Wij gaan 30 november naar een kerstmarkt in Oberhausen. Maar wij zitten met een oppas dilemma. Volgens mijn man kunnen wij de kinderen 19 maand en 3 jaar wel mee. Maar het lijkt mij niks voor de kinderen dat gesjouw en alleen het merendeel in de wagen zitten. Wat zou jij doen? Ik heb nu wel een oppas vraag op FB gezet en hoop dat erop gereageerd wordt want een dagje weg met man en zonder kinderen lijkt mij wel een keer wat sinds 3 jaar.
ik zou inderdaad lekker zonder de kinderen gaan, gezellig samen. Hopelijk vindt je oppas! Zou dochter van bijna 6 wel mee nemen (jonger ook gerust gedaan), maar zoon neem ik echt niet mee. Hij roept nu al als ik te lang tut naar zijn zin (en dat is snel ), mama opschieten!
Gelukkig heb ik 2 oppassen gevonden. Mijn zusje past tot 5 uur op een een vroegere juf van de PSZ van mijn dochtertje tot wij thuis zijn. Dus gelukkig en eindelijk even met z'n 2'en weg.