Nee nog niks.. Vandaag cd 30.. Als ik gemiddelde neem van cyclussen toen we voor eerste en tweede bezig waren is dat ong 29 a 30.. Zou t dan echt kunnen dat ik woensdag te vroeg was met testen? Ben zelf bang dat m'n hele lichaam gewoon in de war is.. En ik gewoon een lange cyclus heb ofzo.. Maar bij de andere pogingen voor zwangerschap had ik na stoppen van de pil eigenlijk wel direct normale cyclus.. Dus had dat stiekem nu ook wel verwacht.....gehoopt
Aha, ja zo had ik dat ook gehoopt, had ook altijd een nette cyclus en zie nu hier het resultaat. Ga uit van 30dagen zou ik doen. Ik bloed niet meer maar ik vind dit ook echt wel weinig ten opzichte van sommigen hier die hevig bloeden. Ben er dan ook niet echt gerust op. Wel had ik altijd een lichte bloeding met al mijn ongie s bij de pil.
Dan zie je maar weer dat je lichaam doet wat het zelf nodig vind.. Ik hoop voor jou dat dit echt je menstruatie was en dat je weer vol voor een nieuwe eisprong kan gaan! Ik doe morgen of zondag voor de zekerheid nog een test en anders is gewoon echt afwachten.. Want later kan t ook niet meer raak zijn, dan hebben we niet lang genoeg doorgeklust 😂 Wachten.. Wachten.. En tijdens je zwangerschap gaat dat heerlijk door.. Altijd wachten tot de volgende mijlpaal...
He he ik ben weer beter... 😄.. Wat een hoop gekletst zeg,. Hihi.. Ik ga morgen ff bijlezen en reageren..
Oe wat een rust... Stilte voor de storm 😉 Lekker vakantie hier. Ik zit op t wachtbankje en denk dat m' nod 27 december is. Ik ga proberen te wachten tot die datum en niet eerder te testen. Voel me goed geen symptomen dus verwacht er niet veel van. Fijn weekend dames!
Goede morgen, Wou net vragen of er nog nieuws was in zwanger (worden) land. Maar Queen wow wat super goed nieuws! Ongelofelijk, wow! Top joh! Gefeliciteerd! Op welke CD zit je? Hier: man en ik gaan 1 januari een test wagen als ik niet ongi ben. Ben dan 2 dagen overtijd. Ben benieuwd, maar heb er toch wel een hard hoofd in.
Iedereen bedankt voor de felicitaties 😃 De sjekladebollen 😉 waren heerlijk.. bioluun natuurlijk van de Groot haha
Koningsgezin, Spannend en al 2 dagen overtijd 1 jan dan had ik toch oudjaarsdag al een testje er tegen aan gegooid haha.. Mamalol, Hoe is t bij jou nog getest?
Gefeliciteerd Queeen!!!! Wat leuk en dan bedenken dat we eerst nog samen in een groep zaten die voor de 1e ging en nou zijn we beide zwanger van de 3e. Bijzonder Koningsgezin: Ben wel erg benieuwd naar jou testje. Mamalove: heb je nog voor een knaller getest
❤Nod Lijst❤ Mamma Chan, Ronde 2 NOD: ? Mamalol, Ronde 1 NOD: 17 Dec Gina82, Ronde 2 NOD: 22 Dec Cares86, Ronde 1 NOD: 24 dec Appel, Ronde 3 NOD: 30 Dec Koningsgezin, Ronde 2 NOD: 30 Dec Nox, Ronde 1 NOD: 5 Jan Lola1982, Ronde 2 NOD: 8 Jan Beccy, ronde 1 NOD 9 jan Lindy, Ronde 2 NOD: 11 Jan Fabrosa, Ronde 1 NOD: Onbekend ❤Zwanger❤ Kreeftje89 Aynil Bioluun Kiera Mommylove85 Queen1986 ❤afspraken❤ Kreeftje89: 3e Echo combi test 23 Dec. 6 Jan Controle. Aynil: 22 Dec 19:30 Eerste echo en intake Bioluun: 29 Dec 10:15 Eerste echo en intake Kiera: ❤Kriebels❤ Girly1985
Jaaa! Queen! Gefeliciteerd!! Het is echt lekker besmettelijk hier! Hoe voel je je? En wanneer ben je uitgeteld? Heb je de vk al gebeld? Aynil, bijna je eerste echo! Spannend hoor! Kiera je hebt het wel al gezegd, maar kan niet meer vinden wanneer jij je afspraken had staan... Dacht eigenlijk dat ik ze al een keer ingevuld had Mamalol!!! Hoe is het bij jou? Mamalove, ik zag je ook langskomen bij de augustusmama's. Leuk man! Hoe voel je je? Hier: whaaah mijn buik zit me vandaag echt in de weg. Ik ben zoooo blij dat het vakantie is en dat ik niet heel de dag bezig hoef te zijn met het verbergen van mijn buik. Ik had donderdag gala van school en er kwam op een gegeven moment een leerling (zesde klas) naar me toe: mevrouw, u bent toch niet stiekem zwanger he?! Haha, nee hoor, is nog een restantje. Gisteren aan wat goede vrienden verteld dat we weer een kindje verwachten. Zij hebben jaren geprobeerd kinderen te krijgen, zonder succes en staan nu op de lijst voor adoptie. Ik wilde heel graag dat ze het van ons hoorden in plaats van in het dorp van een ander, maar vond het toch wel lastig hoor. Na het eten zei die vriend trouwens wel dat het echt leek alsof ik al vijf maanden zwanger ben! Stiekem fijn dat iemand anders dat ook ziet, want ik word her en der wel voor gek versleten dat ik denk dat iedereen het kan zien.
Biolunn, zijn het er niet 2? Lijkt mij heel moeilijkom het te vertellen tegen jullie vrienden die nu in de adoptieprocedure zitten. Hoe reageerde ze? Kreeftje, ik ben ook wel benieuwd. Nog 11 dagen geduld, maar volgens mij test ik eerder. Zit te bedenken dat ik rond vorig weekend mijn vruchtbare dagen had. Dan kan ik volgend weekend al testen. Of zie ik dat verkeerd?