Ik heb laatst die slaapgids van iemand op de mail gekregen, dus wie me z´n mailadres PB/t kan ´m van me krijgen... Haha, zullen die lui van de slaapgids niet blij mee zijn, maar goed. Ik vond er geen info in staan waarvan ik dacht WOW, daar kan ik wat mee. Ik wist alles al wel, we hebben alles al wel geprobeerd enzo... @Ikke: hier dus die 5-minuten methode wel een paar keer geprobeerd, maar het helpt hier geen moer Thirza ligt zich dan helemaal wezenloos te krijsen, dat horen en zien je vergaat, en als je dan gaat kijken, staat of zit ze in d'r bedje (en een paar maand geleden steunend op d'r armpjes, op d'r buik gedraaid), richting de deur, volkomen overstuur en zeiknat van het zweet. En dat houdt ze dus rustig een uur vol, (hebben we toen een paar keer uitgeprobeerd, uit pure wanhoop). Alles in me schreeuwde ook: Hier is iets anders aan de hand. Zeker ook omdat ze een periode beter heeft geslapen. Of hoe moet ik dat zeggen... Tot aan de 4 mnd was het overdag helemaal rampzalig, maar sliep ze 's nachts goed. Wel moeite om zelf in slaap te komen, maar als ze eenmaal sliep... Daarna ging ze (na behandeling bij de osteopaat) zelfstandig en veeeeeeel rustiger slapen, maar ging ze dus 's nachts zich steeds vaker melden. En de afgelopen tijd wordt het dus overdag ook steeds slechter: eerst bleef ze wel nog 2 keer 2 uur slapen, maar moest ik wel helpen om in slaap te komen, en inmiddels slaapt ze nog maar anderhalf uur per dag eigenlijk, nadat ik haar geholpen heb om in slaap te komen. Wij hopen vooralsnog maar dat het aan de KMA ligt, en ik moet zeggen dat het feit dat het geleidelijk aan steeds slechter is geworden, wel past binnen dat plaatje... @Elin: heel herkenbaar, dat je helemaal labiel wordt van het slaapgebrek. Pff, ik kan af en toe om de stomste dingen janken, boos worden, enz Hier net een uur bezig geweest om de dame in slaap te krijgen... dat krijg je dus als ze 's middags nog ee hazeslaapje gedaan heeft. Uiteindelijk heb ik haar dus om kwart over 8 in bed kunnen leggen. Weegt dus niet tegen elkaar op: een hazeslaapje van een klein half uur doen en dan 5 kwartier later gaan slapen dan normaal Ze was verder tot aan dat ik haar naar bed bracht wel gezellig idd, Beatrice Gelukkig wel Dat was dan wel weer te danken aan het hazeslaapje, want dat is normaal dus echt niet meer zo om half 7/7 uur. Dan kan ze alleen nog naast mij op de bank spelen... Nou, ik duik er lekker in! Hopelijk gaat Thirza een wat betere nacht maken dan afgelopen nacht... en die kleintjes van jullie ook! Succes ermee en tot morgen!
Ikke ik heb je een pb gestuurd Rozemarijke slaap lekker! Ik hoop dat het toch op zijn minst beter is dan afgelopen nacht.
Rozemarijke is niet een idee om weer eens naar de osteopaat te gaan Wij gaan volgende week ook weer een afspraak maken, gewoon even laten chekken
Toen ik net de slaapgids had zat ik echt met mn handen in het haar, en wist het echt niet meer. Mensen vonden mij vaak een aansteller, dus tips nee kreeg ik niet echt. Dacht echt dat het aan ons lag, wat en hoe we de dingen deden want ik hoorde alleen maar om mij heen dat de kinderen door sliepen of andere hadden het erger. Sja dan ga je twijvelen hoor. Dus ik vond het wel even een verheldering en het proberen waard
THanks! Ik ben 2 weken geleden geweest en hij vond alleen iets bij haar darmen. Haar ontlasting was iedere keer heel matig en nu is het gelijk super maar hij kon niets vinden wat het slapen verklaart. En ik had er zoveel hoop op! haha
@ikke: haha, toch nog gauw even kijken voor ik echt ga slapen... Ja, heb ik wel aan zitten denken aan de osteopaat. Die heb ik een tijdje geleden ook gebeld en overlegd, en die verwees ons (wat we zelf ook al bedacht hadden) door naar een homeopatisch arts. Maar als het allemaal een beetje blijft hangen enzo en niet genoeg opknapt, gaan we daar toch nog weer eens heen. Maar nu eerst maar even zien of het koemelkvrije dieet en de behandeling van de homeopaat wat gaan helpen Anders weten we straks niet wat nou geholpen heeft Trusten! Ga nu echt slapen
hahaha hoezo forum verslaafd Ik heb ook wel eens aan een homeopaat zitten denken, dat is een van de weinige dingen die wij nog niet hebben gedaan.
Rozemarijke: ik hoop dat je snel zekerheid hebt over die kma. Heel herkenbaar dat krijsen, ik zit dan zelf ook bijna te janken. Bijkomend probleem hier is ook dat sinds hij kan gaan staan, hij zichzelf nog veel wakkerder kan houden, want dat vindt hij midden in de nacht ook wel lollig. Totdat er niemand komt en dan is het brullen! ikke: bedankt voor de slaapgids, ga het zeker doorlezen en mss zitten er tips bij. Wel herkenbaar wat je zegt, ik hoor om mij heen ook van iedereen dat baby's doorslapen van 7 tot 7. Daar kan ik alleen maar van dromen. Zat een collega te klagen dat haar kindje een ochtend om 6 uur wakker werd. Ze zat er helemaal doorheen. Ik ging dus ook aan mezelf twijfelen. Merk toch dat jullie reactie mij relaxter maken. Het verandert niks aan de situatie, maar het is wel fijn een beetje steun te vinden.
De slaapgids hebben wij ook geprobeerd. Hielp niet. En als Nikolai ´s nachts begint te huilen, dan laat ik ´m niet huilen. Hij slaapt naast me (we hebben maar 1 slaapkamer) en als ie in z´n bed staat, dan gaat ie gewoon recht op staan en z´n speen gooit ie naar m´n hoofd. Laten huilen heb ik vroeger wel eens gedaan. Maar ja, hielp ook niet. Maar goed. We zijn van 10 x op een nacht wakker naar 1 x gegaan. Geef ´m trouwens nog steeds om 23.00 een papfles. Wanneer moet ik daar mee stoppen?
Chebu, moet je hem wakker maken? Zoja zou ik gewoon eens proberen om hem te laten slapen en dan kijken wat er gebeurd elin, erg he dat twijvelen Ik ben nu wel zover dat als ik mensen hoor klagen over een keer een nachtje eruit dat ik het naast me kan neerleggen Wij zijn nu immers "gewend"met gebroken nachten en iedere keer worden je grenzen verlegt Merk het ook wel hoor, als ik een week mag doorslapen van Quinn en ineens begint het weer doet het meer pijn dan als het weer een week duurd met iedere nacht wakker worden
Chebu een speen naar je hoofd hahaha ik zie het helemaal voor me! Ik word ook helemaal gek van al die doorslaap verhalen! Als je geen nuttige tips heb zeg dan gewoon lekker niets. En kom zeker niet aan met een zeurverhaal dat je kindje al om 7 uur wakker is geworden want dan word ik niet goed! Ik denk dat altijd maar: iedereen krijgt zijn moeilijke momenten met een kind! Dus wij krijgen vast hele makkelijke pubers haha
@Ikke, dat is het probleem. Want als ik ´m niet wakker maak, dan wordt ie om 02.00 wakker. En weer om 03.00. En de enige manier waarop ie dan nog wil slapen is na een fles. Maar om 02.00 lig ik er soms zelf 2 tot 3 uurtjes in. En midden in de nacht opstaan is echt doodvermoeiend. @Bea, ja hij smijt gewoon de speen naar m´n hoofd!
Hij krijgt om 07.00 een fles. Dan tussen 09.00 en 10.00 een boterham, om 11.00 fruit, om 12.30 brood met drinken, om 16.00 thee met tussendoortje, om 18.30 een volledige maaltijd met toetje en om 23.00 een papfles. Hij heeft echt altijd honger. De reden dat er ´s middags wat langer tussenzit is omdat ie dan nog slaapt. Hij slaapt ook maar 1 (heel soms 2) keer per dag. Meer doet ie niet. Maar hij is wel altijd vrolijk.