Ooooh oke. Hihi volgende keer toch maar gewoon kijken i.p.v. mijn vriend vasthouden omdat ie het zo eng vind hahaha.
Ooh dat zal wel mee vallen, ik keek elke nacht om 1 uur Discovery, en dan kwamen er ook van die verhalen, over spoken en demonen enzo. En gingen ze het precies zo naspelen zoals het bij hun gebeurden. Vind zulke dingen best intressant om te zien. Zolang ik het maar niet mee maak
Ja dat vind mijn vriend nou weer leuk. Ik heb na 5 min ofzo al gesmeekt of ie uit mocht, ik kan daar echt niet tegen. Mijn vriend kan juist niet tegen geesten films (zoals six sense enzo). Dat vind ik weer juist geweldig.
Ja die programma's kijk ik ook altijd. Vind ik best interresant. Mijn vriend kan dan niet meer slapen.
Ja, six sense is ook leuk. Die is ook niet eng. Vind ik..... Ik ben meer van de jankfilms. Zoals perfet storm, green mile, ennuh......gut hoe heet die film..... gaat over de oorlog met 2 vrienden, waatvan de een verongelukt, en da andere vrien met z'n vriendin trouwd, een zoontje krijgt en die zijn naam geeft. Kan niet op de naam komen
Sorry was ff eitje bakken dus reageerde ff niet. Ik ook veel van Drama films en Romantische Comedy's en Horror ( zolang ze maar wel genoeg schrikmomenten hebben ) Uhmm muziek.. Tja verschillend ik luister het meeste Slowjams&Soul. En dan het liefst iet wat oudere muziek, dus uit jaren 90. En van sommige artiesten kan het me geen moer schelen uit wel jaar hun muziek/liedjes komen.
Ook Michael Jackson, Timbaland, Justin Timberlake. Dus eigenlijk een bietje van alles. Ligt eraan in welke stemming ik ben.
Hihi voel me echt een boer nu.......... Vind geheime zender (durf t haast niet te zeggen) wel leuk. Maar ook de oude muziek jaren 80/90 vind ik leuk. heb niet echt een favoriet. Heb gewoon de radio aan, en vind welleuk wat daar op is.
Dat ken ik niet.. Ik vind ook wel van alles leuk, maar wat ik net zei gaat me voorkeur het meeste na uit.
Ken je tv oranje? of sterren.nl Nou dat soort muziek. Dat van de mega piratenfeesten zeg maar. Weet niet of je dat kent. Mooi wark dan? ken je dat? offuh jannes(die vind ik niet zo hoor) die komen allemaal bij mij uit de buurt. O ja en de zanger van SKIK komt ook bij mij uit de buurt.
Hahah nee, ken ik allemaal niet. Ik moet eerlijk toegeven ik houd me ook niet bezig met zanger(essen) die uit NL komen, en ook niet echt met de muziek van nu.
Nou ja ik hou mij ook niet zo met muziek bezig hoor. Maar je krijgt er wel een beetje eenbeeld van met wie je zit te kletsen. En ik ben tot de conclusie gekomen, dat ik toch echt ouder dn jullie ben. Uhm kan eigenlijk niet uitleggen waarom ik dat zo voel.
Nouwja dat valt toch wel mee. Ik intresseer me alleen niet zo in de muziek wat nu op de radio komt of tv, heel zelde download ik een liedje of een album wat nu op de radio of tv komt. En in nederlandstalige muziek/artiesten intresseer ik me al helemaaal niet. Ik luister echt graag naar de muziek van Boyz 2 men, Mariah Carey, Whitney Houston, Michael Jackson, Aaliyah, UB40, Bob Marley. Dat soort muziek kan ik de hele dag door luisteren..
ow, mar dat vind ik ook wel leuk. Vind eigenlijk zoveel leuk. Bon jovi of aerosmith, luister ik ook graag. En robbie williams vind ik helemaal te gek. Maar ben ook al een paar x naar concert van marco borsato geweest. Was ook heel leuk. Heb er ook een dvd van, en als ik aan de schoonmaak ben dvdtje erop en lekker mee blerren. Ik doe ook aan carnaval. Zullen jullie misschien wel niet zoveel zeggen, maar is hier echt een feest. Tja, dat hoort erbij als je in drenthe woont. Maar geniet er elk jaar van.