Meiden, Alvast bedankt voor jullie reactie. Ik laat idd die afspraak maar doorgaan. Al gaan we wel voor het overgeven ( dat nu gestopt is) dan zeggen we gewoon dat het nu over is en dat we voor het slapen ook komen. Vanmorgen was hij niet in slaapt te krijgen!! Heb hem er maar weer uit gehaald & is toen pas om 12 uur in slaap gevallen! Maar dat wordt nooit geen 2 slaapjes vandaag! Hij is nu wakker, maar houd het niet uit tot 7 uu vanavond vrees ik!! Nou ik ga m maar is halen....
Nou, het heeft niet geholpen. Ze is toch wakker al (nouja, ze heeft 3 uur geslapen, dus mag niet mopperen wat dat betreft. NU alleen nog tot 7 uur door zien te komen ).
Succes! Ik hoop voor jullie dat de tijd omvliegt. Ik heb naast mijn verplichte leesvoer vandaag de zorg voor twee dreumessen op het moment. Manlief heeft zijn verstandskiezen laten trekken dus die is erg zielig (vindt hij, ik vind het wel meevallen). Eén geluk is dat manlief zonder problemen naar zijn bed is vertrokken en nu al langer slaapt dan Kyra.
Leuke foto trouwens Devy. Jann, hoe is de middag verlopen? Rozemarijke: 3 uur achter elkaar? Zoooo, da's hier overdag echt nog nooit gebeurd, zelfs niet toen hij nog heel klein was. Elise: Alec heeft er nauwelijks nog last van gelukkig. En dat vrolijke tussendoor dat was hier ook, maar als ik hem neerlegde of na een voeding begon de ellende. Op een gegeven moment had ik zo'n hekel aan BV geven, want ik had ook nog veel melk en een heftige toeschietreflex, wat voor een kindje met reflux ook niet echt fijn is. Daarom ben ik op een gegeven moment fulltime gaan kolven en gaan indikken met Johannesbroodpitmeel. Vond het wel heel jammer, want het mooie van BV vind ik ook de gezellige momentjes.
@Elise & Elin, hier hetzelfde verhaal destijds met mijn dochtertje die reflux had. 'Ja, baby's spugen nou eenmaal', kreeg ik steeds te horen. Ik kon gemiddeld 3 x per dag nieuwe kleertjes aantrekken, elke dag het bedje verschonen, om het uur een nieuwe slab omdoen en ze huilde de hele dag. Volgens de huisarts was er niets aan de hand, echt Hollands welvaren met die bolle wangen, dus daar kwam ik geen steek verder mee. Toen bij de CB arts aangekaart en ze bleek nog amper aangekomen te zijn in al die weken, dus die nam me gelukkig wat serieuzer. Toen moest ik haar jbpm voor elke voeding geven, wat ze dus echt niet wou, ze spuugde dat gelijk weer uit van het lepeltje. Alleen gemengd door gekolfde melk ging goed (wel met 8 lepeltjes ofzo door 200 ml), tot 3 maanden heb ik gekolfd. Dat kolven is ze me zo ontzettend tegen gaan staan, ik deed niet anders meer dan kolven en flesjes geven voor mijn idee, dus ben ik ermee gestopt. Pas met 1,5 jaar was ze er overheen gegroeid, net toen ik naar het kinderziekenhuis zou gaan, omdat het wel erg lang ging duren. En nu met de tweede merk ik pas wat een verschil het is, wow, het kan dus ook echt anders! Als het me nu zou overkomen, zou ik gelijk om medicijnen of iets hebben gevraagd om het met bv te kunnen blijven combineren, maar goed, er kwam toen al zoveel op me af en ik was compleet oververmoeid, dus ik was allang blij dat ik iets had gevonden waardoor dat huilen met 90% afnam. Geef jij nog BV Elin? @Jann, ik zou die afspraak ook gewoon door laten gaan hoor, nooit verkeerd om even naar te laten kijken. @Devy, toevallig heb ik een maand geleden ofzo mijn verstandskiezen laten trekken, viel me 100% mee, meer een lam gevoel in mijn kaak en een beetje oorpijn de dag daarna, maar de dag daarop nergens meer last van. Haha, maar mannen zijn altijd zieliger. Hier ging de nacht al weer een beetje beter. Hij heeft van 11 uur tot 6 uur geslapen. Hij heeft alleen diarree en zijn luier zat helemaal vol, wie weet had hij anders nog wel wat langer geslapen. Het hoesten en het snot is wel minder, maar volgens mij is het nu over gegaan in een buikgriepje. Ik geloof dat ik hem alweer mag verschonen.
@Jo: klinkt toch goed dan, jullie nacht. Ach en dat hele reflux-verhaal: mijn ervaring is toch wel dat als er ECHT iets aan de hand is je steeds erg ervoor moet knokken en als het allemaal wel meevalt, dan krijgen moeders dozen medicijnen mee waar je u tegen zegt.... Hier kreeg ik bij 2 mnd van het CB enkel wat tips bij voorkeurshouding mee. Kind huilde de hele dag, sliep bijna niet meer, maar OK... Ben toen zelf naar de osteopaat gegaan en na 1 behandeling was hier het spugen bijna helemaal weg, (ja, ze bleef wel mondjes opgeven, maar vanaf toen gewoon in het normale). Hier bleef ze desondanks wel groeien als kool, zowel qua lengte als gewicht, dus dat hielp ook niet echt. @Elin: ja, dat is dus iets sinds we over zijn op 1 slaapje per dag, dat ze dan echt lang gaat slapen. Laatste dagen was het 'maar' een dikke 2 uur steeds, maar gisteren was ze zo moe en kapot dat ze dus weer eens 3 uur ging slapen. Had ze ook wel nodig... en als ze korter had geslapen, was ik de middag nooit van m'n levensdagen doorgekomen ben ik bang. Nu zijn we gisteren maar even wat boodschappen wezen halen op ons gemak en daarna had ze eindelijk wel zin in wat eten... (ze had dus om 11 uur voor het laatst gedronken en toen pas om 5 uur weer). Vervolgens was manlief tijdens ons avondeten zo slim om 'r een hap nasi in d'r mond te stoppen, dus ik ben vannacht van 23.15 tot kwart voor 1 bezig geweest de krampen weg te masseren Daarna ging ze gelukkig wel redelijk slapen en is ze alleen nog wakker geweest om half 4 en toen om kwart over 7. Heb ik zelf ook nog wat bij kunnen tanken... @Devy: hihi, ik ging een jaar of 2 geleden na het trekken van een verstandskies gewoon werken. M'n leidinggevende (man) stuiterde helemaal achterover... Tja, 't is ook niet voor niets dat vrouwen zwangerschap en bevalling doen he, als die mannen van ons DAT zouden moeten doormaken.... haha, dat zouden ze echt niet overleven!
@Jo Er komt zo veel op je af als kersverse moeder. Achteraf denk je vaker van had ik maar. Wel slecht trouwens dat er zo laks omgesprongen word met gegronde vermoedens van reflux. En ja mannen... Het is maar goed dat zij niet hoeven te bevallen, anders was de mensheid allang uitgestorven. Wel fijn zeg dat het nu al een stuk beter gaat, maar buikgriep klinkt ook niet al te best! Hier was het een vrij goede nacht. Wakker om 24.00 en 3.00 en ze sliep gelukkig vrij snel weer in!
@Devy; net als wij 2 keer wakker dus... Da's te doen he? Nou, denk dat Thirza een goeie buikgriep te pakken heeft. ZE is er verder goed onder, niet jengelig of wat, maar ze heeft dus vanochtend om half 8 een paar slokjes gedronken en verder nog steeds niks! Zolang ze er niet zelf om vraagt, bied ik nog maar even niets aan, (nouja wel als ze straks gaat slapen), maar zo gek! Ben net met 'r naar de speelotheek geweest en normaal als ze dan zo lang niks heeft gehad, is het drama in de auto, maar alles was wel best... Ze ziet ook bleek en wat al niet. Nouja, gelukkig voor mij speelt ze wel, maar hoop toch wel dat ze straks toch wel even gaat lopen jengelen om drinken... (haha. 't is ook nooit goed he?)
@Elin Nog helemaal vergeten, dat is wel een 'oude' foto van toen ze een jaar was, maar ik vind hem nog steeds erg schattig. @Rozemarijke Dat is zeker te doen, vooral als ze snel weer doorslapen. wat een goed idee een speelotheek, toch eens kijken of er bij mij in de buurt ook eentje zit. Hopelijk heeft Thirza met mate gejengeld en ligt ze nu lekker te slapen.
Hoi meiden, de nacht leek hier een hele goede te worden; ik moest alleen om 23:00 even een speentje geven. Maar toen besloot meneertje dat hij om 4:00 wel uitgeslapen was. Huilend wakker, speen gegeven, muziekje aan en dat leek te werken maar na een kwartier weer huilen en hij wilde eruit. We zijn twee uur met hem bezig geweest voordat hij weer sliep en toen was hij na 1,5 uur ook weer wakker en behoorlijk humeurig... Over de reflux: Luca heeft dus een verborgen reflux; dit houdt in dat hij niet spuugt, maar zure oprispingen krijgt en deze weer doorslikt. Omdat de zure maaginhoud 2x de slokdarm passeert, raakt die extra snel geïrriteerd. Maar omdat hij dus wel al zijn voeding binnenhield, groeide hij heel goed en dus was er volgens de artsen niks aan de hand... BV heb ik maar 5 weken gegeven. Luca is te vroeg geboren en dronk niet goed. Ik was de hele dag bezig met voeden en toen kreeg ik ook nog een borstontsteking. doodziek ben je daarvan. Uiteindelijk in overleg met het cb besloten te stoppen met BV want ik trok het psychisch niet meer. Ik vond het heel erg jammer en nog steeds, maar het was wel een goede beslissing, want Luca dronk zijn flessen wel helemaal leeg en zo kreeg hij een ritme en ik knapte psychisch helemaal op. Mijn mannetje ligt nu te slapen; hij zit nu tussen 1 en 2 slaapjes in. Tegenwoordig doet hij steeds een powernap in de wagen of in de auto 's ochtends en dan maak ik hem na een half uurtje wakker en dan trekt hij het tot 12:30. Overdag slapen is bij Luca helemaal geen probleem meer gelukkig en ik duik er ook nog even in. heb tenslotte vakantie deze week (werk in het onderwijs).
Hey Meiden, vervelend om te zien dat er hier nog zoveel meiden zijn die al meeschreven toen dit topic net begon! En zie ook veel nieuwe. Heb hier in begin meegeschreven. Daarna wegens tijdgebrek en omdat het beter leek te gaan een tijd niet. Nu lijkt het hier weer van kwaad tot erger te gaan. Het blijft niet meer bij een aantal keer per nacht wakker. De afgelopen drie weken hebben we diverse nachten gehad waarbij Demi midden in de nacht besluit niet meer te gaan slapen. Overdag haalt ze het dan ook niet altijd in. Ze wordt snachts wakker en gaat dan alleen nog huilen. Als wij haar bij ons nemen, gaat ze wakker blijven en lopen klieren. Vanacht is hubbie weer met haar naar beneden gedaan om 5 uur, nadat we al om half 4 met haar in de weer waren. Overdag doet ze nu ook moeilijk met slapen (gister maar een half uur en daarna ook echt niet willen slapen). Ze had de afgelopen dagen ook koorts/verhoging en niet willen eten. Vandaag eet ze gelukkig al weer beter. Ik weet gewoon echt niet meer zo goed wat ik nu moet met dat slapen. Zij slaapt slecht en wij ook. Is voor haar niet fijn en voor ons ook niet. Laatst hebben we ook Kindival van VSM geprobeerd, maar hielp ook al niet. Het ligt ook niet aan het speentje, want een tijdje geleden had ze die niet meer (nu wel weer door terugval) en toen werd ze ook een aantal keer per nacht wakker.
o: nee ik geef geen BV meer, ben gestopt met bijna 6 maanden om de reden dat ik toen medicijnen moest slikken tegen een ontsteking die niet te combineren waren met BV. Bovendien was ik erg uitgeput door het fulltime kolven. Ik had zo een hekel aan dat apparaat op een gegeven moment. Ach Jo en Rozemarijke: allebei diarree. Vervelend! Thirza doet het de nachten best goed he! Devy: jouw nacht klinkt ook heel redelijk. Die foto is inderdaad erugggg lieffff... Elise: Hier ook verborgen reflux. Soms spuugde hij wel, maar niet overdreven veel. Maar je hoorde gewoon het klotsen en klokken in zijn maag en hij rook ook altijd heel zuur. Ik kan nog boos worden op mijn HA als ik er aan denk. 4 uur is trouwens wel vroeg en wat vervelend dat je zoontje te vroeg is geboren. Hoeveel te vroeg? Dreames: helaas welkom terug. Jouw nachten klinken ook echt heel beroerd. Heb je al Sleepzz geprobeerd? Dat werkt voor sommigen hier ook. Wij hadden trouwens ook een beroerde nacht, maar uit inspectie van zijn kaakje bleek dat er een kies op komt is!
@Elin: nee Sleepzz kende ik nog niet. Ga ik morgen meteen even overleggen met de HA. Moet daar zijn omdat het volgens het CB eventueel een oorontsteking zou kunnen zijn (waardoor ze nu zo extreem slecht slaapt). Ga het dan meteen over haar slapen hebben en volgende week woensdag komt er iemand van het CB langs voor adviezen met betrekking tot het slapen. Dank je voor de tip!
@Elin, vannacht nog last gehad van het doorkomende tand? @Rozemarijke, ja, ik vind het ook belachelijk dat je soms zo moet strijden om serieus te worden genomen door een (huis)arts. Tegenwoordig bel ik gewoon de huisartsenpost als mijn eigen huisarts niet luistert. Al ben ik sinds kort verhuisd en zit nu bij een huisartsenpost met 4 HA-en, moet nog even zien wie daarvan het best bij ons past. @Dreames, ja, inderdaad eerst maar eens alles na laten kijken bij de huisarts, heb je al een afspraak gemaakt? @Devy, afgelopen nacht ook goed geslapen? Hier weer zo'n zelfde nacht als gisteren, hij sliep door tot 10 over 6 en had weer een poepluier. Nou, ik mag niet klagen. Als hij weer wat beter is en dat gepoep over is, gaan we wel proberen er nog een half uurtje slaap aan vast te plakken, maar als je het met een week geleden vergelijkt, is het al een wereld van verschil! Sinds gisteren kan hij zichzelf optrekken tot staan, dus ik wil hem eigenlijk wel zo snel mogelijk naar zijn ledikant, voor hij uit zijn wieg valt, hopelijk slaapt hij daar ook goed. Ik denk dat ik het eerst maar even overdag probeer. We zullen zien.
Even snel voordat ik op de fiets spring... Vannacht is geweldig gegaan. Ze is alleen om 5.00 wakker geworden. helaas had ik er niet heel veel aan want door een uitgelopen opdracht dook ik pas laat in mijn bed en sliep om 1.30. maar het had altijd erger kunnen zijn. mijn wallen zijn nu nog goed te camoufleren. En ik had een 7,5 voor een tentamen waar ik ontzettend veel moeite mee had. Dus ik kan als ik straks thuis ben officieel mijn boek verbranden!!!!!
Hoi meiden, hier heeft Luca van 3:00 tot 5:00 gespookt. Hij wil wel slapen, maar is te onrustig. Het goede nieuws is dat hij wel van 8:00 tot 3:00 heeft doorgeslapen en toen weer van 5:00-8:00. Ik ben zelf wel helemaal gebroken. Net met hem bij de huisarts geweest omdat er een paar waterpokken niet in willen drogen. Zij denkt dat hij nog erg veel jeuk heeft en daarom zo slecht slaapt... Nog even volhouden dus, maar de ervaring leert dat er dan wel weer een tand of kies in de weg zit om lekker door te slapen... @Elin: Luca is niet zoveel te vroeg geboren hoor; 2,5 week. Hij mocht ook meteen mee naar huis, maar achteraf denk ik te vroeg. Hij is de eerste dagen heel erg misselijk geweest en daarna heel geel. Herkenbaar trouwens je verhaal; bij Luca hoorde je het ook klotsen en hij rook ookheel zuur. Ook had hij megaveel de hik en dan hoorde je het een soort van klikken, heel zielig!
Devy: Gefeliciteerd! Een 7,5 is een mooi cijfer! Jo: Knappen jongen dat hij staat! En jouw nacht klinkt als een goede nacht, tenminste ik teken ervoor. Inderdaad snel in zijn ledikantje leggen voordat hij er uit valt. Elise: Pff van 3 tot 5 in de weer klinkt niet best. Sterkte met de waterpokken! Hier een heel slechte nacht weer. Die kies zit dwars, hij grijpt naar zijn oren, krabt in zijn oren etc. Na een sinasprilletje heeft hij wel van 8 tot 1.30 geslapen, maar daarna begon het, zeker zo keer of 5 wakker geweest tot 6 uur en toen was hij klaar met slapen.
He meiden, hoe is het hier???? Doordat ik weer volop in de running ben voor een brusje voor zoonlief ben ik hier niet zoveel te vinden. Meer op het NOD forum ........nog verassende dingen???? Met Sven gaat het eigenlijk heel goed. Hij heeft dik anderhalve week doorgeslapen achterelkaar, en toen kwamen de kiezen 8) Maar is er weer even doorheen, en wordt nu alleen om 4 uur standaard wakker, dan staat hij te springen in zijn bed.....neem hem dan er maar uit en leg hem tussen ons in. Ff aan mezelf denken.... Vannacht was lachen, kruipt hij naar zijn papa toe, en geeft hem twee kusjes......zooooo aandoenlijk. Verder heeft hij een ritme te pakken dat hij tussen de middag nu 2 tot 2 1/2 uur slaapt, weet niet wat ik meemaak!!! Verder gaat het goed, misschien zondag wel nieuws Meiden die nog kampen met slaap terroristen.....dikke knuff!!!! Liefs
@Elin: klopt, Thirza doet het de nachten best goed! Deze week weer even wat minder, maar verklaarbaar, en daardoor iig voor onszelf wel ook beter te verduren, omdat je dan toch weet/verwacht dat het straks weer gaat zoals vorige week Ik merk trouwens wel dat nu we een paar goeie nachten hebben gehad, deze nachten er dubbel en dwars inhakken bij mezelf Da's dan weer minder... Bij jullie dus weer een kies. Balen! Geef je hem dan midden in de nacht opnieuw een paracetamolletje als hij weer zo begint te spoken? Ik zou denken dat ie dan uitgewerkt is namelijk ? @Jo: jeetje, wi vonden Thirza al vroeg met optrekken (8 mnd), maar die van jou is nog vroeger! @evy: goed man! Enje verheugen op je rituele boekverbranding dus @Elise: herkenbaar is het een afgelopen, komt het ander weer... @Goofychick: klinkt goed! En ik hoop met je mee Hier vannacht wel redelijk weer. Ze is geloof ik 2 keer wakker geweest en ik ben zelf -omdat ik er weer even totaal doorheen zat- met haar tegelijk op bed gedoken: half 8 lag ik erin Heb denk ik alleen een uurtje wakker gelegen nadat ze zich om 2.15 meldde, maar ben maar even gaan lezen in m'n boek en heb daarna nog wel even geslapen. Half 6 was ik wakker en 6 uur Thirza. Da's wel echt jammer van de afgelopen dagen, maar laat ik er maar vanuit gaan dat het bij de buikgriep hoort
Goofy: goed om weer van je te horen. Ik hoop dat er snel een brusje op komst is. Enerzijds willen wij er ook weer voor gaan, maar als ik dan bedenk hoe moe ik steeds ben, twijfel ik een beetje. Dusse...we zien wel... Wat goed dat Sven zo goed heeft geslapen. Hoe lang duurde het voordat die kies door was bij hem. Rozemarijke: nee we geven dan geen paracetemol meer, maar mss moeten we dat inderdaad wel doen. Kun jij dan slapen als je erom half acht in gaat? Want hoe moe ik soms ook ben, dat lukt dus niet! Pff heb het zo druk op mijn werk....niet te doen gewoon. Ga maar gauw weer verder....