Ja, het is nog net toegestaan dus maak er gebruik van .. Ik heb heerlijk geslapen denk ik.. Weet niet wat ik ervan moet denken haha. Ben wel superverkouden wakker geworden Sucre, je kan ook via www.imageshack.us uploaden?
Ik zal zo es kijken op MP Truus! Thanks helemaal niet aan gedacht, stom he. Sucre mij lukt verkleine wel alleen voor avatar lukt ook niet! Ook niet via imageshack. Hij blijft zeggen dat ie te groot is . Hoi Dees!
Ik kan het verkleinen via paint en truus ook wel denk ik. Haay Dayenne, alles goed ? Word weer tijd voor een nieuwe buikfoto Heb je je haar trouwens geknipt al of niet? Kan door een verkoudheid je tanden los gaan zitten ofzo? Ik had er al last van in Spanje de laatste 2 dagen, maar er gaan nu steeds meer tanden losser zitten, straks heb ik een kunstklapper nodig
@Dees ja hoor alles goed hier! Morgen komt er weer een nieuwe buikfoto aan . Dan ben ik alweer 19 weken! Ja mijn haar is nu al anderhalve week geknipt . Zit nog steeds goed.
goeie middag allemaal hier ben ik dan ook weer eens ik heb deze morgen eerst de klusjes in huis wat gedaan want als ik de computer aan zet komt dit er niet meer van ik ben veel te benieuwd de pannekoeken zijn aan gekomen hoor sucre en heel lekker groetjes
Ikdus, als je niet genoeg vitaminen neemt kunnen je tanden los gaan zitten. Het is in ieder geval nooit goed!
Hoezo verslaafd Sylvia haha ! Goed dat je eerst de klusjes hebt gedaan en dan pas computer aan, grote meid
Ik heb in Spanje alleen maar gezond gegeten dus de vitamientjes zijn wel binnen gekomen hoor Dayenne, aaahw wat een snoopie is ze toch.. Is ze trouwens zwanger?
verslaafd ikke ? neeeee da kan niet ik ben gewoon verpcht men geluid uit te zetten als ik even iets wil doen want als ik de dong dong van de berichtjes hoor kan ik het niet laten om te komen kijken wie er heeft gereageerd maar ik heb mijn strijk gedaan en wat gestofzuigd straks ga ik verder maar eerst eventjes pauze he