Na 2 miskramen dit jaar mag ik me weer hier melden. Nu met een best goede positieve test al. Gisteren uitslagen van chromosomenonderzoek en antifosfolipidenonderzoek terug gehad. Alles goed. Hoop zo dat het deze keer wel goed mag gaan.
Gefeliciteerd! Het zal wel spannend zijn, maar je hebt al positieve uitslagen! Succes met deze zwangerschap met op het einde een mooi resultaat!
Gefeliciteerd!!! Ik hoop dat het deze keer helemaal goed gaat en er in juli een mooi en gezond kindje in je armen ligt!
Gefeliciteerd! Dat je een prachtige zwangerschap mag hebben en over acht maanden een wolk van een baby!
Gefeliciteerd meid!!! Ik zit in het zelfde schuitje als jou. ook voor de 3e keer zwanger dit jaar. Ik zit echt nog niet op de roze wolk., ben zo bang dat t weer fout gaat. Wel fijn dat je onderzoeken alemaal goed waren. Voor ons aanstaande woensdag een spannende dag. Wij krijgen dan de uitslagen van de onderzoeken en mocht het allemaal goed blijven gaan, krijgen we dan ook onze 1e echo. al ben ik dan pas 6 weken en 4 dagen, dus of we veel zien is de vraag. Ik duim voor jou en mij dat het bij beide goed blijft gaan. Liefs Sannie
Ja simpel is het niet he! Ben zo blij al dat de streep iets donkerder wordt...pffff. En de onderzoeken.... Ja ben blij dat ze goed zijn natuurlijk en aan de andere kant weet je nu nog niets. Hoop ook dat jullie zulke goede uitslagen krijgen en dat het een prachtige eerste echo mag worden met een hopelijk al kloppend hartje! Hou je me op de hoogte? Melanie
@Sannie en Melanie: ook ik zit in hetzelfde schuitje. 2 mk en nu voor 3e x zwanger. Durf niet blij te zijn maar hoop zo dat we een zomerbabietje krijgen. Kan het bijna niet geloven dat het 3 x op rij mis zou gaan....maar ja. Wij hebben nog niets laten onderzoeken. Tis ook zoals je zegt Melanie, fijn dat het goed is allemaal maar waar komt het dan door? nou ja, fingers crossed!!! HEeft bij jullie leeftijd er iets mee te maken denken jullie? ik ben zelf 36 dus dat speelt wel mee. Al vond de gyn. dat nogal overdreven. Maar goed die maakt van alles mee. Heel veel succes allebei, zal jullie volgen en hoop dat het voor ons alledrie goed gaat uitpakken dit keer!!!!
Gefeliciteerd en ik hoop dat het bij al die meiden waarbij het al vaker mis is gegaan nu een plakbeeb is!