Ik ben alleen wat vergeetachtig geweest.. maar ja.. dat kan ook door de examenstress komen denk ik dan... verder dacht ik vorige week donderdag wel dat mijn borsten wat groter leken.., maar dat heb ik ook wel eens vlak voor mijn ongi... dus tja... nu moet ik wel wat vaker plassen.., maar ik ben nu ook thuis en drink dan meer dan dat ik normaal op werk doe... Conclusie... ik kan geen grote verandering ontdekken...
@engeltje nee ook niet helemaal niets en dat vond ik zo verdacht omdat ik al die rondes ervoor wel overal last van had
Pfff k moet dit gewoon eigenlijk niet lezen allemaal.... Had me er net bij neergelegd dat t vast niet zo zou zijn omdat ik helemaal niks voelde, maar nu ben ik weer flink zenuwachtig geworden. Maar tot 9 jan test ik gewoon echt NIET!
Zie net trouwens dat mn handtekening verkeerd was, heb hem even verandert en zit dus in ronde 6 alweer ipv 5
@ Engeltje, ik heb nog steeds geen blauwe aders hoor! Wel grotere borsten (1 cupmaat) en grotere tepels die gevoelig zijn... maar dat kwam pas na een tijdje hoor! Had dat echt niet gelijk! Dus dat hoeft niet he!
Hallootjes wat is het gezellig hiero @ Mika welkom en een heel gezond en vruchtbaar jaar toegewenst. @ hiero vandaag mijn eerste werkdag gehad... poeh dat was even zwaar zo na dit weekend. Bah ben al sinds gisteren eigenlijk zo aan het einde van de middag de hele tijd misselijk. Heb echt last van een harde en pijnlijke buik. Als ik het aan de einde van de week niet ben dan ga ik maar eens een test halen en niet eerder. sorry dat ik vandaag niet meer type maar ik kruip me bedje in ben helemaal op en hoop dat me buik wat rustiger aan gaat doen. Weltruste alvast
Hoi, ik ben ook voor m'n 1e bezig. Heb 1,5 jaar geleden mk gehad. Krijg nu in januari 1e keer IUI. Ik vind het fijn om met ''lotgenoten'' te praten, maar weet niet goed waar. Iemand tips? gr Jan10
Hoi Jan, Welkom hier in het topic! Wat vervelend dat het niet wil lukken om weer zwanger te worden na je mk! Als je met mensen wil kletsen die ook voor een eerste kindje bezig zijn of al zwanger zijn. Dan ben je natuurlijk hier van harte welkom! Wil je liever met mensen kletsen die ook in de mmm zitten en bezig zijn met iui of andere vruchtbaarheidsbehandelingen. Dan kun je beter kijken in het deel voor vruchtbaarheidsbehandelingen! Ik wil je heel veel succes wensen, en hopelijk slaat de iui snel aan!
Potverdorie... had weer een heel verhaal getypt... en dan komt het weer niet door.... @Jan10: Welkom! Verder had ik iets getypt naar je van dezelfde strekking als het verhaal van Pluus. Veel suc6 met de behandelingen! En als je het gezellig vindt om hier te blijven hangen op het forum, zou dat heel leuk zijn.
Hahaha mijn verhaal is ook in 3 keer gepost hoor Flier! 1 keer deed ik wat fout, 2 keer viel internet weg... Maar toen had ik gelukkig de tekst voor de zekerheid gekopieerd!! Hahaha al het goede komt in tweeen/drieen!!
Hahahaha...... ik had de tweede keer ook mijn tekst gekopieerd.... ik snap ook niet waarom het dan ineens fout gaat.. heeft ie zichzelf uitgelogd ofzo... nou ja.... het is uiteindelijk gelukt... dat is het belangrijkste... Pluus.. ben je gisteren nog toegekomen aan het schoonmaken van de badkamer? Of staat het vandaag nog op het programma
Hahaha die badkamer... nee dat heb ik gisteren niet meer gedaan!!! Hahaha Ik ben echt erg wat dat betreft hoor! Ga zo wel was vouwen... heb nog een was of 5 liggen van afgelopen week! Die badkamer komt ergens deze week nog wel! Wat je kunt doen zodat je niet meer steeds uitlogd is het vinkje onthouden aanklikken voor je inlogt! Staat onder je gebruikers naam ofzo...?
@ jan10: welkom hier in dit topic! Wat vervelend dat t niet vanzelf wil lukken om zwanger te worden! Hier is er op dit moment nog niemand met behandelingen gestart, maar je kunt gezellig mee kletsen hoor Succes met zwanger worden, hoop voor je dat t bij je eerste iui gelijk raak is! @ dobber: was t wel leuk je eerste werkdag? Wat vervelend dat je zo misselijk bent, maar ook heel spannend natuurlijk! Wanneer ga je precies testen dan deze week?
Hoi hoi, ik blijf gezellig bij jullie, wordt ook onze eerste... Dat het mis ging was even verdrietig, maar ik heb altijd redelijk nuchter kunnen denken dat het vast niet goed is geweest.... Al is nu 1,5 jaar wachten wel lang! Ik had net een pos ovulatietest, hou vet zou het zijn om zwanger te raken voor de IUI. We gaan ervoor ha ha. Jullie allemaal succes! Hoop dat 2012 voor ons allemaal onvergetelijk wordt. gr jan10
@jan10... gezellig dat je bij ons blijft hangen! zwanger worden voor de IUI zou helemaal vet zijn!! suc6 met klussen
thanks! M'n man wilde naar de film, maar ik heb hem overgehaald om heel romantisch thuis te blijven! Lekker spontane avond ha ha. Hoelang ben jij nu bezig? dat wachten elke keer is vervelend he! gr jan10
Hoi Flierfluiter, zie nu dat je zwanger bent, gefeliciteerd hoor! Die kleine lettertjes ook. Voel je je goed? gr jan10
@ jan10: hoop voor je dat t idd al raak s voor de IUI. Gezellig dat je hier mee blijft kletsen! Vandaag bij mn vriendinnetje geweest met de foto van haar kleine. Ze was helemaal ontroerd en dolblij ermee haha ze heeft ook echt niks in de gaten gehad natuurlijk omdat ik die foto had gemaakt toen de kleine uk bij mij was.... Begin hier nu tog langzamerhand de maandelijkse symptomen te krijgen, maar wel in lichtere mate en nog geen ongikrampen.....ben benieuwd, maar t zal dus vast gaan uitdraaien op een ongi.
@ engeltje als ik ga testen wordt dit pas op vrijdag of zaterdag. Ik wil nog wel eens een langere cyclus hebben dus wil me niet weer zoveel in me hoofd halen aan fantasieen enz. Buikpijn is er nog volop en doet gewoon pijn onderhand :S als het me ongi is mag die wel door gaan zetten en tja als het een beebje is mag die zeker blijven zitten haha. @jan leuk dat je blijft en hopen idd dat je voor je iui zwanger bent dat zou idd wel heel erg leuk zijn. Me mannetje en ik hebben toch maar besloten dat als het deze keer niet raak is we het gaan proberen met van die ovulatietesten.