Ik heb toevallig vorige Andrelon gekocht. Na positieve ervaring gelezen te hebben op internet. Ik heb het gekocht omdat mijn haar bovenop mijn hoofd heel erg snel vet wordt. En voor mij werkt het zeker! Het voelde weer fijn aan! Ook is deze droogshampoo van Andrelon om een beetje Volume te krijgen, en ook dat kreeg ik. Bij shampoo's heb ik dat effect amper. Dus ja, ik ben er blij mee! Enige nadeel vind ik dat je haar een beetje "stoffig" aanvoelt. Maar dat liever dan wanneer je ziet dat mn haar vet is, en vet voelt.
Ik heb droogshampoo van kruidvat. Maar 2x gebruikt, ik gebruikte het alleen als ik echt geen tijd had om mijn haar te wassen. Mijn haar wordt nogal snel vet, dus daarom had ik dat gekocht. Vind mijn haar dan niet zo fris aanvoelen als dat ik het gewoon gewassen heb. En de geur is niet zo super vind ik.
Ik heb pas die van andrelon gekocht en vind het echt SUPER! Bovenop wordt het bij mij snel vet en dan plakt het zo op je hoofd, dan moet ik bijna elke dag mn haar wassen (waar ik gewoon echt geen zin/tijd voor heb) Ik spuit dit erop, laat het inwerken (kleed me aan) dan ziet het er grijs uit maar dit borstel je weg en voila! volume! Voelt idd een beetje stoffig aan, maar dat zie je niet (en daar gaat het toch om!) heerlijk spul! (en ruikt lekker)
mmmm, volgens mij moet ik even een boodschapje doen haha! Die van Andrelon dus... zijn er nog verschillende types in?
o dat klinkt ideaal. Ik was mijn haar om de dag maar op de dag ertussenin is het dan al vet op mijn hoofdhuid, dus ik ga hem ook eens proberen.
Klinkt heel dom misschien, maar minder vaak je haar wassen helpt op den duur. Ik was het nog maar 1x per week en het word steeds minder vet. (heb deze tip van een kapper gehad die al 6 maanden geen shampoo gebruikt had in zijn haar , heeft wel zijn haar steeds gespoeld natuurlijk)
6 maanden is wel heel goor vind ik maar idd. ik was zelf ook maar 1x per week met shampoo en nooit meer vet. ook zo met de kindjes
Dan heb je echt een hele vieze kapper. Mijn schoonzus is al 20 jaar kapster en die zei me dit: Als je je haar niet was ( en dan even 6 mnd niet ) Gaat er van alles op je hoofdhuid zitten wat je er niet met water afwast. Brrr 6 mnd mn haar niet wassen
Het zorgt er in ieder geval wel voor dat je haar minder snel vet is. Bij mij is het na ongeveer 6 dagen zo vet dat ik het niet meer los draag en na dag 7 was ik het pas... Als je het wast haal je ook de goeie stoffen weg, niet alleen de slechte...
Hier die van de kruidvat....en werkt prima! volgende neem in wel de anderlon (die hadden ze niet staan) want echt lekker ruikt tie niet maar heel vies ook niet gelukkig.
Nee ok ik was mn haar ook niet elke dag want ook dat is niet goed. Maar 6 mnd??? Ik krijg al kriebels als ik er aan denk Wil die man zn hoofd niet ruiken in iedergeval
hmmm toch maar eens proberen dus...mn haar is ook zo snel vet en probeer het nu 1x in de 2 dagen te wassen ipv 2x per dag
Ik zou willen dat ik mijn haar maar 1x per week kon wassen. Ben al blij dat ik het vol kan houden tot om de dag.
Same here! Maar na de enthousiaste verhalen hier, net meteen de droogshampoo gekocht om uit te proberen! Ben benieuwd
Klinkt ideaal wel! Ik was mijn haren zowat iedere dag.. Voel me dan veel schoner. Kan ik die droogshampoo gewoon in de AH vinden of moet ik daarvoor naar het Kruidvat?
hmmm misschien toch maar eens kopen. Ik was het om de dag, langer hou ik het echt niet vol. Maar mijn pony wordt zo snel vet, dus daar is het misschien wel iets voor.
Ik vind droogshampoo geweldig, kan niet meer zonder. Ik was mijn haar om de dag, en de dag na het wassen is het toch wat vettig. Even wat droogshampoo erin en goed uitborstelen; helemaal niet vet en idd meer volume! Geweldig. Ik gebruik die van Batiste, die is te koop bij de Kruidvat voor iets van 3 euro