Goedemorgen meiden! Hoe is het hier. Ik heb lekker uitgeslapen en ga mn nu zo zachtje aan aankleden en straks komt de foto BELOOFD! @sylvia wat leuk! Ik kan me voorstellen dat je er zin in hebt! @ikdus heb je een beetje kunnen slapen? En heb je al alles ingepakt?
Hee mag ik jullie wat vragen....mijn banner doet heel erg raar. Hij verandert de hele tijd . Gister ging ie van 17 weken 2 dagen, naar 17 weken en 3 dagen. En nu blijft ie hangen op 2 dagen . Doe ik iets fout? Ik heb gewoon de code gekopieert van die site....
dat is waarschijnlijk een fout op site van de banner zelf ik zou even afwachten en dan komt het waarschijnlijk van zelfs goed en anders gewoon een nieuwe maken en opnieuw inplaken
Thanks Syl! Ik heb het probleem al gevonden....de time zone stond fout op die site....hij stond op -11, maar moet +1 zijn. Vandaar dat hij gister midden op de dag veranderde haha. Alles goed? Zin in vanavond? .
ok zoveelste beter ja heel veel zin in vannavond erlang er al weer naar ons meisje te zien en te weten dat alles in orde is ook al voel ik haar al meerdere malen op een dag toch leuk te horen van een ander dat alles ok is he
Hay meiden, bijna alles is ingepakt op wat toilet artikellen na.. Ik heb volgens mij maar een uur intotaal geslapen.. Ik viel van de zenuwen pas 6 uur in slaap.. En toen sliep ik ook nog niet echt, want hoorde nog alles om mij heen. Vooral de ruzie tussen me moeder en stiefvader Ben om 9 uur actief mijn bedje uitgerold. Nog even gedag gezegt tegen me oppas kids enzo.. De buurvrouw vind het rot voor mij, want zij hoort ook de ruzie's ze zij net ik sleur je het liefst het huis uit en zet je in een kamer bij ons.. Lief hè ! Nou ik ga nu douchen en dan ga ik nog even na de stad, ik kom wel online als ik op schiphol ben, met mijn mobieltje.. Sylvia veel plezier vanavond met je echo lekker genieten !
Goeiemorgen meid, Ja, heb het klokkie rond geslapen. Heerlijk hoor. Denk maar zo..nu kan t nog. Dus moet ik dr nog maar lekker even van nemen. Maar ben vanmorgen wel een uurtje met martin dr uit geweest hoor. Toen weer heerlijk in mijn warm bedje.
pfff nu even wat rusten ik heb onverwachts geen kindjes allemaal ziek of bij de papa enkele gescheiden ouders dus onverwacht wat verlof en ik ben er van aan het profiteren om wat spullen die we niet meer gebruiken in te pakken voor de verhuis met af en toe een pauze en een tekstje op internet verslaafd ikke niet hoor al men kledij waar ik niet meer in pas is ook al ingepakt en ik haal ze pasd uit als ik in de nieuwbouw zit ik word er alleen zo moe van van al dat weg en weer geloop nu even rusten en dan deze middag nog mijn zoontje zijn keertjes eens soteren want er zitten heel wat spulletjes in die te klein zijn geworden en die gaan dan naar zen neefje kan hij ook nog eens aan
Lekker toch Truus. Geniet er inderdaad nog maar van. Ik heb btw een foto in mijn album gezet, van mijn buik liggend bij 4 weken en bij 17 weken. Je ziet nu echt een bobbel!
En hoe zo'n bobbel...wat MOOOOOI Haha Daar ligt jouw kindje in meid. Ik wil nog graag zo'n zwart/wit foto met een accent in kleur. Maar eens even onze camera opladen, en vanavond mar eens wat aant priegelieren. Kijken of manlief zo fotogeniek is...Moet m denk ik eerst uitleggen hoe t toestel werkt.
ik kan pas om 18.50 naar de gyn lat he maar als de kindjes wel komen dan kan ik niet anders dan zo laat gaan want dan moeten ze eerst allemaal naar huis he en men man werkt ook nog tot 17.00 uur en die wilt het voor geen geld ter wereld missen hoor
Haha grappig he die bobbel. Elke ochtend schrik ik me weer te pleuris van dat ding wat daar zit . En soms beweegt ie ook haha. Heel grappig. Gaaf dat je dat gaat proberen. Ben benieuwd!