Ik had al gegoogeld, urine incontinentie komt wel vaak voor bij zwangere vrouwen, maar ik heb de indruk dat dit gaat om de laatste maanden van de zwangerschap... Dit kan ik wel eens vragen als ik volgende week naar de huisarts ga, misschien weet zij er wel meer over. Het is echt vervelend ja, dit heb ik nooit gehad. Ik raak wel op tijd bij het toilet, maar dan moet ik mijn broek nog open/naar beneden doen en dat is er dan te veel aan.
Het schijnt wel dat de hele boel verslapt daar, nu al.. Dus wie weet.. Geen pijn bij het plassen oid?
RoIn, nee geen pijn bij het plassen oid. Plots voel ik gewoon dat ik heel dringend moet plassen, dan ren ik naar het toilet in de hoop dat ik net op tijd ben. Meestal voel je dat je dadelijk even moet gaan plassen, maar bij mij komt dat gevoel heel plots, net als diaree maar dan met plassen...
Ik heb dat gelukkig niet maar moet wel veel vaker, soms moet ik ook gewoon en is het net niets. Die baarmoeder drukt gewoon heel vervelend op je blaas.. Rainbow, hoe is het met jou vandaag?
Ai Welsh, das vervelend! Misschien voor alle zekerheid een inlegkruisje dragen dan? Hier goed Roin, bedankt! Ik dénk dat die bijna onzichtbare streep gisteren vals was, heb eens opgezocht over die Sensitest dipsticks en lees er niet zoveel goeds over! Veel valse resultaten
Gewoon even afwachten. Evt koop je een kv2x5 en probeer je het daar morgen of overmorgen nog een smee toch? Of je wacht tot NOD Het kàn natuurlijk wel een goed streepje geweest zijn!
Ik ben een moeilijke met wachten helaas, als ik moet werken geen probleem, maar heb nu 6 dagen vrij en dan is 't moeilijk om mij in te houden Ja namiddag ga ik naar de Action enzo, daar mss wat testen kopen dan
Action is geloof ik wa minder gevoelig hè? Nou ja, afwachten maar weer. Ik heb morgen weer een echo. Ik vind het toch wel weer heel spannend. Voel de baby natuurlijk ook nog niet dus ik vraag me steeds af of het nog wel goed zit.. Nou ja, het zal wel..
Ja ik weet 't, maar de prijs is zo aanlokkelijk Ooh spannend, weer een leuke dag om naar uit te kijken dan!
Rainbow zeker een aanlokkelijke prijs!! Ik heb bij de dipsticks van zw&k ook iedere maand weer streepjes! Echt super vervelend en irritant! Nu zijn ze op! Dus heb ze ook niet meer!! RoIn wat leuk morgen weer een echo!! Weer iets leuks om naar uit te kijken!
@ Cinn : Ja heeft zwanger & kids dat ook al? Zou toch niet mogen hè, mensen valse hoop geven! Ik wil hier effe stoefen met de villa die papa voor mijn cavia'tjes heeft gemaakt, ze zitten er sinds vanavond in, ben er dol op
RoIn, Ik moet ook veel vaker, het begint me zelfs te storen. Vandaag gelukkig geen problemen gehad met ophouden Succces morgen met de echo! Ik begin steeds meer kwaaltjes te voelen: hoofdpijn, misselijk (enorm!), buikpijn (kleine steekjes), erg opgezwollen buik,... Het is vooral moeilijk om te zwijgen tegen de omgeving. Ik zou zo graag het nieuws willen brengen aan familie, vrienden en collega's, maar toch wil ik wachten tot ik 3 maanden ben. Rainbow, Jammer dat die streep waarschijnlijk vals was! Misschien inderdaad eens een Kruidvat testje halen. Die prijs vind ik ook erg goed meevallen in vergelijking met die van in de supermarkt! Leuke villa voor je cavia's trouwens! Ziet er erg mooi uit!
Jaaaaa, leuk, RoIn! Morgen echo! Ik ben benieuwd! Kan me voorstellen dat je het spannend vindt, maar het zal vast goed zitten. Tot nu toe loopt alles zo voorspoedig.. Zal voor je duimen! 3NJoy: Wat ben je al ver! Fijn dat alles goed gaat! Heb je een buikfoto?
Dank mapa! Rainbow, je weet helemaal niet of ie vals was hè? Het kan evengoed wel klopten. Doe je vandaag nog een testje? Mooi hok zeg! Andere meiden allemaal weer van de bank af wachtend op ei?
Ja vanmorgen met een Action test, maar 't is nogal wit! Mja, als ik zondag mijn ei heb gehad zit ik op 10 DPO, als ik het maandag pas heb gehad zit ik 9DPO Stom dat ik dat niet met zekerheid weet! Mja heb ook nergens last van.. Af en toe krampen en veel witverlies, maar dat is wrs de voorbode van de MS Geniet ervan vandaag Roin!
RoIn ik vermoed dat vandaag of morgen mijn ei is!! Me ovutesten worden donkerder!! Dus dat gaat de goede kant op! Hopelijk is het een reuze goed ei!! Succes & veel plezier vandaag bij de echo!! Rainbow temp je nog steeds?? Njoy, jij schiet al op!! Hoe voel je je?? Wensje, hoe gaat het bij jou?? Geniet je lekker op vakantie!! Mapa en hoe staat het bij jou?