Eigenlijk wel ja! Hahaha nee hoor, lucht hoort er nou éénmaal bij. Heb ik gelukkig nooit zo een last van.
Ander onderwerp pliesss! Hoe staat het met 'Persona'? Heb je je plasjes op tijd gegeven? Ff serieus, heb je je ei kunnen vinden?
Nee, heb geen ei kunnen vinden. Maar die heb ik wel waarschijnlijk vandaag :S. Ik heb 2 dagen achter elkaar gehad dat mijn oestrogeen streepje minder zichtbaar was, en het lh streepje even duidelijk was als die oestrogeen. Dus waarschijnlijk vandaag mijn eitje.. Moet nog even wachten wat mijn temp aankomende dagen doet. En of ik toch nog 1 deze dagen een ei symbool krijg. Ik hou wel de rode dagen. Ik zo lekker douchen en me klaar maken voor een 2 stoeipartij vandaag. Zodat we er vanacht ook weer tegen aankunnen als ik eventueel morgen een eitje heb. Hahaha.
Klussen als een 'malle' dus! Haha! Succes meis! Ik hoop dat het dan raak is! Maar als ik het zo hoor, kan het niet anders! Ik wil zeggen; 'Ik zal aan je denken' Maar dat klinkt een beetje pervers
Ach we hebben het vanacht ook al gedaan. Maar wil het niet missen hoor! Toch hoop ik dat mijn eisprong morgen is. Volgens mij maak je meer kans als je het 1 dag voor je eisprong doet dan de dag van je eisprong. We zullen het wel zien. Vanacht ook gewoon weer aan de klus . Hahaha niet aan mij denken hoor! Krijg ik ook vieze gedachtes bij , Nee hoor meid snap wat je bedoeld. Heb jij je afgelope posi ovutest nog een beetje goed benut?
Jeps! Alleen gisteren niet geklust.. Was wezen zwemmen en ben als een klein meissie meteen in slaap gedommeld Haha! Straks nog maar ff snel aan de klus!
Hahaha, ik ben ook altijd zo moe na het zwemmen. Raar is dat he? Nou gaan we gezellig samen klussen.(klinkt ook lekker gezond *kuch*)
Ik was helemaal rozig toen ik thuis kwam! Ik heb zelfs de visite achtergelaten, ik was zo kapot! Haha! Ik heb wel HEERLIJK geslapen! Whahaha! Samen klussen! Hoe bedoel je, pervers! Gheghe! Nee hoor, ik snap je! Heb wel zin trouwens! Dat wordt nog voor het eten denk ik
Lieve schat, Ik heb lekker weekend! Ga lekker naar huisje toe! Succes met klussen! En spreek je snel! Dikke kussss!
Ik slaap ook altijd heerlijk na het zwemmen. Komt vast door het chloor in je oogies. Bij ons ook! Gewoon tijdens As The World Turns Heb er nu al zin in. Ik ben soms wel erg pervers hoor haha.
Getsie derre, doen jullie nu ook al samen klussen. Op afspraak.... Ben ik even blij dat ik zwanger ben, stel je toch eens voor. Ik had maar zo een afspraak met jullie gemaakt om ook mee te doen klussen. HEB ZIN AAN EEN PEUK! Zo moest er even uit. Hele dag niet t woord kunnen noemen......maar wel hele dag aan gedacht.
Hahaha soms met er toch wat gebeuren he.. Jij mocht ook wel mee klussen maar dan voor de fun. Hoezo kon je niet eerder zeggen dat je zin had in een peuk?
Ja we zijn al aan de klus geweest net voor het eten. En we gaan straks weer aan de klus. Ik ga nu tv kijken ben er morgen weer. Have fun tonight girls.. Knuffel voor jullie allemaal