dank je Alleen voelde ik gister avond enorme steken in mijn lies Wat zal dat dan geweest zijn? Heel veel beterschap!
Ooeeew spannend, kán een innesteling zijn he! Ik duim heel hard voor je meid! Dank je wel voor je beterschap.
Heej wennie Fijn joh, dat alles oke is. Houden zo hoor. Nou ja....in ieder geval nog 2 dagen. Spannend he, die magische 37 weken grens. Vanaf dan mag je lekker thuis bevallen? Wat zijn eigenlijks jullie plannen? thuis of in het ziekenhuis ...? Hoe voel je je verder? en hoe is t nu met je stuitje?
Ja heerlijk die 37 weken grens. Ik kijk ook echt uit naar maandag Het gaat goed met me heb alleen vannacht maar 4 uur geslapen was niet moe haha nu dus wel. Ik kan ook weer zitten. Ik voel het nog wel maar niet heel veel pijn meer gelukkig. Ik wil heel graag thuis bevallen. Jij bent ook thuis bevallen toch?
Ja ik ben heerlijk thuis bevallen, en vond t geweldig. Ik kon lekker mijn eigen gang gaan. Lopen als ik lopen wou. Over t aanrecht leunen als ik me daar prettig bij voelde. Wat ik dus ook de hele tijd heb gedaan. Als je nou pijn in de rug krijgt, dan is onder de douche gaan erg fijn. Hebben jullie ook een krukje ofzo? of een kuipstoeltje die nat mag worden? Zet die dan alvast boven neer, dan kun je tijdens de weeën daarop gaan zitten onder de douche. Echt ik heb zo 2 uur gezeten. Vond t heerlijk die warme straal op mijn rug. Ik zat op zo'n kunststoffen krukje, weet je wel zo'n voetenbankje wat bij zo'n tuinset hoort.
Ow, en nog een tipje. Doe voor Bart ook even een schoon shirtje in de noodtas. Bart zal t ook flink warm gaan krijgen hoor. Martin heeft zelfs 3 x een schoon shirt aangetrokken. Een flesje drinken meenemen is ook verstandig. Haha, is t niet voor jou, dan wel voor Bart.
Bedankt voor de goede adviezen. Ik ga ze zeker opvolgen. Ik hoop zo dat ik huis mag blijven. Je hoort alleen veel vrouwen die voor pijnbestrijding naar het ziekenhuis gaan. Dan denk ik ........is het dan zo erg .....Kan ik het wel
Ja ik begrijp je angst. Ik zal je ook vast niet zeggen dat t geen pijn doet. Maar al met al, vond ik t toch eigenlijk best heel erg meevallen. Ik denk met goede herinneringen terug aan mijn bevalling. Ik hoop zo voor je dat je stuitje zich een beetje gedeisd houd, en dat je daar geen pijn aan gaat krijgen. Wonen jullie vlakbij t ziekenhuis? Ik zeg dat jij t kan hoor meid. Ik ga dan in ieder geval voor je duimen.
Dankje truus je bent een lieverd! Als we zelf naar het ziekenhuis moeten zijn we er met 10 tot 15 min.
Owwwwww dat valt reuze mee ja. Nou en reken maar dat als jullie zelf naar t ziekenhuis moeten dat Bart dan wel binnen 10 minuten dr is hoor. Bedenk me nog wat. Geld voor de parkeer meter bij t ziekenhuis. Of om wat eten of drinken te kopen. Zou je net zien, dat Bart met een lege portomonee komt te staan. Maaruh het gaat helemaal goed komen meid. Nog hooguit een paar weken, en dan heb jij eindelijk je prachtige zoon op je borst liggen. Lekker warm en glibberig. (ik denk even weer terug naar dat moment) Je kunt het hoor wennie! TJAKKA
Dankje lieve Truus! Als het zover is laat ik het je weten. Bedankt voor de tips. Ik ga nu ff op de bank liggen ben zo moet heb vanacht maar 4 uur geslapen ik was niet moe, maar nu dus wel xxx
Hoi dames, Alles goed hier? Wennie meid ook jij kunt het aan. En truus wanneer krijgen we jou bevallingsverhaal te lezen ben zo nieuwsgierig.........of heb ik het al gemist
Is goed wennie, Ga maar lekker liggen. Ik hoop snel wat van je te horen. na dinsdag natuurlijk. Heej cin, Hoe is ie met jou nu dan? Je hebt mijn bevallingsverhaal niet gemist hoor. Ik heb m nog niet eens geplaatst. Zou je sterker vertellen. Ik heb m nog niet eens gemaakt. Zou ik nu even doen. Maak dr gelijk een wordbestandje van. Leuk dat je dr benieuwd naar bent. Nouw, ik ga dan even typen.
Ow leuk Truus ben benieuwd... Ja met mij gaat het heel goed hoor. ok klote dag op het werk maar die is nu voorbij dus gaat prima hier. Ik wacht met smart op je verhaal. Lees regelmatig de bevallings verhalen hier op het forum
Nou dat geeft helemaal niks hoor. Vind ik alleen maar mooi om te lezen. Wil je d'r een warme choco met slagroom bij?