misschien eens testje wagen? blijft wel hoog he... ofwel zal je temp pas na je maandstonden zakken... moeilijk voorspellen met temp.. ik graak zelf geen wijs uit aan de mijne
Ik ga morgen testen, dit is mijn eerste goede curve na 5 jaar. Ik word knettergek van alles. Dromen, alle kwaaltjes komen weer naar boven en verdrietig van alle stress. Dus graag meer reacties, is dit echt een goede curve of heb ik het mis?
Hahahaha............ dank je!! Nu nog meer stress Ik heb mijn kruidvat test van enkele maanden geleden opgezocht. Die leg ik vanavond voor het slapen klaar ( ALSOF ik het zou vergeten ) De clearblue er maar naast. Nu nog even volhouden met alle adviezen van de acupunctuur. Meer mensen die dit een goede curve vinden? Of kan het alsnog alle kanten opgaan?
Het ziet er tot nu toe goed uit. Temp blijft stabiel en hoog. Maar morgen zou het zo een halve graad kunnen zakken en je menstruatie aankondigen. Dat kun je nu niet zien. Ik zou morgen of overmorgen testen mits je temp hoog blijft.
Ik ook!!!! Bedankt voor alle reacties! Ik zal morgen inderdaad eerst tempen en daarna naar de wc gaan. Ik doe zo mijn best om mijn baarmoeder een warm nestje te maken en blijkbaar heeft het geholpen. Volgens de acupunctuur had ik een te koude baarmoeder. Maar.......... dat gaat dus nu de goede kant op.
Sorry, ik weet dat het niets hoeft te betekenen hoor. En ik heb er niet veel meer hoop van. Maar...... ik heb een positieve ovu test. Raar, maar ach......... toch nog iets positiefs vandaag
Ehm, ik probeer om warm te ontbijten en te lunchen. Advies is kippensoep maar ik ben geen soep mens. Ik drink wel cup a soup en opkikker ipv koude melk. Veel thee en dan met name nu rooibosthee. Veel kruikjes en kersenpitten opwarmen. Als mijn handen en voeten koud zijn zorg ik dat ik ze weer warm krijg. Sloffen aan, kersenpit op mijn handen. Ook kreeg ik het advies om minder melk te gaan drinken. De chinese denkwijze is dat dit damp in de buik veroorzaakt. Damp kan je zien als mist in de buik waardoor zaadje eitje niet kan vinden. Ehm...... volgens mij is dat het zo ongeveer. Wat ik dan doe. Ik hoorde ook nog dat citrusfruit niet goed is. Maar dat eet ik toch niet graag.
laat iets weten als je testje hebt gedaan he, ben benieuwd, ik zit op dag 27, jij 28 zie ik. had vandaag ook posi ovu-test hoop ook dat dit een goed teken is.maar vandaag wel negatieve zwangerschapstest gedaan.. misschien kunnen we samen hopen
Ik vind dit de beste curve die ik hier tot nu toe heb gezien..prachtig. Ik heb vanaf dag 1 een rechte horizontale lijn, ben onwijs benieuwd wat die lijn gaat doen de komende weken... Jij heel veel succes!
Veelbelovend, zeker met die positieve ovulatietest Goh wat zul jij onrustig slapen nu hahaha. Hopelijk lukt het een beetje!
En daar ging mijn temp vanmorgen! En de test was negatief! Ik wilde mezelf niet gek maken door geen test te doen.