Whahahahaha (tarzal yell maar weet niet hoe ik t typen moet) Dan al? Ben ik een x een ochtend vrij, moet ik weer op tijd mijn nest uit! Ga maar op bed dan anders 'verslaap' ik me nog.
Wij kruipen bijna ín elkaars lichamen (nee Truus niet op die manier...nouja..soms natuurlijk wel...ja ik houd op). We liggen altijd helemaal in elkaar gekropen. Zodra we dan in slaap vallen rollen we beiden de andere kant op. Als we dan weer wakker worden de volgende ochtend kruipen we weer in elkaars armen . Ja apart stel...ik weet het.
Geen idee waar je het over hebt meid. Ja helaas pindakaas. Je moet een gegeven paard....hahaha nee grapje.
Ik hoor t al. allemaal jonkheid van jullie. Als jullie 11 jaar bij mekaar zijn praten we wel weer. Bahzeg in mekaars lichaam kruipen. Er kruipt er maar 1 in mijn lichaam. En das t tattokonijntje op mijn kont. Die is een beetje verlegen.
Nou tarzan, ja die maakt een geluid als ie door de lianen zwaait. Schnie schna snappie? Opa! ga naar bed jij...........
Of het jonkheid is dat weet ik niet. Hadden we namelijk in het begin helemaal niet. Ik trapte hem het liefst het bed uit (had ruimte nodig haha).
Ja ik ken t wel hoor. Wij slapen meest ook altijd tegen elkaar hoor. Lepeltje lepeltje zeg maar. Ook totdat we bijna in slaap vallen, dan draaien wij ons ook om. En ik kan niet tegen hem aanliggen, vind ik 10x niks. Dus dat jonkheid valt ook wel mee.
En een slang om mijn nek. Deesje nog wakker? of val je in slaap van ons slap gelulllllllllllllllllllllllllllllllll
Nee inderdaad. Ik word daar helemaal kriebelig van. Hij ligt meestal op zn buik en ik dan op zijn schouder/borstkas. Dan doet ie zn arm om mij heen. Vind ik in het begin heerlijk, maar moet na 10min toch echt mijn arm bloed geven haha. Die ligt dan heerlijk afgekneld half onder mijn lichaam geperst.
Denk dat ze kwijlend op dr toetsenbord in dromenland ligt. Deeeeeeeeeeees wakker worden en naar bed jij.
Ik moet me altijd in allerlei bochten wringen. Omdat mijn haar kriebelt.... Hoezo lastig! Lig dan zo'nbeetje haaksom.
En als ze t geluid op max heeft staan, dan mag je er met een plamuurmes onder. ieouw ziet t voorme Wat moet ik aan vierkante ogen doen?
Haha ja idd. Geen idee...misschien naar bedje toe en je man vervelen? Niet dat ik je weg wil hebben hoor
Verveel ik jou ook al dan? Moet ik de dekbed maar halen, en op de bank kruipen Mijn mannetje is al heel ver weg denk ik. Maarja zijn wekker gaat dan ook weer om 5.30.En die van mij gaat helemaal niet. Maar denk wel dat t beter is als ik naar bedje ga. Ben jij nog niet moe dan?
Nee joh meid ben je gek. Je verveelt me absoluut niet. Mwah, ben wel een beetje moe. Maar nog geen behoefte om te slapen. Mannetje is ook nog wakker en nog niet van plan om binnenkort te gaan slapen. En ja, erg als ik ben..maar ik kan niet slapen als hij niet naast mij ligt. Echt erg... Nouja..ik heb meestal wel honing aan me kont want als ik in bed kruip dan ligt ie meestal binnen 5min naast mij . De afhankelijke schat.
Dan ben ik niet bang voor jullie relatie. Dat zit zekers wel goed. Maar als je t niet errug vind, ga ik wel. Oogjes vallen haast dicht, en dat gekwijl op t toetstenbord heb ik geen zin in. Moet die knopjes al uitwassen morgen , en om nou ook nog de lappie uit te soppen......pff word al moe van de gedachte. Lekker slapen meidie. En ik vond t heerlijk om zo met je te kleppen. Gewoon heerlijk slap zeiken met elkaar. hou d'r wel van. Tot morgen, als je een heli hoort, kom ik eraan. (tosti eten mjam mjam) Doei doei, En doe je mannegie de groetjes van truuhuus.
Ik zal de heli opwachten op het dak. Vond het ook gezellig. Heerlijk flauw, hou ik ook van. Je krijgt de groetjes terug van um. Jij ook de groetjes aan je mannetje doen. Morgen dan, want nu is ie wel heel ver weg he. Succes met wassen morgen. Ik heb het er al afgelikt. Trusten meid, en slaap lekker. Tot morgen xxxxxx