door mijn familie en vriendenkring wordt ik regelmarig voor gek verklaart als ze zien wat ik allemaal strijk. zo strijk ik bijv. - mijn beddengoed (na 1 keer slapen is het alweer gekreukeld zeggen ze dan)' -hydrofile luiers (toch niemand die dat ziet) -spuugdoekjes en slabbers -pyama's (toch ook niemand die dat ziet) ondergoed en sokken is vrijwel het enige wat ik niet strijk. Bij moet het gewoon netjes in de kasten liggen. kan wel zo zijn dat niemand ziet of een hydrofile luier gestreken is of niet, maar ik vind gewoon dat het nodig is.... en slabbers en spuugdoeken, toch geen gezicht als er zo'n gekreukeld ding om haar nekje bungeld....... ben ik nou de enige die er zo precies in is of doen meer van jullie dit.... ben benieuwd want af en toe lijk ik wel de enige 'gek' hihi
Strijken wat is dat? Het enige wat ik hier gestreken heb is eenmalig de babywas, en heel soms een overhemd voor mannetje ( maar die kan zelf gelukkig ook heel goed strijken )
Meid, ik strijk ook meer dan me lief is en ik denk wel eens: waarom DOE ik dit eigenlijk? Maar als jij je er prettig bij voelt, wat zouden die anderen dan? Als ik echt geen zin/tijd meer heb, is beddengoed en hydrofielluiers het eerste dat ik niet doe, maar ik ken het hoor. Gewoon blijven doen!
haha mijn moeder strijkt ook echt alles ik niet alles alleen de dingen die je echt ziet van kleding enz
Ik vind het wel 'gek' ja Ik doe het namelijk niet, strijk alleen eens een keer een blouse van mn kerel en iets van linnen of een jurkje ofzo van mijn dochter als het erg gekreukt is. De redenen die je tussen haakjes noemt zijn voor mij dus redenen om niet te strijken
Hier worden ook alleen de overhemden /bloesjes gestreken... door manlief .... En heel af en toe een broek ofzo als die gekreukeld is.
Ik strijk ook alleen de hoognodige dingen zoals bepaalde broeken of blouses. De rest vind ik zonde van mijn tijd, maar als jij het prettig vind moet je het lekker blijven doen hoor!
Ik strijk helemaal NIETS. Vind strijken écht verschrikkelijk. Broeken/bloesjes die gestreken moeten worden die strijkt mijn vriend (Hij vind het nog leuk ook..) dus dit komt prima uit zo.
Ik heb een collega met ZES kinderen die halftijds werkt en die strijkt zelfs haar badhanddoeken en washandjes! Heb haar al meermaals knettergek verklaard! Ik strijk de 'gewone' dingen; kledij, keukenhanddoeken en zakdoeken. Dekbedovertrekken etc... strijk ik niet. Heb er zoooo'n hekel aan!
Vroeger streek ik alles hoor maar hij ging achter mijn rug overnieuw staan te strijken omdat ik anders streek als hij, toen heb ik hem gezegd dat hij voortaan zelf kon strijken.
Ik zou hydrofiele luiers en spuugdoekjes/slabbetjes ook strijken. Maar m'n dekbedovertrek en pyama's niet, heb daar gewoonweg geen tijd voor. Wel krijg ik het altijd netjes opgevouwen, dus het toont wel netjes in de kast gelukkig. Als ik heel veel tijd had dan zou ik ook meer strijken hoor. Maar strijk wel alles van bovenkleding, vind het geen gezicht als je in een spijkerbroek of shirt rond moet lopen waar je de kreukels in ziet zitten. Is het bij de meiden die dit niet strijken niet enorm gekreukt? Ik schud de kledingstukken altijd wel even goed uit voordat ik ze ophang of in de droger gooi, maar toch blijven die kreukels erin zitten, niet zo erg als dat je het niet zou doen, maar vind het dan nog wel de moeite om het te strijken. Moet zeggen dat ik op m'n werk medewerkers aanspreek als ze in een uniform rondlopen die helemaal in de fruttels zit. Groetjes Tamara.
haha mijn zei voor t trouwen dat hij ging strijken.... en sinds we getrouwd zijn heeft hij de strijkbout nog nooit aangeraakt.... Ik strijk ook bijna alles hoor, alleen geen handdoeken, sokken en ondergoed. Wij hebben al weinig kastruimte, dus als je alles een beetje handig in die kasten wil krijgen is strijken geen overbodige luxe...
Ik strijk ook alleen blousen of dingen die echt heel erg gekreukeld zijn. Maar overtreksets van het bed? hydrofielluiers? pyjama's? Nee.. Het was nog niet eens in me opgekomen dat te strijken.. Ik vind het zo'n vervelende klus. Maar ieder zijn ding.
Hydrofielluiers strijk ik niet, dan nemen ze minder vocht op. Mijn beddengoed wel, zie toch duidelijk verschil. Theedoeken ook altijd, blousen, t-shirts, hemden en broeken. Ondergoed, rompers en sokken niet. En pyama's de ene keer wel en de andere keer niet.
Ik strijk nooit! Alleen de overhemden van mn vriend moeten af en toe gestreken worden. Dat doet ie zelf, of zijn moeder haha
Ik strijk ook bijna alles. Ook handdoeken, theedoeken, vaatdoeken, ondergoed, pyjama's en zakdoeken. Call me crazy. Ik weet niet beter. Van moeders meegekregen.