Soms denk je je dat je je gek maakt en daardoor maak je jezelf juist gek.. snap je? Maar hopelijk is het snel zover dat je duidelijkheid hebt. Ik hoop dat je snel zwanger bent! Welterusten
ja, ik ga ook zo slapen. Moet morgen ook weer vroeg op. Lekker slapen allemaal. En tot morgen. Sterk zijn hoor Mupkuh! Je kunt t meid. Trusten! *truus gaat heerlijk dromen*
Ik zal toch wel eerder testen, meestal hou ik dat niet vol en dan is vast nega en ben ik gerust gesteld.
Hey Truus: GEFELICITEERD MET JE ZWANGERSCHAP! SUPER! Toch nog op korte termijn een buurkindje voor onze uk. Liefs Miranda
ach daar is op zich niets ergs aan. Ik moet ook sterk zijn, heb ook snel die neiging. Als je maar niet test na test er doorheen gooit.
Heeeej Miranda! Hallo. Ja joh, wij gaan jullie ukkie een vriendje of dinnetje bezorgen oke? Kunnen ze straks mooi samen naar school lopen. Whaha. Niet vertellen hoor in dorp. Met Carnaval komt t toch wel uit. Tot die tijd houden wij t stil. Alleen ouders en broers weten t. En nu 1 vriendin. Die ook op zw pagina zit. Spannend hoor. Hoe is t met jou? Volgende week weer echo. Leuk hoor. Je mannetje mag t natuurlijk wel weten....... Liefs.
Ik ga ook slapen.. dromen over een baby en hopen dat het snel feb is dat ik op me NOD zit en weer weet waar ik aan toe ben. Pff waarom duurt het altijd zo lang . Ik wou dat ik hier niet om zat te zeiken vooral :x . maar ja misschien omdat ik het te graag wil. naja zoveel meiden doen dat hè. Iedereen is ongeduldig, en logisch als het om een wondertje gaat.. maar welterusten allemaal. fijn weekend alvast
Ik houd mijn mond stijf dicht hoor. Super leuk man. Had je voor deze ronde een goed gevoel? Met mij gaat het goed hoor, en ja maandag lekker weer een echo. Maar de tijd gaat zo snel, ben nu alweer 13 weken.
Nou meiden ik gaat nog ff een aflevering van medisch centrum west kijken en dan lekker slapie doen..... misschien tot morgen doei doei
Fijn zo meid. Zijn ook zo blij nu! Mannetje ook die glundert helemaal. Ja ik had deze ronde echt een goed gevoel. Een heerlijk gevoel. Maar wel onzeker natuurlijk. Nu nog hoor. Ben zo bang dat ik alsnog nog ongesteld ga worden..... Jullie hebben alweer heel wat spannende weken achter de rug. Maar blijft toch wel spannend denk ik voor jullie. of voel je dat niet zo?
Lekker slapen cinneltje. tot morgen. Kussie OOOOOOOOOO Ik vergeet helemaal HCG-tjes voor jullie te strooien. ******************************************************** ******************************************************** ******************************************************** ******************************************************** Vangen meiden! Genoeg? over een paar dagen doe ik wel weer, dan zijn ze bij mij weer verdubbeld. Moet nu nog een beetje zuinig zijn.
O ja het is enorm spannend. Ik heb iedere keer de spanning vóór de echo, en later weer de spanning ná de echo. Tussentijds gaat het prima met me. ha ha Ik ben iedere keer bang dat tijdens een echo blijkt dat het hartje niet meer klopt, ik krijg dat beeld van Lindy's* echo niet meer uit mijn hoofd. Iedereen zegt dat je na 12 weken uit de gevaren zone bent, maar zo voel ik het natuurlijk niet. Maar we zullen wel zien hoe alles gaat lopen. Lekker genieten hè, en dat gevoel van ongsteld worden blijf je nog wel een tijdje houden hoor.
Ja meid. Lindy* moeten verliezen was denk ik ook het verschrikkelijkste wat je ooit hebt meegemaakt. En zeker dat beeld van de echo. Je wereld stort volledig in op dat moment. Ik hoop dan ook voor jullie dat deze nieuwe uk een hoop goed maakt. Al zal Lindy* natuurlijk nooit vergeten worden. Mag ook niet, zo'n schitterd mooi meisie. Dus, joh dat ongie worden gevoel blijft nog een tijdje? vreemd hoor. Vind dat nu al....Maar heb alles er voor over. Ga nu stoppen hoor. Moet nodig in bed...... Daag buuf, Tot snel. O, weet jij wanneer ik de vk en de ha moet bellen? Wacht nog ff op antwoord, dan ga ik weg.
Ik weet eigenlijk niet wanneer je de vk kan bellen, omdat ik bij de gyn ben. Maar in het ziekenhuis kan je gewoon bellen zodra je weet dat je zwanger bent, en dan krijg je voor de juiste termijn een afspraak. Dus: ik denk dat je gewoon de vk maar eens moet bellen volgende week, dan hoor je het wel. Ik ga ook naar bed, weltrusten. Ps Lindy* zullen we ook nooit vergeten, dat is en blijft onze derde meid. En bereid je maar voor op al die vreemde gevoelens die je nog gaat krijgen.
Zo'n positieve test heb ik in tijden nog niet gezien! GEFELICITEERD! Super joh! Klim op die wolk en geniet ervan! Dikke kus Lin
By the way, mijn ovutest was gisteren super positief! Zal ik dan na 92 dagen eindelijk een eisprong hebben Ben zoooooo blij!