ik heb er geen idee van, ik test niet voor ik nog langer overtijd ben want heb niet zo een heel regelmatige cyclus dus nog een weekje wachten of zo wil niet weer een teleurstelling groetjes
Hallo allemaal, ben er weer! Mijn trouwjurk was helaas nog niet helemaal klaar, flink balen. NU zijn we druk aan het klussen, de keuken slopen. Nou ja, mijn vriend dan, ik mag even uitrusten . Truus: zwanger zijn in de zomer lijkt me heerlijk, behalve als het 35 graden is, maar die kans is heel klein in NL. Kitty welkom hier. Spannend zeg, of een lange cyclus, of misschien wel een klein wondertje in je buik!
Wanneer ga jij trouwen, Sucre? Ik moest vrijdag mijn jurk passen, had 'm in augustus besteld en hij was pas eind februari binnen. En nu was ie er in de verkeerde kleur, is ie met spoed in de goede kleur besteld.. en ik ga al bijna trouwen Ik ga ff lekker douchen nu, tot straks
Oh wat erg! Ik trouw 25 april, dus ik heb nog even. Maar ik had gewoon gehoopt dat het nu klaar zou zijn. Succes met de laatste voorbereidingen he.
ik heb geen idee wat het deze maand gaat worden wat ik wou vragen weet er iemand hoe ik hier iemand vind die eens kan pendelen voor mij , gewoon eens uit interesse groetjes
ik heb wishgirl en hummel gevraagd te pendelen, moet je pbtje sturen naar ze met naam en geboortedatum. Kreeg snel antwoord, van anderen niet.
Ik heb 4 mensen gevraagd voor mij te pendelen. Heb alleen nog niks gekregen. Ach, dan moet ik maar gewoon zonder pendel zwanger worden .
Goedeavond! Alles goed met iedereen? Met mij wel, heb hopelijk mijn eitje komende dagen. Dit vind ik de leukste dagen van de maand. Daarna komen ze zenuwen pas haha. Heb trouwens leuk nieuws, over 4 weekjes krijgen we een katje! Zo ontzettend lief Van mijn vriend, voor mijn verjaardag. Ben 8 mei jarig, en 11 april mogen we haar ophalen. Kan niet wachten!
Hey leuk dayenne, ik heb ook een kitten, ze is nu 10 maanden toen we haar kregen was ze net 8 weken! Soms is ze wel vervelend maar ja dat is iedereen wel is haha. Wat is het voor katje? Uit het asiel? (foto's hahaha)
Dayenne, als je meer foto's hebt, mag je ze wel showen hoor. Deze foto vind ik niet zo duidelijk. Showen showen showen ! ! !
Ik zie het ook niet zo goed. Nu ben ik ook wat kippig aan het worden, want ben moe. Truus, hoe is het met jou? Goed weekend gehad? Hier wel, vanmiddag heel goed geklust whaha en ben 2 uur blijven liggen (in slaap gevallen), ik moet zeggen dat ik geen zaadjes ben verloren, wat voor mij wat hoop schept. Ik hoop dat ik deze maand niet meer misselijk ben, want ik weet niet hoe lang ontpillen moet duren (sinds september :x )
Hai Desiree, Dus jij word ook altijd kippig als je moe word.... Ik ook. Straks dus maar lekker naar bed meid. Ben ik ok van plan. Ja, heb een goed weekend gehad. Heb gewerkt, dus ben nu ook wel moe.
Trouwens, ik heb vandaag nog even onderzoek gedaan van binnen. Me bm zit nog niet zo hoog, maar verwacht morgen ei, en heb helemaal geen vruchtbaar slijm maar meer van dat creamy gedoe ben bang dat ik daardoor ook niet zwanger kan worden. bleh
Hihi heb helaas geen foto's. Ben afgelopen donderdag langs gegaan maar helemaal vergeten foto's te maken . Zodra ik haar ophaal ga ik heel veel foto's maken . Oh en Dees, ze komt niet uit het asiel. Mensen hier uit de buurt hadden plotseling een zwangere poes .
Dat vruchtbaar slijm kan nog best komen hoor meid. Ik had juist (de maand dat ik zwanger geworden ben) ook niet zoveel vruchtbaar slijm als anders. Maakte mij ook ongerust. Gewoon lekker doorklussen, dan kun je je ei in ieder geval niet missen. Hoop niet voor je dat je ongesteld bent als je gaat trouwen. Maar gewoon lekker hartstikke zwanger. Niet misselijk worden dan hoor!