Ouderschapsverlof stopzetten ivm gedeeltelijke uitval door zwangerschap?

Discussie in 'Stel je vraag aan het UWV webcareteam' gestart door Ninge, 31 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ninge

    Ninge Bekend lid

    27 jan 2016
    900
    123
    43
    Vrouw
    Ik weet niet zeker of mijn vraag hier goed is.
    Ik ben nu 22 weken zwanger en heb last van bekkeninstabiliteit. Ik veracht binnenkort minder te moeten gaan werken en gedeeltelijk in de ziektewet te komen. Ik neem nu nog 1 dag per week ouderschapsverlof op, maar dat vind ik een beetje zonde als ik toch 'ziek' thuis zit en zelf eigenlijk ook niet echt voor mijn kindje zorg omdat ik daar hulp bij nodig heb.
    Wat is het beleid. Kan ik mijn ouderschapsverlof dan stopzetten? Dan zal ik dus wel nog meer in de ziektewet komen omdat er een werkdag bijkomt.

    Alvast bedankt voor uw antwoord.
     
  2. UWV

    UWV VIP lid
    Medewerker

    Hallo Ninge,

    Aangezien je in dienst bent van de werkgever regelt deze voor jou de ziektewet. Zijn de klachten zwangerschapsgerelateerd dan zal de werkgever jou aanmelden bij het UWV. Wij hebben geen informatie over ouderschapsverlof. Daarom wil ik je adviseren om bij de werkgever te informeren welke gevolgen het stoppen van het ouderschapsverlof voor jou heeft.

    Met vriendelijke groet,
    Jeroen
    UWV Webcare Team
     
  3. Ninge

    Ninge Bekend lid

    27 jan 2016
    900
    123
    43
    Vrouw
    Bedankt voor uw reactie!
    Ik zal het tzt vragen als ik ook echt gedeeltelijk ziekgemeld wordt.
     
  4. UWV

    UWV VIP lid
    Medewerker

    Graag gedaan!
     

Deel Deze Pagina