vraagje, als ik mijn zoontje weg haal bij dingen waar ie niet aan mag zitten (dit doe ik dus bijna de hele dag door ) gaat ie huilen en met zijn hoofd heel hard tegen mij aan bonken. is dit gedrag herkenbaar?
Lob, heel herkenbaar. Volgens het CB hier moet je er geen aandacht aan besteden. Alleen wanneer het echt TE hard gaat, of hij jou pijn doet. Tygho bonkt met z'n hoofd op de grond/tegen de kasten etc. Maar ik laat het gewoon gaan zolang het niet te erg word.
Inderdaad heel herkenbaar. Ik negeer het ook gewoon en dan gaat ze vaak na een tijdje gewoon weer verder waar ze mee bezig was. Nu heeft ze trouwens de drama-queen houding gevonden en gaat op haar buik op de grond liggen als ze iets niet mag. En ook dat negeer ik of als ik in een melige stemming ben ga ik ernaast op de grond liggen gillen (dan stopt ze er nog sneller mee).
De vakantie was zeker leuk! Het was alleen erg jammer van Lotte d'r oorontsteking. Dat beperkt je natuurlijk wel in de bergen maar ze gaf eigenlijk geen krimp. Maandag naar de kno arts, hopelijk kan hij iets voor haar doen! Toch nog 2 meiden hier dus die zich misschien af mogen melden. Al is het natuurlijk wel gezellig als jullie blijven en positieve verhalen zijn altijd welkom! Even totaal off topic hoor maar ik ben er natuurlijk een week niet geweest en vroeg me af of er toevallig al iets bekend is over die avmr of zoiets. Jullie weten vast wel welk verhaal ik bedoel...
@Beatrice: ???? ik niet dus, (dat amvr-verhaal: geen idee waar dat over zou moeten gaan ) Goed dat de vakantie leuk was! @lob: Thirza heeft dat totaal niet, maar ik moet zeggen dat wij ook wel vaak om 'r moeten lachen. We blijven absoluut consequent, (dus ergens niet aan mogen komen is ook echt ergens niet aan mogen komen), maar Thirza maakt er vaak een lolletje van, (zoals bijv bij de boekenkast: als ik dan NEE zeg, weet ze dat ik 'r kom halen als ze zelf niet weggaat. Dan staat ze te gieren van de pret, en ik dus ook Meestal is ze daardoor zo afgeleid dat de boekenkast vergeten is. Wij hebben mazzel dus (vooralsnog ). Nou, de dame is hier sinds een kwartiertje op bed. Ik was nog helemaal vergeten te zeggen dat ze gisteren 2 keer 2 uur geslapen heeft! En vanochtend/middag 3 uur! Ze heeft wel al dagenlang behoorlijke verhoging tot koorts (ze hangt steeds tussen de 38 en 39, 's avonds dus meestal 39 rond). Maar ze is verder wel redelijk goed te genieten, heeft wel echt meer aandacht nodig dan anders, maar zolang ze dat krijgt, gaat het eigenlijk wel goed. En er zijn kiezen aan het doorkomen, dus ik wijt het daar maar aan. Of zouden jullie wel de huisarts bellen?
Ikke, mams en Lob: wat heerlijk dat jullie goede nachten hebben! Beatrice: welkom terug hier, ik weet ook niet welk verhaal je bedoelt???? Lob: het huilen als iets niet mag of pruilen is herkenbaar. Hier nog geen hoofdbonken. Herkennen jullie het ook dat je echt gewoon 100x op een dag 'nee' moet zeggen? Pff af en toe is het wel vermoeiend hoor! Rozemarijke: tja...ik vind koorts of verhoging nooit eng, als er een duidelijke oorzaak voor is, dus verkouden of griep, etc. Maar als er geen directe oorzaak is, zou ik denk ik wel de huisarts bellen, zeker als het dagenlang duurt, alleen dat is hier nog nooit voorgekomen. De kans is natuurlijk groot dat het de kiezen zijn, mss kan je het nog even aan zien? Judith: is het erg koud bij haar op de slaapkamer? Hier ook al een dekbedje in huis, maar heb het nog niet gebruikt. Hier vannacht weer een beroerde nacht. Zoontje zit trouwens weer helemaal onder de eczeem, was een heel eind weg, en eerst zat het op armen en benen, maar nu heeft het zich uitgebreid tot buik en rug, we hebben niks veranderd in voeding of zo. Kan dat ook van de kou komen denken jullie?
Dat was dat meisje wat die avond haar vriend/man ging betrappen op vreemd gaan. Ze is toen met haar zus achter haar vent aan gegaan en op het moment dat hij ergens in de "bosjes" stond te friemelen is ze naar hem toe gegaan. Het was een bekende van het forum maar in overleg met de modjes heeft ze een andere naam mogen aanmaken om dit te vertellen. Ze wilde haar echte naam wel bekend maken maar volgens mij is dat niet gebeurd. Daar was ik dus even benieuwd naar!
@Rozemarijke Dat valt 200% mee van die arbo-arts dan. Je hebt gelukkig een goede getroffen. Met de koorts weet ik eigenlijk niet wat ik zou doen. Kyra heeft eigenlijk heel zelden verhoging of koorts dus als ze het heeft kijk ik het extra goed aan. Ik denk dat als ze een dag of 4 a 5 38C of hoger heeft dat ik dan toch even zou bellen. @Beatrice Welkom terug. Inderdaad jammer van de oorontsteking, maar het zal wel fijn zijn om er eventjes tussenuit geweest te zijn. Hopelijk levert het bezoek bij de kno arts iets op. @Elin Kyra's eczeem is ook aan het verergeren. Misschien inderdaad de kou en bij Kyra is het ook dat het door inentingen wat erger wordt. Ik heb wel die Lipikar baume besteld dus hopelijk werkt dat beter dan de vaseline cetamacrogol. Fingers crossed hier: tandjes én de bmr prikken. Ben benieuwd... Het was gisteren weer eventjes als vanouds helaas. Het zijn volgens mij de snijtandjes boven die door aan het komen zijn en dat zit haar niet helemaal lekker.
Meiden heb jullie een beetje verwaarloost de laatste dagen. Ben sinds maandag begonnen met een nieuwe baan en dat is flink wennen met de slechte nachten erbij. Gelukkig heeft hij eindelijk 1x doorgeslapen.. Geen idee wat we anders gedaan hebben behalve 1 uurtje slaap overdag en cinababy omdat ik steeds het idee heb dat hij een zere buik heeft in de nacht. Hoop dat jullie nacht ook goed was.
Goedenmorgen HIer vroeg wakker., Quinn huilde vanacht en had zoiets, kom maar lekker bij mama liggen, kennen jullie dat gevoel gewoon even dicht bij je kind willen zijn?? Dat had ik dus vanacht, maar sjee niet echt een goed idee, was een rommelige nacht, en erg vroeg wakker. Dus niet altijd toegeven aan je gevoel en zeker niet in de nacht Lob: Heel herkenbaar over dat hoofd bonken, hier ook heel erg gehad, maar heb het genegeerd, ze geven zelf hun grenzen aan hoe hard het kan. Dat hele dag nee roepen, is heel vermoeiend maar ooit zal je merken waarvoor je het doet! Rozemarijke: heerlijk dat ze goed heeft geslapen! Misshcien ook wel een goed teken voor de nachten Beatrice, ohwwwww dat verhaal, nee geen idee verder hoe dat nou verder is gegaan! Devy: hoe is de combi tandjes en BMR gegaan? Mamalijntje: Niet zo gek joh, is niet raar dat je op dit moment even hele andere dingen aan je hoofd heb, slapenloze nacht kosten al energie, en eennieuwe baan al helemaal!! Mams: hoe voel jij je??
Devy: ik ga die zalf vanmiddag ook halen, want hij zit echt helemaal onder. Heeft Kyra er ook jeuk van, want ik denk hier niet, tenminste zie hem nooit krabben. Oh hier ook bovenste snijdtanden, echt drama, eentje is bijna door gelukkig! Ikke: herkenbaar hoor, ik heb dat af en toe ook, en dan kruipt hij zo lekker tegen me aan, heerlijk! Jammer dat je wel een rommelige nacht hebt gehad. Hier ook een rommelige nacht, hij was vaak wakker, ondanks dat hij bij ons sliep. En om 6 uur was hij uitgeslapen Maar ja, ik moet werken, dus om 6.30 moet ik er toch uit! Beatrice: ik heb dat verhaal niet gevolgd.
@Mamalijntje Spannend een nieuwe baan. Ik snap dat je je dan even daarop wil richten. En ik heb ook zo mijn best gedaan om te bedenken waar het aan lag als ze eens een keer doorsliep maar nooit echt een duidelijke oorzaak gevonden. @Ikke Ik mis Kyra nog steeds wel 's avonds omdat ze niet meer bij ons ligt. 's Ochtends mag ze nog steeds 'wakker worden' bij ons in bed, maar er is nogal een verschil tussen een slaperige knuffelige dreumes en een die het bed op stelten aan het zetten is. Maar ik moet zeggen dat ik ook veel beter slaap als Kyra niet bij ons in bed ligt. @Elin Niet alle plekken jeuken maar ze heeft er wel bij waar ze aan krabt. Dat maakt het er natuurlijk niet beter op want dan gaat de huid ook nog eens kapot. Ze heeft eigenlijk een hele lange tijd totaal niet gekrabt maar ik had wel het idee dat ze er last van had. Volgende week maandag komt het spul binnen en dan hoop ik toch meer verbetering te zien dan bij die vaseline. Het slapen ging hier al een heel stuk beter. Ze is maar één keer wakker geworden en dat is heel netjes. Ze is de laatste tijd ook veel slaperiger overdag, maar ze heeft dan weer moeite om 's avonds te gaan slapen. We gaan dus weer op zoek naar een goede balans. Het is wel vreemd om te bedenken dat ze nu meer slaapt overdags dan toen ze nog veel jonger was.
@devy, elin, ik heb die zalf ook en het werkt bij ons echt super! na vele smeerseltjes ben ik blij dat ik dit gevonden heb. @hoofdbonken, aha herbaar dus! gisteren leek ie me ook te slaan toen ik hem wegpakte . ik word ook gek van dat ge-nee.. heb het idee dat het "opvoeden" nu echt is begonnen
Lob, ja denk ik ook, opvoeden begint nu. Quinn is ook erg van het slaan en schoppen, zo naar, maar goed slaan betekend wel op de gang zitten! Wacht maar ik ben 2 en zeg NEE, ohwwww aargggggggg hahahah
Pfff wel vermoeiend he, als je ze 100x op een dag moet weghouden bij iets waar ze niet aan mogen komen. Wij hebben alleen boven een traphekje en beneden een deur die dicht kan, maar meneer heeft nu de trap ontdekt en als we ook maar even vergeten de deur dicht te trekken en hij staat op een kier, is ie weg en klautert hij de trap op. Op zich kan ie het goed hoor, maar als ie maar even wordt afgeleid, ligt hij beneden. Toch maar een traphekje kopen Ik kan de zalf vanmiddag ophalen! Ben benieuwd!
He meiden, wie vroeg dat nou of eczeem met de kou ook erger kan worden? Ik merk hier iig dat het geen goed doet! Nu met de zalf trekt het wel helemaal weg, (maar ben nog niet helemaal zeker of dat de nieuwe zalf is, want toen we begonnen met smeren, was het al aan het wegtrekken), maar zeker met de cetama-en-hoe-heet-dat-verder-spul wordt haar huid wel lekker soepel en zacht Veel beter dan het was. Dat helpt dus zeer zeker wel! Hier weer een baggerstart van de nacht, tussen half 11 en half 1 was ze wakker en lukte het niet om te slapen. Daarna vervolgens geslapen tot half 6 en toen was het weer knudde Nouja, we krijgen wel steeds meer nachten waarin we 1 lange ruk kunnen maken, en ik moet zeggen dat dat heerlijk is na al die nachten met die korte prutsstukjes waarin ik steeds uit m'n diepe slaap werd gehaald... Nu nog zien hoe het gaat als die stomme rotkiezen door zijn! Ik ben iig een kies armer, is vrij probleemloos gegaan, heb er ook nog niet megaveel last van, (alhoewel ik wel merk dat de verdoving nu uitgewerkt is). Ga zo maar ff paracetamol nemen, om de echte pijn voor te zijn, (werkt hier altijd goed. Heb helaas al veel ervaring met getrokken kiezen, was er al 7 kwijt, nu dus 8). Nou, ga vanmiddag als troost een taartje bakken O, hier trouwens ook een hekel aan steeds NEE lopen te zeggen, dus wij hebben een paar puntjes waar we heel strak op zijn, (Thirza mag niet in de boekenkast, niet aan de cd's en niet aan de in-betweens) en voor de rest hebben we verleidingen even buiten bereik geplaatst. Hekje voor de keuken, deur naar de gang dicht, tv-kastje dicht en afstadsbedieningen opgeruimd. Zo kunnen we zonder al te veel negativiteit focussen op de belangrijke dingen en komt de rest wel als ze hier op 'afgericht' is Moet zeggen dat dat best goed gaat Als we haar streng aan blijven kijken, lukt het al steeds vaker om haar zelf weg te laten stappen bij de cd's of de boekenkast... Dan herhalen we nog 1-2 keer ons NEE en dan beslist ze blijkbaar dat ze echt de kans niet krijgt en dus maar wat anders gaat doen. Laat zich dan op d'r kontje zakken en kruipt dan vaak maar ergens anders heen. Terwijl het helemaal niet zo'n volgzaam karaktertje is, maar nouja... blijkbaar stralen we ergens toch voldoende uit dat ze echt moet luisteren ofzo, (daarmee niet gezegd dat als kids niet opgeven, dat ligt aan jouw instelling. Denk dat we hier de mazzel van een goede combi hebben ).
He meiden.....tijdje niet geweest.....hoe is het hier..... @Ikke he he he heel herkenbaar dat gevoel.....Sven komt tegenwoordig met koffiedrinken lekker op mijn schoot zitten terwijl ik al op mijn knieen op de grond zit maar toch klauterd hij dan nog op me......heeeeeerlijk vind ik het!!! Vanochtend ook emo momentje gehad......even flitste vorig jaar door mijn hoofd. @In bed slapen, slaap net zo goed of hij nu wel bij ons ligt of niet..... @Devy Elin Lob zalf??? Jeuk??? Waar hebben ze last van? @Elin, Sven heeft een tijd geleden de trap al ontdekt, en soms vergeet ik het dicht te doen ahum....gaat hij richting trap en zie ik het alweer, dikke grijns en klautert hij rap de trap op, ik laat hem dan maar ff zijn gang gaan....hij vindt het heerlijk om te klauteren. @opvoeden hier gaat het goed hoor......we hebben vaak van te voren al door dat hij bijv naar de plantenpot gaat, en dan is het alleen maar een keer ehhh zeggen en genoeg, en dan belonen we hem direct dat hij zich op iets anders focust. Verder kijkt Sven mij aan als ik dat vraag als hij iets wilt doen en ik heb al nee gezegd maar hij als hij dan niet luistert zeg ik: Sven kijk eens naar mama, en dan schud ik mijn hoofd en zeg nee met mijn vinger erbij.....krijg ik een dikke grijns en dan gaat hij wat anders doen. Lekker ding!