Vind het soms ook moeilijk om niets te zeggen als mensen op het forum vertellen hoe zwaar het is dat kun kind de afgelopen 1 a 2 nachten toch al zeker 2 keer wakker is geweest. Dan denk ik, dat heb ik al zo lang... Maar ja ik denk dat het ook wel een beetje went. Ik vind het nu makkelijker om op te staan dan in begin.
Oooo ik kan die mensen wel iets aandoen soms! Help mijn dochter werd vannacht een keertje wakker! zozo wel 1 keer! En inderdaad iedereen heeft altijd een baby die gelijk doorsliep enz enz. Nou ik niet, so what? Lotte heeft weer andere leuke dingen. Zien jullie soms ook al op tegen de nachten?
Ja precies! Help mijn kind werd vanacht wakker! BIG DEAL!! Wij moesten maandenlang minimaal 3x en dan met vlagen wel 10x! Maar volgens iemand in een ander topic Ligt dat eraan dat we niet "opvoeden" *braak*
whow wat een heerlijk topic! en wat een leuke titel... mijn zoontje heeft denk ik 7 x doorgeslapen in 8 maanden tijd. hij gaat rond 19.00 naar bed en komt er pas om 07.00 uur (meestal dan) weer uit. gemiddeld wordt hij 3 x in de avond wakker, en dan nog 4 x 's nachts. speentje terug geven of even recht leggen is meestal genoeg... soms ook niet, en dan is het even wiegen en terug.... en soms werkt dat zelfs niet en dan belandt hij bij ons in bed. iedere ochtend beginnen mijn vriend en ik de nacht te analyseren en dat gaat meestal zo "hij was nu wel echt heel verkouden dus ik denk dat het daar aan gelegen heeft" of "hij heeft ook wel een heel drukke dag met veel indrukken gehad dus waarschijnlijk sliep hij daarom zo slecht" we doen dit nu al 8 maanden zo, maar we hebben nog nooit aan elkaar durven toegeven dat we echt alle hoop wel verloren hebben in dat hij ooit echt een hele nacht gaat doorslapen ha ha ha.. ik word ook stapel van vriendinnen die van die heerlijke slapers hebben en als ik dan maar weer eens uitleg waarom ik er zo vermoeid uitzie... dan zie ik ze alweer kijken... net alsof ik iets verkeerd doe of zo
Lob, welcome to my world!! Hier was het precies hetzelfde! Het speentje, scheef in bed of whatever! Maar als je elk half uur/uur eruit moet dan word je echt wel moe ook al is het steeds 1 minuutje...het breekt je op!
Opzien tegen de nachten alleen als ik heel moe ben of mij niet goed voel. En het is gewoon zo vermoeiend als je nachtrust elke nacht een aantal keer wordt onderbroken. @lob:dat analyseren komt me inderdaad bekend voor. Hier ook veel gedaan. Heb me er nu wel redelijk bij neergelegd dat ze slecht slaapt. Overigens zou de kleine van mijn schoonzus (drie maanden ouder) ook al lang doorslapen. Vorige week hoor ik haar zeggen dat de kleine voor het eerst strak heeft doorgeslapen (de hele nacht zonder dat ze er uit moest dus). Had meteen zoiets van zie je wel.
opzien tegen nachten doe ik nog niet, ik zit nog steeds in de fase dat ik elke avond HOOP dat dit de eerste nacht is van heerlijk doorslapen oh ja, ik kijk de laatste tijd nooit meer op de klok... dat werkt goed want daardoor val ik weer makkelijker in slaap. hebben jullie dat ook, dat je soms weer heel moeilijk ik slaap kunt komen?
Helaas sluit ik me ook bij jullie aan. Kyra is ook zo'n spookje. Wat helpt is dat ik de keren dat ze wakker wordt terwijl ik nog wakker ben niet meer meetel, dan lijkt het allemaal nog wel mee te vallen. Kyra gaat tussen 19.00 en 20.30 naar bed (vast ritme werkt hier niet) en wordt ongeveer 2 keer wakker vóór 23.00, tussen 23.00 en 24.00, rond 2.00, rond 4.00 en rond 6.00 en dan óf wil ze uit bed of slaapt ze door tot 7.00 of zelfs 7.30 (yay...uitslapen!). Ze is altijd al een moeilijke slaper geweest (ook overdag), maar het fijne is is dat ik wel wat vooruitgang zie. Ze had me gister namelijk al een verjaardags cadeau gegeven door alleen maar 3 keer wakker te worden vanaf dat ik haar op bed had gelegd. Daar klamp ik me dan maar aan vast: er is nog hoop!!!
Nou meiden, Fijn om toch wat lotgenoten te hebben Ik duik mn nest in en ben benieuwd hoe de nacht gaat.
Wat heerlijk!!! Herkenning!! Ik vind de mensen die een keer een slechte nacht hebben gehad en daar vreselijk over mekkeren ook zó irritant... tsjee zeg hier is t nu al ook zowat 10 maanden zo!! En je went er wel aan, maar leuk is anders!! @Rozemarijke, hahaha dan moeten onze beebs idd maar oktober beebs worden.. pff als dat de oplossing zou zijn zou je er nog serieus over gaan nadenken ook hahaha Hier trouwens ook nog grotere drama's als er tanden o.i.d. aan zitten te komen... meneer had voornamelijk érg veel last van zijn 2 voortandjes... En dan van die 'goedbedoelde' adviezen, laat maar huilen want eehh dat is goed voor de longen!! Aub zeg we leven niet meer in de jaren '50 ! Of in dat andere topic idd, jullie voeden je kind niet op + het is zielig voor hun want tsja, wij zijn degene die HUN wakker houden en das toch wel heeuul sneu.. Yeah right!
Trouwens... ik zie ook wel tegen de nachten op inmiddels.. mijn hoop is overgegaan in wanhoop denk ik hahaha... Nee nu klinkt het wel erg dramatisch geloof ik !! Ach gelukkig heb ik voor de rest echt een geweldig heeeeeeeeeeerlijk voorbeeldig kind
Nou volgens mij heeft Demi meegelezen want vanacht was het maar 1 keer en mannetje is er een keer uitgeweest omdat ze piepend ademde (ze is erg verkouden). Zo nu maar beetje opschieten, moet zo al weer vertrekken naar mn werk. Gelukkig bijna weekend.
Nou hier ging het redelijk vanacht HEb hem een paar x horen mopperen en dan wassie weer stil. Wel weer heel vroeg vanmorgen maargoed...je kunt niet alles hebben he!
Hmm, dan voed jij toch beter op dan ik.... ben er 5 keer uit geweest vannacht En volledig brak nu, want gisteren voor het eerst weer ongesteld geworden... Kon er ook nog wel even bij. Zei al grappend tegen m'n man gisteren: Hahaha, m'n lijf is echt helemaal in de war van het slaapgebrek, denkt dat ik nu alweer een zwangerschap aankan. NOT!!!!! Stom lijf () Ik ga morgen iig een nieuw matrasje kopen. Met de moed der wanhoop, hoop ik toch dat het (een beetje) werkt. Gelukkig wel redelijk begrip in m'n omgeving: vriendin heeft 2 kids met (heel erge) KMA: die slaapt pas sinds kort weer door, toen dochterlief zo'n 2,5 was... Het kan altijd erger, denk ik dan, want ik heb toch wel zoiets dat het hier echt niet zoooo lang zal gaan duren. De KMA is volgens mij lang zo heftig niet als bij haar kids. Maar goed, heb laatst nog maar weer eens tegen haar geroepen hoe ze dat toch ooit volgehouden heeft: 5 jaar niet doorslapen, met een zwangerschap erbij. Petje af! Maar wat heerlijk om hier even omgegeneerd te kunnen klagen, want op andere plekken krijg je toch altijd weer adviezen om je oren gesmeten en -hoe goedbedoeld ook- daar word ik af en toe toch even helemaal niet goed van... IK HEB ZE ALLEMAAL AL EENS GEPROBEERD HOOR!
Oooo wat een herkenbaarheid allemaal! Wij analyseren ook altijd de nacht met een excuus. Lotte was er verkouden vannacht, goh ook jammer dat haar speen nu net met een knal op de grond viel, ze had het warm, ze had het koud, jij snurkte, ik snurkte (veel minder natuurlijk hihi) enz enz. Maar aan het einde van de lijn hebben we gewoon een actieve baby die niet van doorslapen houdt! Maaaaaar ik lees hier goede berichten en ik sluit me erbij aan! Lotte is vannacht maar 1 keer gekomen! Om 4 uur, dat dan weer wel. Ook heel de avond heb ik haar niet gehoord dus er is hoop! Rozemarijke ik hoop dat Thirza ook snel doorkrijgt dat we het allemaal zat zijn en er zelfs al een topic over hebben hihi O ja, ik sprak gisteren iemand wiens baby al sinds 1 week helemaal doorsliep... Dat kwam door haar innerlijke rust! grrrrrrrrr je zou ze toch! Net als die opvoedmiep van dat andere topic. Ik lees het maar niet meer verder daar...
Van manlief mocht ik alleen een simpel matras kopen en van een vriendin begreep ik dat de Kwantum matrasjes zou hebben van 30 euro. Daar ga ik dus morgen maar eens kijken... En anders 2 deuren verderop bij de Prenatal toch maar een duurder matrasje kopen Deze mama doet er onderhand (bijna) alles voor om door te kunnen slapen