Ik ben al even op zoek naar een mooi vallende zomerbroek. Netjes te dragen met bijv blouse, zomers met een topje. Nu zie ik heel veel broeken maar deze vallen heel wijd en ogen op het model nog wel mooi maar bij mij alsof ik een pyjama broek aan heb. Daarnaast lijk ik er mega in. Wie heeft de tip voor lekker zittende,niet te wijde zomerbroeken. O en nog iets wat het lastiger maakt, ook het flared model is niet mijn ding.
https://www.aboutyou.nl/p/only/bandplooibroek-winner-4200281 Deze broeken vind ik heerlijk in de zomer. Dun en licht, ze vallen bij mij tot net boven de enkel
Zulke broeken vind ik fijn. Zijn dun en luchtig https://www2.hm.com/nl_nl/productpage.1159964008.html Only heeft ook fijne linnen broeken
Ik vind de broeken ook te wijd naar mijn zin. Ik ben niet lang en ben slank. Zo'n broek staat mij echt niet mooi. Ik heb er geen kont in en ik lijk enorme benen te hebben. Ik hoef geen stretch, maar wel één die recht valt en precies om mijn bovenbenen zit.