Op kdv dagen maak ik mijn kindje om 6u wakker, we staan dan om 7u voor de deur van het kdv en ik ben dan om 8u op mijn werk. Toen mijn kindje nog een kleine baby was, was dat niet zo'n probleem, hij sliep gewoon weer verder op het kdv. Maar nu krijg ik er steeds meer moeite mee. Soms ligt hij echt nog in diepe slaap, zachtjes te snurken en moet ik echt mijn best doen om hem wakker te maken. Probleem is dat als we later opstaan ik smiddags ook langer door moet werken om aan mijn 8u te komen en dan kunnen we niet meer met zn allen eten savonds. Ik weet nog even niet wat ik erger vind, mijn kindje sochtends wakker schudden of savonds niet met hem samen eten. Hoe laat moeten jullie kindjes opstaan als jullie naar het kdv gaan? is 6u op een beetje een normale tijd?
Ik sta zelf op om 6:15, dochter gaat om 6:45 uit bed en dan zijn we om 7:30 bij de opvang. Dus wel iets later dan bij jou, maar niet heel veel. Ik merk ook wel dat ik haar af en toe wakker moet maken. Ze slaapt verder dan alleen nog tussen de middag, en als ze moe is slaapt ze gewoon wat langer tussen de middag valt me op.
Ik heb het makkelijk want mijn man brengt weg en die werkt heel dichtbij. Ik sta om 7:30 op en om 8:20 gaan we allemaal de deur uit. Ik begin de dag om 9:00. Kindjes zijn om 8:30 bij het kdv en manlief is rond 9:00 ook op z'n werk. Ik haal ze om 17:30 weer op. Hier worden de kindjes iets eerder wakker (gemaakt) dan op andere dagen. (15-20 min) voor mij is 6:00 nog echt nacht en ons kdv vangt op vanaf 7:30
Ik sta zelf om half 7 op en maak de kinderen tussen kwart over 7 en half 8 wakker. We gaan om 8 uur de deur uit op Finn naar het KDV te brengen, daarna breng ik Jari naar school en ga dan werken. Ik moet om tien voor 9 aanwezig zijn op mijn werk.
Hier moet Eva om 6:30 eruit en Lisa om 6:45 eruit op kdv dagen. Wel sneu inderdaad, maar het went, bij Lisa vind ik het al een stuk minder zielig dan voor Eva destijds. Nu was Eva altijd een ontzettende uitslaper en Lisa wat minder, dat scheelt. En het is maar 2 dagen per week, het zij zo. Ik zou wel later kunnen beginnen, maar vind het vervelend om laat klaar te zijn met werken, dus doen we het gewoon zo.
6.20 uit bed 6.45 dochter uit bedje 7.00 aan het ontbijt 7.25 deu uit naar de bus lopen 7.31 komt de bus 8.05 op eindpunt bus 8.15 op kdv 8.30 naar mijn werk toe 8.40 aan de koffie op het werk 9.00 beginnen werktijd kan ook bus later nemen in nood gevallen maar doe liever alles beetje relax zonder te stressen met die kleine meid
ik sta zelf 6 uur op, de kleine maak ik om 630 wakker. 7 uur vertrekken we en 730 staan we voor de deur van het kdv. Ik begin om 745, het is maar 5 minuutjes rijden vanaf het kdv nar mijn werk. Ik vind het ook wel zielig om mijn meis ervoor wakker te maken maar het is ook niet anders. Nu is ze nog klein en haalt ze het overdag wel in maar met een dreumes word dat idd lastiger.
onze dochter hoeft niet veel eerder op, omdat het kdv ook mijn werk is. Dus dat kost al geen extra tijd. Als ik om half negen moet beginnen dan is de dus om 8.20/8.25 op het kdv. Wij hoeven dan pas om half 8 op. En als ik eerder moet beginnen 7 uur.
Is er echt geen mogelijkheid om dan 's avonds samen te eten? Dat snap ik niet zo goed. Is je kindje 's avonds dan te moe? Ik zou het eens proberen en kijken wat er gebeurt. Hier hebben we een meisje die uit zichzelf vroeg wakker wordt. Ze slaapt 's avonds voor 19-en en wordt 's ochtends rond 6:15-30 wakker. Binnenkort willen we ook 's avonds samen eten en dan moeten we ook echt nog even goed plannen, want nu krijgt ze dr hap nog op de opvang.
ik haal die kleine om 7.15 uit bed. wassen, aankleden, fles erin en om 7.35 brengt mijn man haar weg. kdv zit om de hoek, prima te doen! 't is krappe tijd maar ze redden we het al een heel jaar prima!
Als ik alleen ben 's ochtends sta ik om 06.30 op. Om 7uur ben ik zelf klaar en maak daarna de kinderen 1 voor 1 wakker. Om 8 uur zitten we met zn allen in de auto (meestal), en net iets na half 9 ben ik op mijn werk. Ik heb wel geluk met reistijden (2min naar KDV en 5min naar mijn werk). Ik vind het ook vreselijk om ze wakker te maken hoor. Op vrijdagen laat ik ze soms langer slapen, en dan begin ik een half uur later en houd dan geen middagpauze. Maar dat doe ik ook niet elke week.
Wij staan op tussen 6.00 uur en 6.30 uur. Soms staat mijn man eerder op, soms ik, hangt er een beetje vanaf of hij nog moet scheren oid. Ik wil rond 7.30 uur de deur uit, dan ben ik rond 8.00 uur op mijn werk (het is 20 minuutjes fietsen ongeveer, afhankelijk van drukte). Mijn man verzorgt maandag t/m donderdag het ochtendritueel, op dinsdag is hij thuis met de meiden maar de andere dagen brengt hij ze naar het kdv wat ongeveer 10 minuten fietsen is van ons huis en ongeveer 5 minuten van zijn werk. Gelukkig werken, wonen en kinderdagverblijven we allemaal in dezelfde stad . Ze zijn zo rond 8.45 op het kdv zodat hij rond 9.00 uur kan beginnen. We hoeven de kinderen eigenlijk nooit wakker te maken, ze worden meestal wel wakker van ons en anders ook wel rond 7.00 uur, 7.30 uur uiterlijk. Toevallig moest mijn man de oudste gisterochtend wakker maken, vondie heel zielig want komt bijna nooit voor... We hebben het zo geregeld dus dat hij laat begint zodat hij ze kan brengen (en ze niet supervroeg op hoeven) en ik ze een beetje op tijd kan halen zodat ik nog kan koken en we rond 18 uur met z'n allen thuis kunnen eten. Later is niet echt handig omdat de meiden dat niet echt trekken, die hechten er wel aan om rond 19 uur naar bed te kunnen
Hoe het precies gaat, wisselt van dag tot dag. Afhankelijk of wij vroege afspraken hebben of niet. Dit is onze maandagochtend: 6.30 gaat de wekker, wij staan op, douchen en kleden aan 7 uur kinderen worden wakker, aankleden 7.15 ontbijt, tanden poetsen 7.45 deur uit en naar kdv 8.00 kinderen zijn afgeleverd, ik rij naar m'n werk Het kdv gaat open om 7.30. Maar om dat te halen zou ik de kids wel moeten wekken. Gelukkig hoeft dat hier vrijwel nooit.
Hier is het KDV ook pas vanaf 7:30 open. Ik sta zelf véél vroeger op dan NooNooman (ik om 5:45, hij een uur later), hij geeft haar dus ook 's ochtends de fles en brengt miniNooNoo naar het KDV. Ze wordt om 6:45 wakker gemaakt, krijgt om 7:00 de fles en om 7:30 vertrekken ze.
Mijn vriend begint meestal wat later (behalve op maandag). Hij doet onze zoon in bad, kleedt hem aan en geeft hem zijn ontbijt. Ik sta dan om 7 uur op, en breng hem om 8 uur naar het kdv. Om 8.15 rijd ik daar weg, en ben dan om 9.00 op mijn werk. Dit is op donderdag en vrijdag. Op maandag moet ik het alleen doen, en sta ik iets eerder op: om 6.45. 6 uur vind ik nog wel heel vroeg, maar ik ken meerdere mensen die op dat tijdstip eruit moeten. Je bent niet de enige
Ik moet al om 7.00 op mijn werk zijn, dus ik doe 's ochtends helemaal niks met de kinderen, die liggen nog lekker op 1 oor als ik al druk aan het werk ben... Maar papa kan tegenwoordig uitslapen... Toen ze allebei naar het KDV gingen, stond hij om 6.45 op en bracht hij ze om 7.45 daar. Nu gaat Jelle naar school en kan dus pas om 8.25 terecht. Voorschoolse opvang is hier niet door gebrek aan belangstelling. (vind ik ook niet erg, de dag is al lang genoeg met overblijven en BSO) Hij brengt nu eerst Jitte naar het KDV om 8.15 en dan door naar school. Hij begint dus wat later, is rond 8.45 op zijn werk, maar hij is eigen baas, hij mag het helemaal zelf bepalen...
Wij staan om 8 uur voor de deur van het kdv. Het is maar 5 minuutjes rijden. Als ze 's ochtends nog slaapt zorg ik dat ik alles klaar heb. Dan 7.30 haar wakker maken, aankleden, eten en de deur uit. Maar dit gebeurd zeer sporadisch, meestal wordt ze zelf tussen 6 en 6.30 wakker.. Ze kan wel snel eten dus dat is makkelijk, binnen 5 minuten heeft ze haar boterham en melk op
Wij hebben geen KDV maar als ik moet werken, van ben ik er 5.45-6 uur uit, om 6,30 pluk ik mn dochter uit bed en die lever ik om 7 uur bij mn ouders in bed af met een fles. Dan drinkt ze die daar leeg en daarna gaan ze alle 3 uit bed. Ze slaapt zowizo nog maar 1x dus als het 's ochtends te vroeg is, slaapt ze 's middags wat langer.
Hier ga ik altijd om 7u de deur uit, en dan slapen vriendlief en Finn nog. Om 7.45 gaan ze hun bedje uit, en dan zijn ze om 8.15 op het kdv. Dat is 5 minuten rijden. Als ik Finn een enkele keer wegbreng maak ik hem rond 6.40 wakker, gaan we rond 6.55 weg en staan we om 7u bij het kdv. Dan eet Finn een broodje op het kdv.(anders gewoon thuis)