@Jiseb Zou willen dat dat zo was die zwangerschap haha al dacht ik stiekem wel even 'Zou het kunnen' Maar dan had ik wel iets gevoeld! (Denk ik) @Sado Ja gek toch..test inderdaad nog wel even door, misschien gaat ie morgen wel knipperen haha. Maar da zou ik wel een absurd lange cyclus hebben..
@Sokkie87 dit zou ook echt iets voor mij kunnen zijn de bijsluiter niet goed lezen . Ik zou voor de zekerheid nog even doortesten. Heb je het nog wel gezellig gemaakt? Anders vanavond weer even gezellig maken. @Jiseb hier geen groene vingers. Alle planten in huis sterven en straks hebben we voornamelijk tegels in de tuin. Wel erg leuk hoor heb al 2 pogingen gedaan voor het moesetuintje van de ah maar helaas elke keer mislukt.
Ik ga deze ronde alleen ovulatietesten gebruiken, afgelopen keer m'n piek goed kunnen vinden en door het temperaturen werd ik alleen maar onzeker. Voel het toch goed aan als ik ongesteld wordt. Denk dat me dat ook meer rust brengt.
@Jiseb Ik hou helemaal niet van in de tuin werken! Eerst deed mn tweelingzusje altijd onze tuin die vind het heerlijk, maar de laatste tijd moet ik het helaas zelf bij houden ! Ooit als we een nieuwe tuin aanleggen komen er veel stenen in
@Sokkie87 Moest er stiekem wel even om lachen, haha. Hopelijk gauw een knipperende smiley. @Jiseb Ik heb niet veel verstand van tuinieren, maar vind het wel leuk @Krily Als je inderdaad je piek goed kunt vinden is dat prima toch! Lijkt me zo'n gedoe, temperaturen. Moet iedere dag ook op dezelfde tijd toch? Wat merken jullie altijd/vaak na eisprong? Ik heb er natuurlijk de vorige cyclussen niet op gelet, zucht haha. Ik heb nu de hele tijd kleine steekjes linksonder. Ik noteer nu alles in een app, dan weet ik voor volgende ronde wat 'normaal' is bij mij. Beetje inzicht Al hoop ik dat niet nodig te zijn.
Vanaf eisprong (soms zelfs een dag of twee ervoor) steevast weeïg tot misselijk, zere boobs, doodmoe, pukkeltjes, witte afscheiding, krampen, hoofdpijn en last van m'n bekken. De tweede dag van de menstruatie is het allemaal weer weg.
Ik heb geen kwaaltjes na de eisprong. Althans de dingen die ik heb koppel ik niet daaraan want is dan geen terugkomend probleem. @Krily ik zou denk ik ook gek worden van temperaturen. Ik kan het ook niet vanwege mijn onregelmatige werk. Fijn toch om het dan alleen met ovulatietesten te doen.
@Patchwork Ik druk wel op 'leuk' -als een bedankt voor je reactie- maar jeetje, wat een lijst zeg. Lijkt me echt niet tof dat iedere keer te hebben.
ij Voor mn bevalling voelde ik niks, en nu de laatste 2x voelde ik wat steekjes en deed ik een ovulatietest en die was knallend positief! Verder gelukkig geen last!
Hoi! Even wat pagina's teruggelezen. Spannend allemaal zeg! Ik ben nieuw hier en kwam dit topic tegen. Leuk om te volgen! Wij gaan volgende week beginnen voor onze eerste!
@Saaaraaa zo stom hè..ik denk dan "ik weet wel hoe t werkt", terwijl t soms nogal nauw komt haha @Sado thanx! Zie net (in de bijsluiter) dat doortesten niet kan na een smiley want die geeft je 2 vruchtbaarste dagen aan dus blijft de smiley 48 uur staan. Wat een gedoe hè haha wat doen we onszelf toch aan! @Patchwork wat naar al die klachten Ik merk echt 0.0 aan mn eisprong.. geen slijm, geen vermoeidheid oid. Ik ben niet zo hormonaal geloof ik want ik heb nooit ergens last van, ook niet tijdens mn zwangerschap! (Hormonaal gezien dan)
@Lovely29 gisteren wel gezellig gemaakt. En ik dacht dan morgen weer.. of beter vanavond? Dan moet ik snel zijn @Krily lijkt me goed alleen ovulatietesten . Zo'n gedoe elke dag temperaturen. En als het je meer rust brengt sowieso doen!
@Saaaraaa ja moet iedere dag om dezelfde tijd, maar vond het totaal niet fijn. Vooral nu aangezien ik toch 2 weken na m'n piek ongesteld ben geworden vind ik het wel goed. Steekjes heb ik ook gehad afgelopen ronde. Heb ze ook opgeschreven zodat ik weet dat ik me eigen volgende ronde niet voor de gek houdt. Heel misschien ga ik niet eens ovulatie testen doen, denk het wel maar heb ook een idee van zie wel, maar wil toch wel beetje weten wanneer ik mezelf ongeveer kan voorbereiden op ongesteldheid. Dus denk dat ik het nog wel een paar rondes ga doen, als het uitkomt. En anders gewoon zonder. we maken het regelmatig gezellig. Dus dat moet goed zijn. Wat doen jullie het liefste? Wel of geen ovulatietesten?
@Ukkepuk1 Welkom! Wat leuk en spannend! Heb je anticonceptie gebruikt? @Krily Ik gebruik wel ovulatietesten omdat ik van die lange en onregelmatige cyclussen heb (32-48 dagen). Wil dan wel iedere kans optimaal benutten. Merk jij wel iets aan je lichaam rond je eisprong? Anders zou je ook daar goed op kunnen letten. Je hebt natuurlijk nog geen idee of je cyclus regelmatig is.. Kan me wel voorstellen dat je graag wilt weten wanneer je je menstruatie kan verwachten (of juist niet kan verwachten ). @Sado Succes met afrijden. Je kan het!
Thanks!!! Moet einde van de ochtend, lekker zeg met dit weer (mega dikke mist hier) Ik lees vanmiddag even terug hier!
@Sado succes de mist zal dadelijk wel wegtrekken. Ik heb net een test gedaan en nog steeds spier wit. Ben gewoon teleurgesteld in mijn lichaam omdat deze mijn cyclus ineens verlengd . Vandaar dat ik mijn ei waarschijnlijk niet gevonden heb. Hoop echt dat ik vandaag ongesteld word wil met een nieuwe ronde beginnen.
Wat balen zeg..... Snap je teleurstelling. Zo'n lange cyclus is gewoon echt balen als je er niet op rekent. Op naar de volgende ronde. Hopelijk word je snel ongesteld. Ik heb deze keer een cyclus van 42 dagen