaar de hele dag aan 1 stuk door op de alarmbel heeft gehangen. Ik heb het er zo mee gehad. Gelukkig worden per 1 april de afdelingen opgesplitst en ga ik eindelijk een vaste afdeling krijgen.
    Poeh... nog een paar dagen tot NOD! Ik weet niet wat ik er van moet verwachten. Eigenlijk alleen hele duidelijke aders op mn boobies sinds gisteren.
     
  7. liessie83

    liessie83 Bekend lid

    1 jul 2009
    824
    0
    0
    Secretaresse
    Groningen
    Wat spannend Stopcontact!!! Denk je dat je eerder gaat testen?
     
  8. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.674
    1
    0
    Moet ik daar eerlijk antwoord op geven? :D Whahaha!
     
  9. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.674
    1
    0
    Ik probeer écht, écht, écht vol te houden tot zondag. Maar ik heb vandaag wel testen in huis gehaald :)
     
  10. liessie83

    liessie83 Bekend lid

    1 jul 2009
    824
    0
    0
    Secretaresse
    Groningen
    ;););)
     
  11. flowerpower50

    flowerpower50 Niet meer actief

    Spannend stopcontact! :D :D wanneer ga je op z'n vroegst testen? 6 dgn van te voren is misschien nog iets te vroeg he whaha.

    Liessie: ik had direct na mijn eisprong dik/rekbaarachtig/doorzichtbaar, maar toch ook weer niet helemaal doorzichtbaar slijm. Dat werd snel daarna wit, en nu nog steeds. Spannend!!
     
  12. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    15 feb 2009
    2.397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    Nikkie denk aan jezelf hoor meis! Ik zat de vorige keer ook al met 13 weken in de ziekte wet, soms kan je het gewoon niet tegen gaan! Als ik morgen op de pc zit zal ik eens de oefening vertellen die bij mij enorm geholpen heeft, misschien helpt tie ook voor jou!

    Morgen geen echo, je schijnt pas een echo te krijgen als je klaar bent met bloeden, wel morgen naar de ha, kijken wat hij zegt!

    Spannend samba
     
  13. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    15 feb 2009
    2.397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    Foutje, bedoel spannend stopcontact
     
  14. Hanna Mom

    Hanna Mom Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.235
    1
    38
    NULL
    NULL
    Wat is dit toch een fijn forum! Het is hier niet te druk en iedereen leeft zo met elkaar mee. Echt leuk!

    @Liessie. Hier ook veel slijm, dus wie weet! Spannend hoor!

    @Stopcontact. Je moet ook gewoon doen wat goed voor jou voelt he. Als je voelt dat je niet meer kunt werken, is het natuurlijk ook wel verstandig om te stoppen...
    Maar ik kan het nu gemakkelijk zeggen. Ik zou ook niet willen stoppen haha. Maar goed.

    @Serendipity. Hoe voel jij je nu?

    Ik heb hier de fysio gemaild, als ik morgen nog geen reactie heb, bel ik ze even.
    Oh ben zo verkouden! Dochter is ziek, manlief thuis bij haar. Ik dus met dikke ogen op het werk ;). Maar goed, even doorbikkelen!
     
  15. Samba

    Samba Bekend lid

    5 dec 2009
    659
    0
    0
    Hahaha! ik dacht al spannend!!! Tis hier alles behalve spannend.. Ben blij dat na dit weekend ergens mij vruchtbara dagen voorbij zijn. want ik heb echt last van afkick verschijnselen:D. Gisteren hadden we het erg gezellig maar geen veiligheids maatrelen in huis..dan slaat mijn fantatsie op hol... van stel je voor dan onwijk je je ei en dan is het toch raak..zei al tegen mijn man dan vreet ik de lamp op...:D
     
  16. liessie83

    liessie83 Bekend lid

    1 jul 2009
    824
    0
    0
    Secretaresse
    Groningen
    Hoi meiden,

    Samba: dat zou toch wat zijn he!

    Hannamom: succes en sterkte met bikkelen! En wel aan jezelf denken he!

    Seren: ben je al naar de HA geweest? Ben benieuwd.

    Hier: op het werk. Druk. Buikpijn. Maar durf nergens meer op te hopen of vanuit te gaan....
     
  17. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heey Meiden,

    Liessie.. Ik zou willen dat ik wat nuttigs kon zeggen wat betreft afscheiding,maar bij mij is elke maand anders en dan denk ik weer: hey dat is anders, zou het? en dan is het niks. Maar hoop natuurlijk op het beste voor jouw:)

    Stopcontact.. Spannend hoor!

    Samba.. Zou je net zien idd, dat het dan raak is hahaha.

    Hanna.. Doe rustig aan en beterschap voor jou thuis!

    Seren.. Hoe was het bij de ha?

    Nikkie.. Hihi ik dacht ook: ach dan heb ik die dingen gewoo in huis en als het toch gratis is.. hihi wat ben ik weer erg:p
    Ach ik profiteer gewoon graag van acties:D

    Hier: de strik voor op de taart is gelukt:D:D:D
    Ik ben zo tevreden, en dat voor de eerste keer. Hij is super geworden:D

    Ook staat de marsmousse in de koelkast en wat is ie lekkerrrrr:D:D

    Morgen weer verder ermee:)
     
  18. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    15 feb 2009
    2.397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    Mijn verhaal staat op papier... komt tie dan...
    Nu 3 kantjes ipv 8 kantjes die ik bij de geboorte van Evi had ;)

    “Bevallings”verhaal 13-2-2012
    Inmiddels ben ik 9.4 weken zwanger van onze tweeling, waarvan we sinds week 8 weten dat ook het 2de hartje niet meer klopt. Emotioneel ben ik er ondertussen vrij rustig onder, de klap heb ik inmiddels wel achter de rug. Ik ben er klaar voor, het mag van mij nu wel opgang komen… na 3,5 week bloedverlies voel ik me lichamelijk ook steeds zwakker worden.
    Al een paar dagen heb ik menstruatie gevoel, en al een paar dagen denk ik, “nu zal het wel doorzetten” maar helaas, steeds zakt het weer af!
    Sinds vanmiddag heb ik lage rug pijn, het voelt een beetje als voorweeën net als bij Evi… ook voelt het als of m’n hele onderkant er uit komt haha, maar dat lijkt mij niet zo gek na 3,5 week zwaar ongesteld zijn! Ach het zal vast wel weer niet doorzetten, zo voel ik me nu al zo’n 4 dagen.
    Om 18:22 besluit ik toch maar even om mijn inval collega te berichten, misschien kan ze voor me werken als het toch in eens door gaat zetten… dan is het alvast maar geregeld! Al denk ik nog steeds niet dat het door gaat zetten, maar dan heb ik haar tenminste achter de hand… ik heb namelijk ook een vroege dienst, dat is eigenlijk totaal niet handig nu zit ik me te bedenken. Terwijl ik nog wat heen en weer sms met m’n collega besluit ik om 18:37 toch dat ik morgen thuis blijf, de buikpijn wordt nu wel heel erg!! Dit zet vast door… en nog geen 3 minuten later merk ik dat de buikpijn nu heel erg snel, veel meer pijn gaan doen… het voelt echt een beetje aan als weeën! Ik moet me op m’n ademhaling gaan concentreren en afleiding van de tv heeft geen zin meer, alles gaat langs me heen!
    Niet veel later voel ik wat stromen… ik ren naar de douche, dan maar onder de douche de weeën opvangen, daar kan het bloed in ieder geval gewoon stromen. Ik ben blij dat het doorzet, maar wat een pijn en wat een bloed!! Als ik naar beneden kijk, ziet het er echt uit als na de bevalling van Evi… al die stolsels, al dat bloed… ik kan niet meer blijven staan van de pijn! Op handen en knieën wiebel ik heen en weer, zoals ik dat bij de zwangerschapsgym ooit had geleerd, dat komt nu wel van pas… met de hete straal op mijn rug, lukt het me aardig om de weeën “weg” te puffen! Wat wel anders is als bij een echte bevalling… de weeën gaan niet helemaal weg… ze blijven ergens op de helft hangen om vervolgens weer in volle sterkte terug te komen! Heel zwaar, want zo kan ik niet even op adem komen! Het voelt qua pijn als of ik op 2/4 cm ontsluiting zit… had van te voren niet kunnen bedenken dat het bijna een echte bevalling zou worden!
    Ik ben het zat onder de douche, ik wil op bed liggen… maar hoe?! Als dit nog uren gaat duren… ik kan toch niet al die tijd nog onder de douche blijven staan?! Dat houd ik niet vol… Okay de douche maar uit.. en dan stap voor stap bekijken! Ik droog me af en zie hoe het bloed letterlijk uit me blijft druppelen in snel tempo, langs m’n benen, op de grond, op de muur… gedver! Hoe ga ik in mijn onderbroek komen zonder dat alles meteen weer onder het bloed zit?!?! Auke komt me helpen… okay handdoek tussen m’n benen en een boxershort aan met 2 kraamverbanden erin…
    Hopelijk houdt het zo eventjes, als ik ga liggen stroomt het vast minder hard… het lijkt minder te worden! Pff gelukkig… even op adem… het zal vast zo weer terug komen, want ik heb nog geen vruchtje gezien! Alleen een grote stolsel, maar dat is naar mijn idee veelste klein geweest om iets te kunnen zijn! Het is inmiddels 20.00 uur.
    Ondertussen sms ik mijn andere collega’s dat het eindelijk is doorgezet en dat het flink tegen valt! Ook sms ik m’n vriendin om te vragen of ze toevallig nog de spullen heeft van het kraampakket die je over had! Zo’n matje zou nu wel handig zijn, anders zit straks het bed ook onder! Een belletje van mijn vriendin, ze heeft nog wat matjes en wat kraamverbanden… ik ben heel blij als ze zegt dat ze er nu meteen aan komt! Kan Auke gelukkig bij mij blijven, want ik heb hem nu echt nodig!
    Ik loop nog even naar de badkamer (ik wilde alle bebloede spullen in de was doen) het is kwart voor 8, maar terwijl ik bij de badkamerdeur sta voel ik iets heel groots naar beneden zakken tussen m’n benen! Met grote ogen kijk ik naar Auke: “ik voel iets groots tussen m’n benen!! Dit is het!!” Ik kan vervolgens alleen nog maar zeggen: “hoe bizar, hoe bizar, dit is gewoon een echte bevalling” Ik stop het in een pot… en ik had ergens gelezen dat de placenta gewoon blijft doorgroeien als het kindje is overleden in je buik, en als ik er naar kijk… van wat er in de pot zit, bedenk ik me dat dat best eens waar zou kunnen zijn! Ik had het me heel anders voorgesteld, veel kleiner… de placenta is zo’n 15/20 cm groot… het ziet er heel vies uit, maar tegelijkertijd vind ik het heel bijzonder! Het vruchtzakje is nog heel gebleven en ligt als een grote doorzichtige knikker van ongeveer 2 cm in de placenta! Als je goed kijkt kan je door al het bloed heen een mini mini kindje zien zitten… nouja kindje… ik noem het nog steeds een alien haha! Het zit nog “veilig” in het vruchtwater in het mini vruchtzakje… hoe bijzonder!
    De “bevalling” gaat weer verder, ik ga terug op bed liggen… de weeën komen in alle hevigheid terug… ik begin te huilen… “dit is niet een halve bevalling, dit is een hele bevalling… met g*dver echte weeën”. Ik ga op m’n zij liggen zodat Auke m’n rugweeën kan weg masseren! “hoger, lager, hoger… schat je bent het verleerd, het helpt niet!!” Heen en weer wiegend en puffend probeer ik de weeën op te vangen! Inmiddels lijken het weeën bij een ontsluiting van 6 cm… ik merk dat m’n lichaam precies zo reageert als bij m’n vorige bevalling… m’n hele lichaam trilt, ik heb het ijskoud maar zweet me te pletter en ik ben misselijk, heel misselijk… ik moet steeds bijna overgeven! Ik reageer ook hetzelfde als toen… ik hoor mezelf dezelfde dingen zeggen: “mensen mensen wat een pijn”… “jongens jongens jongens”.
    Inmiddels komt m’n vriendin binnen, het zal bijna 9 uur zijn geweest denk… ze schrikt als ze me zo ziet! Zij had ook niet verwacht dat het bijna een echte bevalling is, maarja wie wel? Ik ben blij met de kraamverbanden en het matje voor op m’n bed… zo kan ik in ieder geval op bed blijven liggen!
    Ze geeft me wat afleiding… soms kan ik tussen de weeën door nog wat lachen, maar ik kraam ook veel onzin uit! Ze vraagt of ik wil dat ze weg gaat… ik kan het niet voor haar beslissen… ergens wil ik rust, maar merk toch ook dat het me iets van afleiding geeft! Ze heeft ook paracetamol voor me meegenomen… ik weet alleen niet of ik die mag nemen, ik had iets gelezen over dunner wordend bloed… dat mag niet tijdens een miskraam, want dan verlies je te veel bloed! Auke belt de huisartsenpost, ik mag wel-geteld 1 paracetamol nemen… en als het na een uur niet beter gaat, moet hij terug bellen! Ik denk nog: “1 paracetamol?!?! Als of dat gaat helpen… hallo!!! Ik heb weeën om de minuut!!!” maar neem toch braaf de paracetamol in…

    Evi wordt helaas wakker… ik kan haar er echt niet bij hebben en ik heb Auke nodig voor de steun!! Gelukkig neemt m’n vriendin Evi mee naar de woonkamer… ik hoor haar op de achtergrond enthousiast lachen… gelukkig dat gaat goed!
    M’n weeën worden heviger… bij elke wee denk ik… “kan het nog heviger” en dat blijkt te kunnen… ik klamp mezelf helemaal vast aan m’n matras, knijp hem helemaal fijn… als of dat iets is wat helpt! Ik krioel alle kanten op… de weeën gaan nauwelijks weg! Om de 1 a 2 minuten komen ze en inmiddels zo pittig dat ik moeite krijg om ze weg te puffen! We besluiten om mijn moeder te bellen, want als dit zo de hele nacht nog door gaat, moeten we oppas hebben voor Evi… mijn vriendin kan hier ook niet de hele nacht blijven! Auke hangt weer op: “ze moet nog even haar koffie op drinken en dan komt ze” (ik was even vergeten dat ze visite had), waarop ik zei: “Tuurlijk, wie gaat er g*dver d’r koffie opdrinken als je dochter ligt te bevallen?!?!?!”
    Na een kwartiertje komt eindelijk m’n moeder… die neemt het over van m’n vriendin… maar m’n vriendin besluit ook te blijven!
     
  19. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    15 feb 2009
    2.397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    De weeën lijken inmiddels weeën van 8 cm ontsluiting, ik weet niet waar ik het zoeken moet… ik probeer steeds andere houdingen aan te nemen, maar niks lijkt nog te helpen! Het weg puffen gaat nu echt bijna niet meer… het lijkt meer op spugen dan op puffen… de emmer heb ik ook steeds vaker nodig, maar kan het steeds nog net weg slikken! Van ellende wil ik de douche nog 1x uitproberen… tussen een wee door loop ik naar de badkamer, ik word duizelig en alles wordt zwart… m’n hoofd even naar beneden gebogen en dan kunnen we weer, maar eenmaal in de badkamer zak ik al weer door m’n knieën! Ik kreun het uit, ik huil en Auke komt kijken… “moet ik je helpen?” zegt hij! Nee ik wil weer terug naar bed, dit is ook niks! Opgerold met een kussen op m’n buik, zit/lig ik op m’n knieën… te kreunen, ik hou het niet meer en Auke besluit om het ziekenhuis weer te bellen… we mogen komen!
    Met veel irritanties moet ik mezelf toch proberen aan te kleden… “doe deze broek van mij maar aan” zegt Auke… “nee” kan ik nog maar net uitbrengen… “doe deze nou maar aan!!”… “nee”… kan ik weer, nog net zeggen! “ik kan jouw trainingsbroek niet vinden, dus doe die van mij nou maar aan!!”… “nee, even wachten!!!!!”
    Als de wee eindelijk weg is, doe ik zijn trainingsbroek aan en een trui… ik wil me nog 1x verschonen, want ik voel dat m’n 2 giga kraamverbanden alweer vol zijn! Ik loop naar de wc en voel me helemaal duizelig worden… Op de wc denk ik dat ik het 2de vruchtje ben verloren (achteraf bleek dit een flinke stolsel te zijn geweest) de weeën lijken minder vaak achter elkaar te komen… fijn!! Eindelijk op adem komen!!
    Auke gaat nog even snel tanken, want natuurlijk is nu net de tank leeg… handig!! Maar toen ik klaar was op de wc, nog geen wee… ik loop naar de woonkamer… nog geen wee… ik voel me beter!! Sterker nog, ik voel me helemaal hieper van al de adrenaline!!
    Als Auke terug komt heb ik nog steeds geen wee gehad en sta ik nog helemaal te stuiteren van alle natuurlijke pijnstillers die nog door m’n lijf gieren!! Ik voel me letterlijk zoals na de bevalling van Evi… zo raar! Blij en voldaan dat het allemaal achter de rug is!! Het is inmiddels half 12…
    Ik bel het ziekenhuis dat ze niet meer nodig zijn, de assistent vraagt nog een aantal dingen zodat het zeker is dat ik niet te veel bloed ben verloren. Auke en ik zijn moe… m’n moeder en vriendin gaan weg en wij gaan naar bed! Dat was me nog eens een avond…
    Eenmaal in bed moet ik in eens nodig plassen… en nog geen 5 minuten later in bed… moet ik weer plassen… en weer 5 minuten later moet ik alweer nodig plassen!! Als of m’n lichaam het heeft opgespaard… maar bij de laatste plas voel ik weer iets groots naar beneden komen, ik kan het nog net opvangen voor het in de wc valt! Het 2de vruchtzakje… inmiddels is het half 1 ’s nachts… na 6 uur is eindelijk de “bevalling” echt voorbij!
    Bij de huisarts 15-2-2012
    Ik zeg tegen m’n huisarts dat het me behoorlijk tegen is gevallen… had niet verwacht dat het kon voelen als een echte bevalling! Hij bevestigt dat een miskraam inderdaad een echte bevalling is! Toen ik aangaf dat ik eigenlijk wel de helft van de pijn had verwacht, als van een echte bevalling… begon hij te lachen: “ja sorry, weeën zijn weeën!! Maar je hebt nu niet het hoofdje voelen staan!! Haha”
    Nee gelukkig niet… de persweeën zijn me bespaard gebleven!
     
  20. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.674
    1
    0
    Whaha... helaas kan ik pas stoppen op mn 67ste ;) Ik denk dat je me verward met degene met b.i.? Maar een zware dag had ik gisteren toevallig wel.
     

Deel Deze Pagina