Ik hoop niet dat ik nu op mijn donder krijg van de moderators dat ik een website noem? Sorry alvast daarvoor... Maar ik vraag me af of er mensen zijn die ervaring hebben met deze site? Ik heb me net aangemeld, maar vind de site niet echt duidelijk. Kan iemand mij er meer over vertellen?
ik heb er een tijdje op gezeten en vond het heel erg leuk. je kunt er zoveel steun vinden en heb er ook een paar nieuwe vriendschappen opgedaan en je kunt er iedere dag bijhouden wat je gegeten en gesport hebt het kost je niks. vond het een erg leuk systeem en na mijn bevalling ga ik er zeker weer mee beginnen.
Hier ook een die een profiel daar heeft. Heb er eerlijk gezegd al een tijdje niets meer mee gedaan. Maar tis wel leuk hoor. Je kan je eigen gewicht enz bijhouden en met anderen in contact komen die in hetzelfde schuitje zitten. Succes!
Ik heb daar ook een profiel, maar is veranderd tegenover vroeger. Ik vond het vroeger duidelijker trouwens. Het is wel leuk dat je kan bijhouden wat je eet, wat je weegt, je beweging.. Met die grafiekjes is het handig, dan zie je de evolutie. Je moet eens rondkijken op de site, het is al lang geleden dat ik er nog ben opgeweest!
Vroeger zat ik er op. Puur voor mezelf en dus niet om contacten met anderen op te bouwen. Ik had heel veel houvast aan de grafiek. Daardoor werkte die site bij mij heel stimulerend. Ik viel inderdaad af. Helaas veranderden ze op een gegeven moment de lay-out. Toen was ik het spoor bijster, kon de weg niet meer vinden en ben ik eigenlijk afgehaakt.