jeetje wat heftig Ik hoop dat ze gauw eens een keer goed nieuws krijgt....pff... wens haar héél veel sterkte..
Hai Meiden, Het is weer weekend he, kun je gelijk zien. Stuk rustiger hier. Nou hier ook niet bijzonder veel nieuws. Morgen om 14.00 uur hebben we een afspraak bij de makelaar. We praten er echt al over alsof we het huis al hebben haha. Tis in mijn gedachten al ingericht. Maar het blijft wel spannend zeg. Maar gelukkig hebben we nu 1, 5 jaar de tijd om ons appartementje te verkopen. Moet toch te doen zijn dachten wij zo. Verder een rustig weekend gehad. Lekker helemaal niets gedaan en beetje bank gehangen. Ik krijg wel een drukke week nu dus dat wordt leuk. Moet eerst dinsdag werken en dan s'avonds ga ik met de Ondernemings Raad naar duitsland. Gezellig naar Kalkar. Heb er wel zin in. Donderdag kom ik dan weer thuis. En dan vrijdag en zaterdag werken en ook nog eens ergens deze week boodschappen doen want het is zondag mijn birthday. Dus lekker druk maar wel leuk! Hier nog nieuwtjes? Gaat alles goed met iedereen? Liefs Tamaar
@ tamara: hier ook druk geweest dit weekend. Gistermiddag ben ik naar een gezondheidsbeurs voor vrouwen geweest in het ziekenhuis. Was behoorlijk interessant. Ook heb ik het gedeelte gezien waar de gynaecologen zitten als ze geen spreekuur hebben. De verpleegafdeling heb ik gezien, en last but not least: de verloskamers! Ik had echt zoiets van: ok daar wordt onze kleine uk dus geboren. En ik zag mijn vriend al in het centrale gedeelte zitten om met andere mannen te kunnen kletsen. Jammer genoeg merkte ik wel goed dat mijn burnout nog behoorlijk wat parten speelt, ik had halverwege de middag al enorme koppijn. Vandaag ben ik bij mijn moeder geweest, internet zover aansluiten voor als het signaal omgaat bij haar. Ik vond dat ik er ff flink van moest profiteren dat ik in het weekend kan doen wat ik wil. Morgen ga ik weer achter mijn ziek uit dienst melding aan.....
Hee dames, Ben een tijdje niet geweest doordat er toch slecht nieuws was: ik mag niet blijven... Ontzettend balen en de nodige traantjes hebben gevloeid.. Heb zelfs nog met m'n mannetje moeten babbelen; gaan we door met proberen een hummeltje te maken? Want ja: stel ik word zwanger terwijl ik aan het solliciteren ben... stel dat ik daardoor niet wordt aangenomen: dat kunnen we niet betalen... Ik vond het ontzettend moeilijk om het daarover te hebben; bang dat m'n mannetje het inderdaad te onzeker zou vinden en het hoge woord eruit zou gooien: we stoppen.. Maarrr gelukkig zei hij dat niet! Hij gaf aan: zekerheid heb je toch nooit... Oef, dat was een opluchting! (maar toch blijf ik af en toe beren op de weg zien.. wat al, wat als, wat als) Hoe is het bij jullie allemaal dames?
Dag dames! Even kijken of ik alles goed onthouden heb: @ Tamara: nog gefeliciteerd met je huisje. Wij staan ook op de lijst voor nieuwbouw. Hoelang hebben jullie op de lijst gestaan? Hier sta je gemiddeld 3 jaar er op. Wij gaan nu het 2e jaar in maar we hebben nog geen haast. We zijn net klaar met de verbouwing van ons huis. 8) @ Tante Mars: een hele dikke knuffel! Het komt vast goed! @ Hemeltje: balen zeg! Geen zorgen, meis. Ik heb vorig jaar exact hetzelfde gehad. Baan kwijt en druk bezig zwanger te worden. Mijn man zei toen ook: 'Het komt nooit echt goed uit, dus we gaan lekker door.' En ik had eigenlijk vrij snel een andere baan. Dus dat gaat ook bij jou helemaal goedkomen! Hier zo: last van mijn buik, dit week beetje griepachtige verschijnselen gehad. Mn hele omgeving vroeg ik of soms zwanger was. Maar volgens mij ga ik gewoon ongi worden. Maar als dat als zo, mijn humeur wordt er niet minder om want.... vrijdag gaan we naar Portugal!!!!!!! Lekker mijn allerliefste vriendinnetje opzoeken en eindelijk haar baby bewonderen!
@ hemeltje: ah nee, wat ontzettend balen zeg. Ik had nog zo gehoopt dat het voor jou anders zou lopen. Tot wanneer mag je nog blijven daar? @ djuke: laten we het voor je hopen dat je toch niet ongi gaat worden. Zou het zo rot voor je vinden! Gelukkig dat het eindelijk zo ver is dat je naar je vriendin kunt gaan. Heb je iig iets anders om naar uit te leven. @ hier: Net op de weegschaal gestaan, en ik had het niet verwacht maar: Yes Yes Yes! 0.7 eraf! Ik heb ook het gevoel dat ik ongi ga worden. Ik stond al op met rugpijn. En zover ik weet heb ik niets raars gedaan gisteren, ook niet raar in bed geleden of zo. En net begon ik wat ongi krampen te krijgen. Ik hoop het zo. Dan blijft het toch tot die 63 dagen beperkt.
Hee meiden, @ Hemeltje: pff wat vervelend dat je niet kan blijven op je werk Welke sector zat je ook alweer in met je baan? Je vind vast gauw iets anders! En stel dat het nu heel snel raak is met zwanger worden hoef je de 1e 12 weken zowiezo niet te zeggen dat je zwanger bent tijdens een sollicitatie (En nog wat langer niet... weet even niet meer precies wanneer je het wel moet vermelden).. dus je hebt zeker 3 maanden de tijd om een baan te vinden zonder dat ze je zouden kunnen afrekenen op een eventuele zwangerschap. Komt echt wel goed! @ Zethu: Joehoe, weer afgevallen! Goed bezig! @ Djuke: Wie weet wie weet... spannend! @ hier: de dagen gaan ontzettend snel... mn mannetje moest me er gewoon aan herinneren dat we bijna onze vruchtbare dagen hebben! Dat is normaal echt niet zo hihi. Net een ovutest gedaan maar die was nog nega (wel een licht streepje maar nog niet genoeg.) Ben benieuwd of ik nu weer meteen helemaal goed zit na mijn mk. Verder moet ik vanaf vandaag gewoon weer werken met mn voetje in de tape. Hoop dat het een beetje gaat want merk toch wel dat ik met lopen nog af en toe pijn heb.. dus toch rustig aan blijven doen.
@ linda: het moet uiterlijk 3 maanden voor de vermoedelijke bevallingsdatum vermeld worden. (Ken de website van UWV inmiddels wel goed genoeg daarvoor) Doe trouwens maar lekker rustig aan met je voetje hoor. Je kunt niet voorzichtig genoeg ermee zijn. Dat smalle geval moet je hele lichaam dragen, dus dat is heel wat in verhouding met hoe breed ie is. (ik zelf heb supersmalle enkels, ik vraag me regelmatig af hoe ze mijn hele gewicht kunnen dragen)
Hoi Dames, Even snel een berichtje tikken. @Zethu: Gelijk heb je, dat je nog even hebt genoten van je "vrije" weekend. Jammer dat je zoveel last had van je burnout. @linda: Doe maar voorzichtig met je voetje. Kan beter iets rustiger aandoen, dan het overbelasten en er de rest van je leven mee blijven lopen. @hemeltje: oh, lekker naar Portugal. Ik wil ook, ben zo toe aan vakantie. Kom mijn bed niet meer uit. En natuurlijk altijd leuk om baby's te gaan kijken. Alhoewel ik het af en toe wel fronterend vind. @hier: Ook een erg druk weekend gehad. Zaterdag kwamen er studiegenootjes eten en zondag zijn we eerst wezen cachen de hele dag, soort van schatzoeken met een gps-apparaat, en daarna werden we verwacht op een pannekoekenboot, om de trouwdag van mijn man zijn oom en tante te vieren. We kregen alleen geen pannekoeken Die waren alleen voor de kleine kinderen. @hemeltje: Das balen zeg, dat je niet kunt blijven waar je nu werkt. Heb nog wel zo hard voor je geduimd.
Nienke: ik ga naar Portugal ipv van Hemeltje. Geeft niet hoor, ik zie af en toe ook door de bomen het bos niet meer. Maarre, ik had onze NOD-lijst opgezocht en zag dat Ilona morgen haar NOD heeft. Maar we hebben helemaal niets meer van haar gehoord. Hebben jullie hier iets gehoord of gezien?
@Djuke: op de NOD-lijst nog wel maar als je naar haar banner kijkt mag ze pas over 5 dagen testen. Heb ff gezocht en ze heeft goede moed! Duimen maar!
@ nienke: daarom ben ik er ook op uit gegaan. Ik heb zelf nu ook zoiets van: Ik ga gewoon mijn gang wat ik wil doen. Ze zeggen dat ik niets mag doen wat mijn herstel in de weg staat. Nou dan mag ik dus ook niet thuis blijven hangen, want dat staat het herstel van een burnout in de weg. Ik ga strax dus lekker sporten mijn mijn vriend. Ik heb geen zin om het naar de avond te plaatsen, want dan ga ik mijn dag/nacht ritme omgooien en dat is wel het slechtste wat je kunt doen met een burnout. Helaas merk ik vandaag wel dat ik achteruit aan het gaan ben. Ik kan me minder goed concentreren. Ik ben heel erg vergeetachtig aan het worden weer. Ben weer doodmoe. Dus ik doe iedere keer een beetje van wat ik me heb voorgenomen en dan ga ik weer een stukje hier op het forum lezen en typen. Balen trouwens dat jullie geen pannenkoeken kregen. Volwassenen vinden dat ook wel eens lekker. @ djuke: Ik heb niets meer van haar gezien of gehoord. Maar iedere keer als ik het met iemand over haar heb duikt ze ineens hier weer op.
Hoi meiden, Ik heb inderdaad ff niet meer gereageerd, had zelf een topic geopend met allemaal meiden die ook zaterdag mogen testen.. Het is een beetje een hele grote groep geworden, dus vandaar dat ik daar meer bezig was dan hier.. Mijn cyclus is langer geworden doordat ik ziek was afgelopen maand, vandaar dat mijn banner langer doorloopt! Nu nog geen enkel teken van ongi, wel voelt mijn buik gek aan, dus ik hoop maar dat ik zaterdag een mooi 2e roze streepje heb! Verder heb ik niks bijzonders te melden, ik ben wel een beetje zenuwachtig! Is er nog iemand die positief getest heeft? Want volgens mij was er nog iemand die voor mij mocht testen?
Met wie heb jij het over mij dan? 8)[/quote] Alleen mensen van zp.[/quote] Okee, maar waarom heb je het over mij dan? Zo interessant ben ik niet hoor
@Zethu: Wat leuk zo'n dag rondkijken zeg! En idd soms moet je gewoon genieten van het weekend @Hemeltje: Jeetje, dat is inderdaad ontzettend balen zeg Gelukkig dat je mannetje er nog steeds voor wil gaan @Djuke: Lekker zeg, vrijdag naar Portugal en dan nog op babybezoek ook, leuk! Niet ziek worden dus, of in elk geval vrijdag weer beter zijn @Linda: Wat goed dat jullie er weer voor gaan zeg, ik hoop dat je snel weer zwanger word! Lekker rustig aan doen met je voet.. @Nienke: Hmmm en pannekoekenboot en dan geen pannekoeken eten, heel raar haha. @Ilona: Heel veel succes met de komende test! Hier: Vandaag zijn we voor het eerst weer om 6:30 begonnen op me werk, wel even wennen om weer zo vroeg te beginnen zeg.. Af en toe lijkt me baas wel iets aan te voelen, zo zei hij vandaag: "Wil je vandaag lekker om 3 uur al naar huis?" en "Gaat het nog of zal ik het even van je overnemen?" (was kisten komkommers aan het sjouwen..) Verder moest ik ook weer op mijn tong bijten toen het onderwerp weer ter sprake kwam met een andere collega van me. Moederdag kwam ter sprake en toen zei ze nog dat als ik opschoot ik misschien met moederdag wel zwanger kon zijn.. Ze moest eens weten! Laatste tijd lijkt het elke dag wel even over zwangerschap en baby's te gaan Zaterdag gaan we een dagje naar Amersfoort, daarna etendje bij mijn schoonmoeder en haar vriend. Dat word dus de derde keer om het nieuws aan de ouders te vertellen.. Peter had het idee dat ze ook al iets aanvoelde, want ze was wel heel erg enthousiast dat we kwamen.
Ik ben op het werk en heb maar heeel kort te tijd, dus ga ff alleen snel zeggen dat ik hoop, ilona, dat het raak mag zijn en je lekker een posi test hebt dit weekend!! SPannend hoor!!! Hier zijn we aan het klussen geslagen....vorige ronde was het 3 dagen na elkaar en toen was het raak,....dus dat gaan we deze dagen ook maar weer doen!