Wij gaan voor onze eerste!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Tamaradb, 18 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Ik gebruik deze naam overal op internet, als iemand me herkend dan vind ik dat niet zo'n probleem ;)
    Ben tot nu toe één persoon tegengekomen die me ook kent van een ander forum, maar die heeft verder ook niets doorverteld ;)

    Hier helaas heel erg ongi :(
     
  2. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Hier bijna klaar met de ongi gelukkig :)

    Nou zethu, nog 2 daagjes tot testen..succes hoor!
     
  3. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    ik ben ook ik hoor de meeste mensen weten van mijn kinderplanning.
    En ja ik kwam zo toevallig me buurvrouwtje tegen .
     
  4. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    ah jammer saskia. Hopenlijk meer succes in de volgende ronde

    @ linda: is idd spannend, Net met mijn vriend afgesproken dat ik de test doe voor hij gaat werken. Ben dan meestal toch ff op om naar het toilet te gaan. Is wel vroeg opstaan, hij heeft ochtenddienst en is om 6 uur weg.
    Moet nu dus gelijk met hem op om de uitslag te weten voor hij weg is. Maar ik ga daarna wel weer ff liggen.
     
  5. Tirz

    Tirz Lid

    15 dec 2008
    84
    0
    0
    Apothekersassistente
    Arnhem
    Ik ben hier ook bijna uitgeongied. Op wat vage restjes na.

    Wel jammer Sas, zeker dat het later kwam dan je dacht. Dat is altijd weer jammer.

    Sja, zethu, dat is het GROTE nadeel van internet. We lezen zo 'te veel' verontrustende verhalen.. Ook niet altijd ok. Maargoed, wel fijn dat je blaasontsteking weg is.

    Nu je het zegt; ik heb hier eigenlijk zo goedals m'n eigen naam staan. Op 1 klinker na.
    Niet echt overnagedacht..Maargoed, so be it. Het is trouwens toch al overduidelijk voor iedereen. Hier in ons nieuwe huis heb ik voor alles precies een plek, en weet ik wat waar moet komen, behalve op het 'kleine' kamertje. Dat blijft leeg en onopgeknapt en zeg ik tegen iedereen 'hier zien we nog wel wat we doen'.

    Klussen op een nieuwe slaapkamer is trouwens ook wel weer leuk!
     
  6. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Iedereen die mij kent weet ook het verhaal achter mijn nick. En ik ben nog nooit iemand tegengekomen die Zethu als nick gebruikt. Ik gebruik hem zelf ook overal op internet: Hyves, in mijn msn-naam. Op de chat waar ik mijn vriend heb leren kennen.

    Hoe hebben jullie je partners leren kennen?

    Van mij is een heel verhaal. Ik zal het vanavond nog ff neerzetten.
     
  7. Lkg

    Lkg Fanatiek lid

    5 nov 2008
    1.010
    0
    0
    Amsterdam
    @ saskia: Jammer zeg :(:(:(

    Even een vraagje..
    Ik dacht dat m'n eisprong nog niet was geweest, want de ovutesten waren niet echt positief. Nu heb ik vanavond weer een ovutest gedaan en die wilde ik net inplakken, en nu zie ik dat die van gisteren toch een stuk donkerder is dan die van eergisteren en vandaag. Vanmiddag heb ik ook ongeveer 1 minuut erge buikpijn gehad.. en ook heb ik het slijm wat volgens mij op m'n eisprong zou kunnen duiden.
    Ik had het nog niet verwacht, omdat ik de vorige keer 2 positieve ovu-testen achter elkaar had, dus ik dacht dat het deze ronde ook wel een beetje zo zou zijn.. En ik weet het ook niet zeker, maar begin nu toch te denken dat ik vanmidag m'n eisprong heb gehad. Maar we hebben niet geklust :( Als ik nou vanavond als m'n mannetje terug is nog ga klussen.. dan is het zeker al te laat of niet? De buikpijn was tijdens de lunch dus zo rond 1 uur :(:(:(
    Kweet het niet zo goed :(
     
  8. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Ik weet het eerlijk gezegd niet precies. Weet alleen dat het eitje maar enkele uren leeft voor bevruchting, maar hoeveel weet ik niet
     
  9. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Zoals beloofd: het verhaal hoe ik mijn vriend heb leren kennen.

    Ik ben 4 jaar geleden 9 weken in Zuid-afrika vrijwilligerswerk gedaan (en de laatste 2 weken rondgereisd) Ik had toen een vriendje, maar 2 weken na terugkomst maakte hij het uit. Mijn vorige buurvrouw kwam toen vrij veel bij mij en heeft uit mijn naam gereageerd op een jongen op een relatiesite.
    We zijn in gesprek geraakt met elkaar, maar hij durfde uiteindelijk geen relatie met mij aan doordat ik (door oa Zuid-Afrika) enorme schulden had. Ik was er kapot van. Ik ben zodoende gaan chatten op een chat waar bijna alleen maar Limburgers kwamen.
    Ik heb toen iets met een jongen gekregen die me veel te snel wilde gaan: trok na een week al bij me in en na 2 weken zat hij al op zijn knie-en om mij ten huwelijk te vragen. Ik heb het met die jongen uitgemaakt, maar vervolgens komt er een vriend van me op bezoek die dacht bij mij kans te maken omdat ik geen relatie meer had, maar ik wilde geen relatie meer op dat moment. Door die jongen had ik het helemaal gehad met de mannen.
    Ik ben een tijdje enorm aan het flauwekullen geweest op die chat. Samen met een ander overtrad ik regelmatig regel 9. Regel 9 was de regel dat je niet ongevraagd prive mocht gaan. Wij deden dat alleen met mannen met wie we in de algemene room regelmatig al aan het flauwekullen waren.
    Op een gegeven moment was dat meisje weer heel erg stil, en vroeg haar wat ze stil was. Toen zei ze: regel 9 Zethu!
    Toen kwam er een vraag van iemand: wat is regel 9?
    En toen kon ik het niet laten om bij die persoon ook ongevraagd prive te gaan. We hebben zo heel wat gezellige uurtjes prive zitten te chatten.

    Op de chat klikte het al heel goed. En toen we in het echt afspraken sloeg de vonk gelijk over. Het eerste uur wisten we niets te zeggen, we durfden niet. Maar mijn vogel (mijn agapornis Rocky) heeft er voor gezorgd dat we wel wat tegen elkaar wisten te zeggen. Hij liet zich voor het eerst door een vreemde gelijk aaien!

    Toen wist ik dat ik hem niet kon laten lopen. En dat heb ik ook niet gedaan.
     
  10. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Hahah wat een leuk verhaal Zethu! :) Leuk om te horen dat je zo via een beetje te ouwehoeren via de chat een jongen kan ontmoeten waarmee je uit eindelijk een kindje wil! :D

    @ lkg: hmm, ik heb geen idee of het nu misschien te laat is of niet...Misschien vandaag voor de zekerheid klussen. heb je gister ook niet meer geklust? of misschien eergisteren?

    Mijn verhaal is ook best leuk, denk ik hihi.
    Mn vriend werkte in een kroeg toendertijd. Ik ging met mijn vrienden altijd eerst naar die kroeg, omdat we daar een jongen kende die daar werkte, dat was een vriend van ons. Dus daar gingen we altijd even zitten. Na een keer stappen in een ander cafe, belandde we weer, heel laat in de nacht/vroeg in de ochtend, in onze kroeg. Ik met een vriendin, allebei goed aangeschoten.
    Mn huidige vriend was toen ook aan het werk. Ik had hem al vaker gezien en zo, maar nooit aangesproken of iets.
    Margoed, ik met mijn vriendin wat aan het kletsen, en toen ging het dus over hem. Ik zei tegen mn vriendin: "gods, hij is toch eigenlijk wel mijn ideale toekomstige man!" Daarmee bedoelde eigenlijk ik dat wanneer ik een vriend zou hebben, en hij een keer de leeftijd van hem ongeveer zou hebben, hij er ook wel zo uit mocht zien :oops: ! Hij was toendertijd namelijk 33 en zag er érrrg leuk uit! :)
    hhaha Nou hadden we het er dus over, hoe oud hij zou zijn. Dat vroegen we ons af. Dus ik, met al mn moed (drank he ;) ) vragen; "hee, hoe oud ben jij eigenlijk?!"
    Toen kreeg ik als antwoord: "jaaa...? moet je maar een keertje kijken op mn hyve!"
    hahah nou nog wat gebuurt en geouwehoert..
    Volgende dag; ik dus meteen zn hyve gekeken! haha toen vanuit hyves wat berichtjes gestuurd en uiteindelijk doorgegaan op msn.
    nou die dagen daarna (3-4 dagen ofzo) waren echt urenlange gesprekken op msn, 's avonds laat tot midden in de nacht, kletsen met elkaar.
    Over vanalles en nog wat, en het voelde zo vertrouwd bij mij.
    De eerste dag vertelde ik hem al over mijn moeder. Zij was toen ongeveer 1.5 jaar geleden overleden. Dat was voor mij zo raar, dat ik daar zo open over vertelde. Normaal gesproken ben ik daar nogal gesloten in.
    Toen wist ik al dat het voor mijn gevoel helemaal goed zat. In het begin nog wel even nagedacht over zn leeftijd, of dat wel ging voor mn gevoel enzo, maar uiteindelijk had ik echt zoiets van: nou en?! boeie! Deze laat ik noooit meer gaan!
    Het is toen allemaal heel snel gegaan, paar keer afgesproken, bij hem thuis geweest en binnen de korste keren was het helemaal aan en na 5 maanden trok ik al bij 'm in :)
    En nu; ben ik nog altijd hélemaal verliefd, 't is echt een geweldig lieve vriend! :D :thumup:
    Ik denk dat wij allemaal boffen met de allerliefste mannen :D
     
  11. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    @ linda: Wij boffen idd. Wij hebben nu trouwens 3,5 jaar een relatie en wonen iets minder dan 1,5 jaar samen. En jij?
     
  12. Lkg

    Lkg Fanatiek lid

    5 nov 2008
    1.010
    0
    0
    Amsterdam
    Nou.. gisternacht toch nog maar voor de zekerheid geklust.. maar manlief was pas half 1 thuis en moest toen ook nog eten.. dus lag pas kwart voor 2 op bed.. en we moesten er kwart voor 7 weer uit.. :pale: gaap..
    Maar goed, alles voor het goede doel hè ;) hoewel ik sterk het gevoel heb dat het wel te laat was.
    Ik had 's middags om 13 uur erge buikpijn.. en we hebben ongeveer 12 uur daarna geklust, dus lijkt een beetje verloren. De laatste keer daarvoor dat we geklust hebben was al weer bijna een week geleden omdat ik in Spanje was. Naja.. we wachten maar af. Ik zit nog wel in dubio of ik door zal gaan met de ovu-testen. De test was dinsdag een stuk donkerder dan maandag en woensdag, maar niet zo donker als in mijn vorige ronde (toen had ik twee dagen een positieve ovu-test). Ik kan doorgaan met testen en er vanuit gaan dat m'n ei toch niet geweest is.. maar als m'n ei wel geweest is is het een beetje geldverspilling, want dan blijf ik dus testen tot de volgende ongi :( Naja.. m'n man gaat vanaf woensdag op wintersport, dus misschien dat ik nog tot dinsdag doortest.. Als ik dan geen ei gevonden heb dan denk ik dat ik er wel vanuit kan gaan dat gisteren m'n ei was..

    Pfff.. wat een gedoe steeds zeg.. begin toch ook het negatieve van ovu-testen wel in te zien. Man zei vanochtend in de trein al: "Heb je gisteren of vandaag je ei gehad ofzo? Normaal blijf je nooit zo lang wakker."

    Ohhh en wel leuk om al die verhalen te lezen van hoe jullie je vriend/man hebben leren kennen! Ik ga straks mijn verhaal ook wel ff vertellen.. moet nu eerst ff aan het werk.. :(
     
  13. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    pffff, zal je wel doodop zijn. Ik vermoed dat niet iedere cyclus hetzelfde is, net als dat niet iedere zwangerschap hetzelfde is.
    Dus het kan zijn dat je deze cyclus minder LH hebt aangemaakt. Maar dat is wat mijn gevoel me zegt.
     
  14. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Haha wij hebben nu iets langer als een jaar een relatie, en wonen 9 maanden samen nu..na iets minder als een jaar besloten dat we samen een kindje willen, en na iets langer als een jaar ten huwelijk gevraagd. ahha we houden ervan om snel te gaan ;)
    Mn vriend heeft gisteren zijn ouders gebeld om het te vertellen (wonen een eindje weg dus kunnen niet zomaar op bezoek). Die verschoten er wel even van, maar waren gelukkig wel ergg blij!
    Vanavond gaat mn vriend naar mn vader toe om mn hand te vragen! :)
    Ben erg benieuwd! Ik ben aan het werk, en hoor dr ook niet bij te zijn natuurlijk, maar ben wel heel benieuwd naar ons pap zn reactie haha.

    @ Lkg: Ik zou idd ook maar gewoon doortesten tot dinsdag, en dan misschien 1 per dag (ik meen me te herinneren dat je er 2 deed?)
    Hoop voor je dat het toch nog gelukt is deze ronde!
    Zaadjes kunnen lang leven bij jou hoor, dus wie weet heb je een paar dagen ervoor nog geklust en is het toch raak?
     
  15. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Hoe ver wonen zijn ouders dan van jullie vandaan? Mijn moeder woont ook redelijk ver weg van mij vandaan. 65 km. Deed er in het verleden een uur en een kwartier over om bij haar te komen. Maar nu de snelweg tussen Venray en Roermond (de beruchte A73 met z'n tunnels) af is is het maar 3 kwartier. Staat me alleen bij dat rond deze periode de tunnels weer 10 weken dicht gingen :(

    Ben ook benieuwd hoe je vader reageert.
     
  16. hemeltje83

    hemeltje83 Actief lid

    9 nov 2008
    443
    0
    0
    N-Brabant
    Leuk leuk: hier ook ons verhaal!

    Na de middelbare school ben ik de sportacademie gaan doen en zat met mijn nu man in de klas en studiegroep. Toendertijd had ik al een aantal jaar een vriend dus konden we het wel goed vinden maar verder niks. Als we onze klasgenoten achteraf moeten geloven zat het er toen al aan te komen. In het derde jaar ging mijn relatie niet helemaal lekker en was hij er altijd voor me. Uiteindelijk heb ik de relatie verbroken en werd steeds closer met mijn man. Het ging erg snel en eerst met de intentie van ach het is leuk maar het werd steeds serieuzer. Nu zijn we ondertussen 5 jaar samen waarvan nu bijna een half jaar getrouwd. Ik zeg: lange leve de reboundmannen! (als ik eerder had geweten dat het ook zo kon had ik m'n ex al lang gedumpt!)

    @Saskia: he wat balen dat je ongi is gekomen..:(

    @linda: wat heerlijk traditioneel dat je verloofde je vader om je hand gaat vragen! Zou inderdaad ook erg nieuwsgierig zijn om z'n reactie.

    Verder is het hier nog rustig al vrees ik wel dat ik van het weekend gewoon ongi moet worden. Heb zo'n gevoel :( maar... m'n temp zegt voorlopig dat het nog goed zit dus voor het gemak geloof ik m'n temp ;)
     
  17. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    @ hemeltje: leuk verhaal van jou en je man! Zo weet je maar nooit hoe het kan gaan he.
     
  18. Annelies1979

    21 nov 2008
    74
    0
    0
    doktersassistente
    Hallo!leuk zeg al die verhalen!nou ik ook maar dan....

    Ik ken mijn vriend via mijn werk, hij kwam daar al een aantal jaren langs en ik leerde hem steeds beter kennen, ik had op dat moment al 7 jaar een relatie maar dat ging niet zo goed, toen dat uit was heeft mijn vriend mij mee uit eten genomen, het klikte enorm!vanaf die tijd ging het heel snel, na een paar maanden trok hij bij mij in, ik had net een huisje, en een jaar later hebben we zelf een huis laten bouwen, nu zijn we 3 jaar samen....

    Verder is het hier nog wachten, aan de ene kant denk ik dat het wel goed is maar aan de andere kant voel ik een beetje hoofdpijn opkomen, dan denk ik alweer het slechtste....maar nu heb ik wel een hele drukke dag gehad, dan heb ik dat ook wel snel, dus al met al, WACHTEN WACHTEN WACHTEN!
     
  19. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Dat is het vervelende he. Dat wachten.
     
  20. Tirz

    Tirz Lid

    15 dec 2008
    84
    0
    0
    Apothekersassistente
    Arnhem
    Helleu,

    Pff..die ovutesten lijken mij niks zo. Ik wacht maar rustig af. En klus er natuurlijk druk op los. :)

    Hoe ik mijn ventje heb leren kennen is niet heel origineel hier. Ook via internet. Ik had namelijk destijds (5 jaar geleden) de ziekte van pfeifer en net mijn vorige relatie verbroken, dus ja dan breng je veel tijd door achter een pc. Daar ging ik, via profielen van msn,op zoek naar een nieuwe 'vriendschap'. Iemand met liefde voor dezelfde soort muziek. Daar zag ik mijn man tussen staan.Hij was musicus, en had aan zijn profiel te zien veel gevoel voor humor. Dat vond ik wel interessant en stuurde hem een mailtje om te vragen wat hij voor een muziek maakte. En vanaf die mail zijn we gaan chatten op MSN. UREN lang. Na zo'n 2 weken zei ik op de chat dat ik die middag naar arnhem ging om te shoppen. En als hij me wilde zien, hij naar de V&D moest komen. Dat deed hij. Superspannend natuurlijk. Maar zodra ik hem op zijn schouder tikte was de vonk er :thumup: . Inmiddels zijn we een anderhalf jaar getrouwd en hebben we een huisje gekocht, en trouwens nog steeds helemaal verliefd! Vanaf die weken dat we chatte zei hij dat hij wel met mij 4 kinderen wilde. Nu kunnen we daar dan eindelijk voor aan het werk!
     

Deel Deze Pagina