rose: ja dat klopt alleen van dat afvallen is weinig gekomen haha Maris: welkom hier! Gezellig is het hier wel!! Dus klets lekker mee.Spannend he om weer voor een brusje te gaan. En zie dat jullie ook al een sterretje hebben.
rose: met ons zoontje gaat het trouwens goed. Word 24 jan alweer 1 jaar tjeee wat is dat jaar voorbij gevlogen. Ook wel jammer het is zo'n mooie tijd. Waar hij nu in zit ook maar dat echt baby mis ik ook wel weer haha
@ Marleentje Ja die tijd is heel hard gegaan pfff. Zijn jullie al lang bezig voor een brusje voor Jens? En heb jij ook nog anticonceptie gebruikt na de bevalling? @ Maris hoop voor jullie dat het klussen geholpen heeft en dat je straks een mooie positest morgen hebben.
rose: we zitten nu in ronde 6 alweer. Hebben geen anticonceptie gebruikt maar werd pas na 6 maanden ongi dus. En daarna er meteen voor gegaan. Met met jens hebben we er ruim 2 jaar over gedaan.
Wij gaan ook voor een tweede. Ben helaas gister weer ongesteld geworden, dus nu ronde vijf. Bij mijn vorige twee zwangerschappen (eerste werd helaas een miskraam met 9 weken) was ik in 1x zwanger. Dus voor mij duurt het al véél te lang...
lindada: welkom hier!! Jammer op naar de volgende ronde. Hier hebben we bij mijn zoontje er ruim 2 jaar over gedaan en nog een mk gehad. En nu alweer 6 maanden bezig. Dus je mag in je handen knijpen dat je 2 keer zo snel zwanger bent geraakt. ' Maanden geen nieuwe meiden hier en nu al op een dag een stuk of vier haha
Haha, ja ik weet dat het nog niet heel lang is dat ik bezig ben. Maar doordat het de vorige keren zo snel was, ga je er stiekem vanuit dat het nu weer het geval is. Helaas dus. Ach, ik weet in ieder geval dat ik zwanger kan worden, dat scheelt een hoop. Hopelijk wordt het in ieder geval geen twee jaar... Pfff, voor jou ook niet deze keer natuurlijk. Iedereen maar snel zwanger!
Ik had bij Julian ook ovutesten gebruikt en was in 1x zwanger,hopelijk is het nu ook het geval,zo niet volgende keer beter!
Wat ene hoop nieuwe meiden: gezellig! Welkom allemaal... @lindada: ik herken je gevoel: vorige keer 2e ronde raak, iedere keer dat het nu langer duurt, vind ik het ook lang. Ik probeer me nu in te stellen op een langer traject.
Linda ook welkom Marleentje haha iedereen wil voor een 2de gaan. Ik dacht laat ik eens gezellig meekletsen.
Hoi Meiden, Bedankt voor de warme welkom! hihi. Marleentje: ook hier niet aan de anti conceptie hoor, heb nogal een onregelmatige cyclus, volgens mij is ie nu 1,5 maand....Ik denk echt neit dat ik zwanger ben hoor.. ik wacht gewoon nog af. Als ik met Jenthe haar verjaardag nog niet ongie ben ( over 2.5 week) dan doe ik dan een testje! maar Jij klinkt erg zwanger hoor, ik zou gewoon testen, dan weet je tenminste waar je aan toe bent haha!. Ook de anderen dus druk bezig met een tweede, ik vind het nu wel een voordeel:je weet tenminste dat je zwanger kunt raken, de eerste keer deed bij mij 4 jaar!!! Ben niet de mmo in gegaan hoor, daar deed ik nog niet aan, maar ik was wel erg bang, stel je voor dat het nooit kan..gelukkig was ik ineens spontaan zwanger van ons meisje! Nu hopen dat het ook nog een tweede keer voor ons weggelegd is, al laat ik het wel los...Ik zie wel wanneer Het zou wel leuk zijn 2 kinderen onder de 2 jaar ..dan ben je ook bijna indezelfde tijd van de luiers af..Tis ff zwaar zo zegt men, maar ze hebben ook veel aan elkaar.... Ik ben ook wel heel nieuwsgierig hoe dat zou zijn 2 kids...vast zwaar hahahaha vond 1 af en toe al pittig..( nu heb ikook een tempramentvolle dochter hoor! hahaha) Ze kent nu ook het woord UIT! ( is 11 mnd en staat dan met haar armpjes omhoog en roept: uit uit uit ) dan wil ze dus uit bed ofzo..Zooow grappig! wat een ding...hihi maar goed meiden, spannend dus!! Hopen dat het voor veel maar raak mag zijn in 2011, het nieuwe jaar is gestart: dus wie geeft de aftrap!!! Ik zeg: marleentje: TESTEN!! ben te nieuwsgierig hihi Groetjes en fijne avond!
goedemorgen. Nou dames zojuist een test gedaan want er was nog geen ongi te bekennen: en ja hoor mega negatief!!! zo wit als omo! Baal als een stekker want mijn lichaam houd me dus elke maand meer voor de gek!!! Kan het dus totaal niet meer vertrouwen. Maar nog steeds geen ongi te bekennen hier wel wat krampen in mijn buik nu. Voel me echt even verdrietig want had stiekum toch zo'n goede hoop!
ow marleentje wat vervelend! Zou het ook je eisprong kunnen zijn? Ik weet dat tijdens ij sprong of net erna je ook klachten kunt krijgen die duiden op het ongie moeten worden / zwanger zijn...In iedergeval zwaar shit voor je! maar misschien over een paar dagen of weken is de test als nog posi? Ik herken je gevoel ik heb een hormoonstoornis (onregl cyclus pcos) ik voel me elke maand zo...Daarom kon ik de vorige keer ook niet geloven dat ik wel zwanger was... Ow ik hoop zooow voor je dat het wel raak is en dat die test t gewoon fout heeft, of dat je nog niet genoeg hcg hebt..En als t niet zo is, laat je dan maar gauw ongie worden kun je tenminste voor de volgende ronde gaan! Suc6! hoe issie met de andere meiden? Hier ook nog geen ongie te bekennen,...wel pukkels en veel zin in chocolade: klinkt als bijna ongie worden klachten....We shall see! groetjes!