Zolang jij en je kindje nog geen bloed delen kan het drinken van een klein beetje alcohol geen kwaad hoor. Het komt nl helemaal niet bij je kind. Dus neem gerust je glaasje (veel alcohol kan wel invloed hebben op de kwaliteit van je eicel of het sperma van je vriend, maar 1 glaasje nog voor de negatieve test kan geen kwaad hoor )
Oh dat wist ik niet, maar ik wil ook geen onnodig risico nemen... Alcohol is iets wat ik nu toch liever niet meer drink, ookal kan het weinig of zelfs geen kwaad. Ik eet bijvoorbeeld wel nog kleine beetjes tiramisu, en een steak eet ik ook wel nog (heb ik super graag, al eet ik hem nu beter doorbakken, terwijl ik dat liever rood heb), dit zijn wel dingen die ik pas zal laten als ik zwanger blijk te zijn. De kattenbak maak ik wel gewoon zuiver, al zorg ik er wel voor dat ik mijn handen goed was nadat ik de kattenbak heb zuivergemaakt. Als ik dit werkje aan mijn vriend zou overlaten, zou hij al snel een dag overslaan en dat wil ik de poes niet aandoen
Ik zou nu dan juist liever wat alcohol gebruiken dan bijv rauw vlees. Juist omdat dit bacteriën bevat.
Daarom!! Dat is de reden waarom Vl. Vind dat als mijn cyclus te lang duurt ik regelmatig moet testen😝 Hoe gaat t bij jullie??
Hier alles goed, zeurderige buik zakt weg dus denk dat ei gelegd is Hoe is het bij jou? Je temp zakt mooi zie ik! Mijne moet nog stijgen..
Hahahaha de ei gelegd😂😂 Hier gaat het wel! Aan het wachten op me ei! Maar verder alles goed😊😊
Ja zag jou temp kaartje! Je schommelt een beetje😞😞 Hopelijk gaat hij vanaf morgen stijgen!
Ja, was even door vaccinatie en stapavondje niet volgens plan Ik zal wel stippellijntje krijgen in mijn ff. Maakt niet uit, ei was gisteren of vandaag, kan niet missen!
Herkenbaar! Had ik vorige maand ook! Nu temp ik op een beter tijdstip! Ipv 5.45 temp ik nu tussen half 7 & 7! Scheelt een hoop! Ook als ik iets later naar bed ga☺️
Weer hebben goed geklust, vanavond even niet, vriendje is voetballen en laat thuis. hoop dat het genoeg was en anders gaan we er weer voor in de volgende ronde! Ik weet nu iig met koningsdag wel of ik een drankje kan drinken. En och, als dat niet kon dan was dat ook zo hoor! Hoop dat je over een paar dagen naast me kruipt op het bankje, wel zo gezellig
Nou idd! Die 9 maanden zijn wel zo gezellig met elkaar! Ik wil geen test doen voor NOD dit keer. Dus als ik honend weekend nog niet ongesteld ben die ik een test. Kijken of ook het volhoud!
RoIn, Ik eet geen rauw vlees hé, ik eet mijn steak wel doorbakken sinds ik probeer zwanger te worden. Ik probeer toch wel op alles wat te letten, zoals geen alcohol, geen rauw vlees, sla goed zuiver maken,... Ik hoop ook dat we allemaal snel 3Njoy mogen gezelschap houden op het zwangere bankje! Hier zitten we op dag 46 en nog geen duiveltjes te bespeuren.. Heb wel een zeurderig gevoel in mijn buik, links onder mijn navel. Gisteren avond dacht ik echt dat ik ongesteld ging worden, maar er is niets te bekennen.
Nee ik heb geen ovulatietesten... Is dat niet laat om je ei op 46 dagen te hebben? Ik moet wel zeggen dat ik dat deze maand nog heb gehad.. Vanaf dag 17 kreeg ik plots héél veel doorzichtige afscheiding (eiwit achtig) en op dag 25 kreeg ik in de namiddag plots heel erg buikkrampen... Op dag 31 had ik opnieuw veel afscheiding (heb niet erbij geschreven hoe het eruit zag dus dat weet ik niet meer), buikpijn alsof ik ongesteld ging worden en ik was misselijk. De dag erna ben ik ziek geworden (griep: koorts, spierpijn, hoofdpijn, misselijk,...)
Tja, het is laat maar je cyclus is wrs nog niet wat het hoort te zijn. Ik denk dat je er alleen achter kunt komen als je een ovulatietest gaat doen. Voor temperaturen lijkt het nu wat laat.. Als je met een week of 2 ongesteld wordt, dan zal dit waarschijnlijk je eisprong zijn geweest! Of je wordt toch ongesteld, of toch die zwangerschapstest? Er zijn wel meiden pas na 100 dagen ongesteld, het kan hoor! Het schijnt dat we een half jaar moeten ontpillen... Ja, ik heb mijn eitje gelegd Cinnn