@Lovely29 Wat naar dat je (oud) bloed verliest. Ik snap dat je je erg zorgen maakt. Hoe gaat het nu? Misschien even de verloskundige bellen voor advies?
Vanmiddag helder rood bloed verlies erbij gekregen. Nog geen krampen en niks verloren. We wachten maar af.
@Lovely29 Meer dan afwachten kun je inderdaad niet doen. Een beetje helderrood hoeft ook geen slecht nieuws te betekenen. Proberen vertrouwen te houden en jezelf niet te gek te maken!
Wat stom.... Hopelijk blijft de beeb plakken!! Miss kan je nu wel rond de 7/8 weken terecht voor vroege echo @Lovely29? Ik zou maandag iig even bellen om dat te vragen♡
Ik verwacht er niet veel meer van @Jess93 het bloeden is nu echt wel behoorlijk. Hopelijk ga ik het dan maar snel verliezen. De timing is zo ontzettend slecht en daar zit ik heel erg mee. Precies op de bruiloft van mijn zus dat het bloeden begon
@Lovely29 wat rot, zeg! Zoals de rest al zegt, je kunt niets anders doen dan afwachten. Ik heb bij alle zwangerschappen bloedverlies gehad, ook bij degene die wel goed ging. Er valt niets van te zeggen. Ik kan me nog wel herinneren hoe spannend ik het toen vond, zo erg dat ik regelmatig de tranen in m'n ogen had staan en er misselijk van werd. Ik hoop zo verschrikkelijk voor je dat het goed blijft gaan!! Dat gun ik je zo! *duim, duim*!
Ah meid dat snap ik heel goed!! Toch duim ik dat het "gewoon" een bloeding is, het zsm stopt & je positief verrast wordt ♡ Maar ik zou me ook echt zorgen maken dus snap het helemaal!
pff wat vervelend ! Hoop dat het niks betekent en je straks op de echo een mooi hartje te zien krijg! Heb je nog steeds geen kramp?
Even een dikke knuffel.. Denk dat de timing in zo'n geval nooit goed is, maar dit is inderdaad wel heel bagger. Blijf duimen dat het niks is en alles goed zit. Heb je ook pijn?
Dikke knuffel. Hopelijk is het "gewoon" een bloeding en zie je over paar weken een mooi kloppend hartje. Inderdaad de timing is heel slecht. Snap wel dat je er mee zit.
@Lovely29 Ik snap dat het er voor je gevoel slecht uitziet En de timing is rot ja mocht het nu fout gaan, snap je gevoel heel goed. Sterkte met afwachten...
Shit, @Lovely29, dat is wel erg schrikken! Hopelijk loopt het goed af. Gelukkig hoor je dat ook maar al te vaak, dat bloed niet per se 'het einde' betekent.. Ik duim voor je!