Ik kan wel een gat in de lucht springen.. Ben ongi 😄😄.. wad beetje aant opruimen dikke steek ging nr de wc en ja hoor.. cyclus is 30 dagen nu.ongeveer. Joepiejj kunnen beginnen,. Vind het wel spannend hoor.. vanaf hoeveel dagen deden jullie ovu testen?
❤Nod Lijst❤ Queen1986, Ronde1 NOD: 10 Nov Mamma Chan, NOD: 17 Nov Aynil, Ronde1 NOD: 26 Nov Appel, Ronde 1 NOD: 30 Nov Bioluun, Ronde 1 NOD: 3 Dec Lindy, Ronde 1 NOD: 8 Dec ❤Zwanger❤ Kreeftje89 ❤afspraken❤ Kreeftje89: 1e Echo 24 nov ❤Kriebels❤ Girly1985 Mijn NOD zal zijn rond 8 Dec spannend
Jeeeej lindy!!! Fijn dat je niet lang hebt hoeven wachten maar dat je gewoon gelijk had met je gevoel! Ik ga niet testen. Ik voel altijd wel wanneer ik ongeveer m'n ei heb (blijkbaar). En dat is ook nog eens stipt op cd14. Bij m'n vorige zwangerschappen ben ik daar vanuit gegaan en dat werkte. Dus ga mezelf niet extra zenuwachtig maken met streepjes die wel of niet oplopen en positief zijn. Kan ik altijd nog aan beginnen zou het langer duren dit keer.
Woehoeee lindy!!! Denk week nadat je menstruatie voorbij is mag wat later ei spring ongeveer 14 dagen voor je weer ongesteld moet worden hier 12 trouwens. Anyl: vond hem wel heel spannend heb ze allemaal in de bios gezien en vond ze allemaal de moeite waard. Dit is wel de laatste trouwens hier houd het verhaal op. Bioluun: dat had ik dus ook gewoon op gevoel ovu testen deed ik er voor de lol bij eigenlijk😂
doe je goed,, ja ik ben gewoon te nieuwsgierig bij de 2e ook met ovu testen gewerkt ik voel mij ei soms wel soms niet en omdat man lief onregelmatig werkt kunnen we het dan bijvoorbeeld in de ochtendjes gezellig maken en niet om 2 uur snachts als mener dood op thuis komt haha
goedenavond allemaal Voor de nieuwe dame, welkom! lindy, wat super snel man!! wou dat die van mij eens kwam,kijk ervan op joh maar nu idd klussen! Verder alles gelezen maar super moe hahah zal aan de avond uit liggen, vanmorgen om half 6 thuis...gelijk naar bed en geslapen, tot ik werd wakker gemaakt door man lief die had soep gemaakt, en toen ik beneden kwam zat iedereen aan tafel voor de lunch Ik zat trouwens me af te vragen, maar aan lindy te zien kan het ook zo..moet je altijd ongie worden 2 weken na je ei, ook als je net je spiraal hebt verwijderd?
Mamma chan ik had de afgelopen 2 mnd sinds afbouw medicatie een keurig cyclus van 28 dagen,.. mijn spiraal woensdag verwijderd nergens last van de huisart zei al waarschijnlijk wordt je gewoon keurig ongi.en kan ne meteen van start. Volgens mij als je je ei hebt gehad wordt je daarna na 14 dgn ongeveer weer ongi.. Er zijn natuurlijk uitxonderingen zwanger, of verlaat ei.. Doe je temperaturen?.. ik ben al ruim maandje bezig er mee om dus een beetje wijs te worden van wanneer mij ei is en duidelijk te zien op mijn temp lijstje, miss een tip voor als het niet raak is hoop het natuurlijk wel voor jullue Hoe voel jeje?. Denk je dat het raak is.. Of heb je vermoeden dat je ongi er aan komt.
Hier ook geen testen. Probeer een beetje op te letten wanneer m'n ei eraan komt maar toch lastig. Mijn cyclussen zijn altijd lang geweest en erg onregelmatig. We zien wel hoe t komt. Wow snel al Lindy, fijn hoefde je niet lang te wachten.
Hoi meiden, ik kom graag een beetje bij jullie meekijken en meekletsen. Wij gaan ook voor een 3e, zitten nu in de 2e ronde. Hebben al een jongen en een meisje van 1,5 en 3. Heb mijn ei gehad voor deze maand (ga ik vanuit) en denk eind vd week mijn nod. Ik moet zeggen dat ik het best heel spannend vind weer. Met name hoe mijn ouders en schoonmoeder reageren. Ik verwacht wel dat ze het heel leuk zullen vinden, maar ze passen nu allebei op en hoop dat ze dat wel willen blijven doen. Vind het voor de kinderen zo leuk dat ze een goede band met opa en oma's hebben. En daarbij is het voor het financiele plaatje ook wel heel erg fijn als ze dat kunnen en willen blijven doen. Verder zie ik wel een beetje op tegen het eerste jaar weer met zo'n afhankelijke baby. Begrijp me niet verkeerd, we willen dit heel graag hoor!! Maar vind het best spannend.. Ben heel benieuwd deze week. Obv mijn cyclussen voorgaande maanden, zou ik a.s. donderdag/vrijdag mijn nod hebben. Spannend!!
Welkom nieuwe dames! @troelie heel herkenbaar de twijfels. Alles is wordt zo makkelijk nu vergeleken met het eerste jaar. Maar ja, ik denk altijd maar het is maar een jaar en daarna wordt het weer makkelijker. Heb nu al zin om heerlijk te knuffelen met zo'n kleintje, ruikt ook zo lekker....
Jeeejjj Lindy wat fijn je ongi geworden bent! Troelie, welkom! Spannend nu op het wachtbankje dus.. Iedereen hier vind het weer erg spannend.. Ik zou het heerlijk vinden weer zon klein frummeltje. Mamma Chan, super spannend, kwaaltjes genoeg iig.. Wachten duurt lang he haha.. Hier nu in de gezelligste week van het hele gebeuren Gisteren was echt leuk Carlo's tv café..
❤Nod Lijst❤ Queen1986, Ronde 1 NOD: 10 Nov Troelie, Ronde 2 NOD: 13 Nov Mamma Chan, Ronde 1 NOD: 17 Nov Aynil, Ronde 1 NOD: 26 Nov Appel, Ronde 1 NOD: 30 Nov Bioluun, Ronde 1 NOD: 3 Dec Lindy, Ronde 1 NOD: 8 Dec ❤Zwanger❤ Kreeftje89 ❤afspraken❤ Kreeftje89: 1e Echo 24 nov ❤Kriebels❤ Girly1985
Goedenmorgen dames Vandaag gaat mijn ha een kweek doen voor de GBS bacterie. En ik stond vanmorgen boven de wc.. Heel gek, ik had gister helemaal geen last goed gegeten. Het kan natuurlijk ook van t weekend komen! Ik (vreet) alles aan elkaar joh! Ongie kom maar liever iets anders natuurlijk☺️
Mammachan: succes bij de HA. Misselijk wie weet betekent het wat goed hoop en duim heel hard voor je. Dat zou top zijn zo gelijk na je spiraal Er komen wat Dames in de nod!! wat spannend!!! Queen verwacht je je nod nog op 10 nov of denk je dat je ei toch veel later is geweest? Troelie welkom!! wanneer ga je testen?? ik wilde toen ook op nod testen maar ik kon het niet laten en testen 4 dagen voor nod wat het voelde zo goed oeps.
Ooh ik ben zo slecht.. ik liep net in de KV en kon het niet laten om ovutesten en zwangerschapstesten mee te nemen wat erg had me zo voorgenomen omdat deze keer niet te doen
Haahahah we zijn allemaal wel eens zo toch? Hier mag je dat zeggen Ik ben hier zo misselijk als wat, ik zit nu gewoon bij de cafetaria Kon me niet bedwingen😂😂 Slaat nergens op misselijk, net weer boven de wc gehangen (werk bij mensen thuis) en tegelijkertijd drang naar eten nu dus in patat!
Whahaha ik moet er zo om lachen eerst boven de wc en dan aan de friet hahaha eet smakelijk.. Wanneer wil je gaan testen?
Testen, geen idee. Durf niet meer😱 Kan ook van een ongie komen? Bedacht me net bij de zwangerschap van zoon en dochter ik heel vaak bij de cafetaria zat😂