Hallo wie gebruikt ook kruidvat comfort voor de baby en vind ook dat de ene verpakking voeding vies ruikt en de andere niet? Ik heb hier nu 3 dozen staan.. 2 ervan zit echt een gore muffe lucht aan, ook de fles stinkt en als beebje alsnog spuugt, dan ruikt ze gewoon vies uit der mondje.. de andere doos heeft dat dus helemaal niet. Ik heb kruidvat gemaild en mag de geopende dozen retour zenden.. maar is dit nu gewoon vette pech en toevallig verkeerde lading gehad.. of komt dit vaker voor?
wij hebben t ook een tijdje gebruikt. dat van die geuen komt me neit bekend voor, maar heb er ook nooit op gelet. wel bleeef ons zoontje nog veel spugen met de kruidvat voeding, wij zijn toen overgestapt op friso comfort en die is toch een flink stuk dikker.
Het antwoord van kruidvat was dat het dus niet zou mogen stinken.. als het niet goed rook.. dan kwam het waarschijnlijk door verkeerde opslag bij een te hoge temperatuur.. de pakken houdbaar tot dec 2009 roken zo.. die van 2011 dus helemaal niet. het kon geen kwaad, maar ze hadden er alle begrip voor als ik de pakken dus wilde omruilen..