Hi meiden, Ikke wat onwijs balen zeg dat je mannetje nu weer zo'n last heeft. Je zou het hem en natuurlijk ook jullie gunnen dat het nu eindelijk even allemaal wat makkelijker zou gaan worden na de toch al lange weg! Heel veel sterkte! Verder lees ik toch wel weer wat moeizame nachten.... balen zeg! Rosemarijke, ik lees dat je Thirza nog een aantal keren per nacht voedt, is Thirza aan de lichte kant dat ze dit nog nodig heeft? Ons is namelijk zeer sterk afgeraden haar in de nachten te voeden. Julia heeft het qua gewicht niet meer nodig en van de huisarts begreep ik dat als je je kindje met enige regelmaat in de nachten voedt de bloedsuikerspiegels van je kindje zich hieraan aanpassen en ze dan dus de nachten erna vaker wakker worden van de honger. Vandaar dat ik het me even afvroeg.. We hebben hier de mazzel dat ik geen BV meer geef en ze al lange tijd KV drinkt. Als Julia oke is krijgt ze in de nachten geen fles meer. Maar als ze bijv erg verkouden is en last van haar keel heeft (dan ruikt ze ook uit haar mondje) dan geef ik haar in de nacht een warme maar heel waterige fles melk. Daar wordt ze wel rustig van en heeft wat minder impact op haar systeempje. Nou, hier zijn de kiezen gelukkig doorgekomen met als gevolg dat het slapen weer een stuk beter gaat. We zijn twee flesjes detinox verder, maar daar zijn ze dan, hihihi. Wie schreef dat nou ook alweer dat als je beter kan slapen je juist moeier voelt? Ik lijk dat hier ook wel te hebben. Heb de afgelopen week (ook ivm ziekte) heel veel bijgeslapen en ik lijk alleen maar moeier te worden.... haha en zo hebben we altijd wat te klagen....................
ik heb volgende week vrijdag een afspraak bij een homeopaat! Ben echt benieuwd. Onze nacht was wel aardig maar we zijn het wel een beetje zat. Ik vind het ook gewoon echt zielig voor Lotte dus we moeten iets doen!
@Beatrice: nou, ben benieuwd ook! @Vlindertje: ja, Thirza groeide dus niet goed... was van 9-11 mnd maar 200 gram gegroeid Nou was dat wel logisch gezien haar eetgedrag, want ze at ook errug slecht, maar OK. Maar verder was het vannacht vooral een reactie op de drukte gistermiddag (naar schoonouders geweest). En ze gaat dan gewoon niet slapen zonder drinken... (probeer ik dan wel). Hopelijk is het vannacht weer meer zoals de nachten hiervoor: alleen een avondvoeding en 1 nachtvoeding. Overigens verschillen de adviezen over voeden 's nachts nogal, want ik heb dus van de dietist het advies gekregen juist wel te voeden als ze aangeeft honger te hebben 's nachts... De professionals zouden het ook eens een keer eens zijn he?
O, zucht, steun, kreun... Ik zat dus net te kolven, en kwam er halverwege achter dat het hekje naar de keuken niet dicht was, toen Thirza daar vrolijk heenkroop. Nouja, maar even laten gaan en het was dikke pret daar... Ga ik net kijken, zit ze 1 voor 1 de kattenbrokjes in haar mond te stoppen, onder luid gekraai. Wat een portret he, (precies haar moeder, ik deed dit dus vroeger ook), geen pap meer willen, maar wel kattenbrokken eten... Ik ga geloof ik haar eigen eten maar in de kattenbakjes doen... (En van de zomer goed opletten in de tuin, dat ze niet -net als ik vroeger- de viooltjes opeet... (Ik had dan wel een sterke voorkeur voor die van de buren, onze eigen bloemetjes liet ik ongemoeid).
Goeiemorgen meiden.. Ikke weer een dramanacht lees ik *Dikke knuf* Hier ook een dramanacht. Ik vermoed dat meneer weer een kiesje doorkrijgt. *Gaap* wat kun je in een paar weken doorslapen verwend worden zeg! Rozemarijke, het advies om snachts te voeden zul jij gehad hebben ivm slechte groei. Een kind wat goed eet en groeit moet volgens de richtlijnen zo snel mogelijk van de nachtvoedingen af. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ik ben zooo verdrietig op het moment. Morgen word oma gecremeerd en ik heb nog steeds geen oppas! Niemand is te bereiken en als ik ze al te pakken krijg, kunnen ze niet.
Ikke, van wat ik herrinner wat mn moeder mij vertelde over de oorontstekingen die ik altijd had, was dacht ik snachts lag te schreeuwen van de pijn totdat mn trommelvliezen knapten. Dan kwam er vocht achterheen en dat liep uit mn oren. Dat veroorzaakte dan de pijn en als de druk eraf was ging het beter.
mams: wat vervelend dat je geen oppas kunt vinden! Ik woon echt aan de andere kant van het land dus kan je niet helpen maar is het een optie om hem mee te nemen? Of wil je zelf ook gewooon even de rust hebben daar? Anders je man thuis laten. Dat zou ik doen denk ik.
Nee absoluut niet....Niemand blijft thuis. Maar Tygho kan echt niet mee. Het is zijn slaaptijd dan dus hou ik hem wakker dan schreeuwt hij de hele boel bij elkaar. Ik heb gewoon al 7 mensen gebeld...allemaal geen tijd.
Je zou hem zo mogen brengen morgen hoor, maar ik woon in Friesland.. beetje ver misschien. Wel heel vervelend, ik hoop dat je nog gauw iemand (in de buurt) vindt. Een tijdje hier niet geweest, het ging na de zh-opname wel goed (1 of 2x wakker 's nachts), helemaal toen ik hem vol ging stoppen met eten, , ik was de kinderdietiste zo zat dat ik dacht "bah, ik stop gewoon van alles in je". En hij eet het gretig. Behalve potjes, dan houdt ie z'n mond dicht. Dus ik moet alles vers maken , dan eet ie zo twee borden groenten op. En brood en koekjes, soepstengel, fruit.. (behalve banaan ) het gaat er allemaal in. Alleen vrijdag de vaccinatie gehad en hij is er weer een beetje vanaf..
Ik snap dat je je man er ook bij wilt maar als je geen oppas kan vinden wordt het toch wel lastig ben ik bang. Had hij ook een goede band met je oma? Veel succes in ieder geval! Lintje goed om te horen dat het beter gaat!
Tja in hoeverre kun je een band hbben met een Alzheimer patient. Het was iig heel bijzonder want ondanks dat ze hem pas leerde kennen toen ze al ziek was, en ze waarschijnlijk niet meer wist wie hij was(net als van ons allemaal) reageerde ze altijd op hem. En ze moest altijd om hem lachen. Wat in haar laatste jaar toch een zeldzaam iets was.
@mams: fijn dat het toch gelukt is! Sterkte morgen dan ook... @Lintje: goed om te horen dat het zo opgeknapt is bij jullie!
mams, gelukkig heb je toch nog iemand kunnen vinden.. kunnen jullie morgen mooi afscheid nemen! lintje, fijn om te horen dat het wat beter bij jullie gaat! ik was er al benieuwd naar!! beatrice, zie jij nu verschil door de sleepzz? ikke, aahh.. wat zielig voor quinn.. hoe is het nu met hem? hier weer een goeie nacht. meiden ik weet dat jullie sceptisch zijn... maar dit kan toch geen toeval meer zijn??
ahh wat zielig voor Quinn! heb je er iets voor gekregen? Lob ik heb niet echt het idee dat het iets doet voor Lotte. Daarom heb ik ook een afspraak met die homeopaat gemaakt. Zij gaf ook aan dat dit soort middeltjes allemaal algemene dingen bevatten en dat het toeval is als deze aanslaan bij je kindje. Daarom moet ik ook een gesprek met haar aangaan en een vragenlijst invullen. Zij kan dan aan de hand daarvan bepalen wat Lotte nodig heeft.
Nee Quinn heeft er niks voor gekregen, we moeten het puffen verhogen naar de max, dat deden we al sinds vrijdag. De oren wil hij nog heel even aankijken, omdat hi jook geen koorts heeft namelijk. We moeten eerst neussprayen, en zetpillen, mocht het echt niet meer gaan meoten we bellen HIj heeft namelijk de hoop dat de ergste druk er nu wel af moet zijn ivm zijn buisjes. Al kon hij de ene niet zien omdat het oortje helemaal onder de troep zat, maar in het andere oortje zat hij er nog wel in. We zullen het even moeten afwachten, hij ligt nu uitgeteld met een zetpil in bed
Ikke,wat onwijs zielig zeg dat het nu weer raak is, wat een geklooi allemaal! Ik neem aan dat jij de uitdrukking 'even afwachten' inmiddels niet meer kan aanhoren zeg! Fijn mams dat jullie toch oppas hebben kunnen krijgen, kan je iig in alle rust en met de steun die je nodig hebt afscheid nemen, heel veel sterkte! Ik ben dus zelf vorige week met de sleepzz begonnen, maar kan niet echt verschil merken met ervoor. Haha, ben nu alleen bang dat als ik stop de ellende weer begint. De laatstse slechte slaapperiode was toen ze twee kiezen doorkreeg. We merken dat omdat ze dan ook overdag slecht gaat slapen, veel ligt te huilen in bed en met haar handjes in haar mond duwt! Idd zijn al die adviezen wel bijzonder tegenstrijdig zeg! Daar zouden ze eens wat aan moeten doen. Tja, dan resteert er niets anders dan doen wat goed voelt. Als Julia fysiek oke is weet ik gewoon dat ze de voeding in de nachten echt niet meer nodig heeft en creeer ik zelf een probleem als ik haar ga voeden in de nacht. Werkelijk waar, ik hoef dat maar 1 keer te doen en de nachten erna is het direct bal. Of dat nu komt door die bloedsuikerspiegel of door gewenning, geen idee maar zo werkt het hier dus wel. Op een gegeven moment zaten we aan twee of drie voedingen per nacht en dat ging me gewoon echt een beetje te ver! Nou meiden, ik ga even een broodje eten