Hugo heeft nog nooit op het potje gepoept of geplast. Laatst heeft hij er wel een scheetje op gemaakt en daar was hij supertrots op. Hij baalde alleen dat het resultaat niet zichtbaar was toen hij in het potje keek haha. Maar... Nu is het overduidelijk te zien dat hij moet poepen. Ik vraag dan of hij op het potje wil. Hij zegt dan: "Nee, wil niet op potje. Ook niet op wc. Ook niet op wc boven. Wil in luier poepen." Wie heeft er tips hoe ik hem zo ver krijg dat hij het toch een keer probeert? Of moet ik het gewoon afwachten tot hij een keer "ja" zegt? Het is een jongetje dat er altijd heel veel moeite mee heeft om iets nieuws te proberen. Hij wil nu trouwens af en toe wel in zijn blote billen op het potje zitten als er niets komt. Liefs Nala
poepen duurt altijd langer want dat is eng en een raar gevoel voor zo'n kind mischien als je niet meer vraagt dat ie dan uit zichzelf wil
hier doet ze alles al op de potje misschein helpt de sticker methode? die heeft hiet zijn werk super gedaan
Zo'n stickermethode lijkt me tzt een goed idee, maar moet hij niet eerst een keer ervaren hoe het werkt? Plassen doet hij ook nog niet op het potje, maar dat zie ik ook niet aankomen. Hij kan ongemerkt plassen , maar poepen is duidelijk te zien aan die rooie kop . Misschien moet ik gewoon nog even wachten tot de lente. Dan kan ie lekker buiten lopen zonder luier en dan hoef ik niet steeds binnen te dweilen
Ik zou hem elke dag op vaste tijdstippen dan op het potje zetten. Mijn zoontje gaat meestal na het ontbijt, dan zet ik hem op het potje voor de tv en soms plast hij wel en soms doet hij niks. Maar dat geeft niet. Poepen op het potje doet hij ook nog niet, hij zegt altijd wel: mama op potje poepen. Maar dan is meneer NET bezig Enne mega mega belonen als hij toevallig wel een keer plast/poept erop. Waarschijnlijk komt hij na een half uur zelf met het potje aanzetten (hier wel).
Ik zat net te denken om hem na iedere verschoning op het potje te zetten. Zou dat wat zijn? Dan zal er voorlopig geen poep komen, want dat is dan natuurlijk net geweest, maar wie weet dat er toevallig een keer een plas komt. En dan inderdaad de hemel in prijzen! Hij is er wel heel erg mee bezig, dus je zou zeggen dat dit wel het moment is om ermee te beginnen.
je kan hem ook even op het potje zetten voordat hij in bad gaat of wanneer je zelf moet. Zet je hem er gewoon naast op het potje.
Dat is inderdaad ook wel een goed idee. Als ik zelf moet! Van stromend water moet je vanzelf plassen haha!
wij zijn nog helemaal niet met het potje begonnen, evy vind het nog eng, ze durft er alleen op met kleren aan. Ik wacht er daarom nog gewoon mee, mischien komt ze er over een paar maanden zelf wel mee.
Tymen wil ook absoluut niet op de pot of op de wc. We hadden hem bijna schoon toen hij 1,5 was, maar toen ging hij lopen en sindsdien is het anti-potje. Ik denk dat als hij het vreselijk vindt je het beste het potje nog even weer weg kan zetten. Over een paar weken weer tevoorschijn halen en weer proberen. Ze zeggen dat je je kindje de tijd moet geven en dat hij vanzelf wel aan gaat geven dat hij zindelijk wil worden, dus door aan te geven dat hij moet en dat hij wel op het potje wil. Jongens zijn wat later, die zijn er pas vanaf een jaar of drie eraan toe. Neemt niet weg dat je het natuurlijk best wel kunt stimuleren, maar als het maar geen moeten wordt.
Nou, hij heeft er in de afgelopen 2 weken 2 keer in zijn blote billen op gezeten, maar nu vindt ie het echt niet leuk meer. Ik denk dat ik eerst maar weer even moet stoppen, anders krijgt hij er straks misschien alleen maar weerstand tegen. Lastig hoor, want hij weet prima wanneer hij moet poepen...
Het is ook verrekte lastig. Tymen weet ook heel goed dat hij moet poepen, dan gaat hij ergens staan waar ik hem niet kan zien. Als ik dan vraag of hij moet poepen dan zegt hij ja. En volgens mij voelt hij nou ook plasjes aankomen, want hij pakt overdag regelmatig zijn kruis vast. Ik denk dat je idd het beste even een paar weken met rust kunt laten. Overigens heb ik het potje hier wel altijd staan, zodat hij hem regelmatig ziet. Soms wil hij er op, maar hij doet niks.
Ik kreeg eerst tip van een collega wacht maar af ze geven het vanzelf aan wanneer ze er klaar voor zijn. Jaime kwam een maand of twee vaak naar ons toe met benen tegen elkaar en dan zeggen au of gewoon zeggen au en dan vroegen we waar en dan zei ze billen. Ze moest dan dus gewoon plassen of poepen. Dezelfde collega (man..haha) zei toen ik zou gewoon die pot op vaste tijden aanbieden. Doet ze het wel ok, doet ze het niet ook ok. Maar gewoon beetje die pot inburgeren zeg maar. Zo gezegd zo gedaan. We zijn hiermee begonnen op 10 feb jl. en het gaat nu eigenlijk heel goed met de pot. Poepen nog wat minder maar het plassen gaat als een tierelier. Dus advies gewoon afwachten tot hij zelf gaat aangeven. Zet pot in de woonkamer oid neer zodat hij went aan het ding, als hij gaat aangeven op gezette tijden erop. Succes.
de sticker methode heb ik hier gebuikt om het juist nog leuker te maken heb haar eerst heel lang bekend gemaakt met de pot zeg maar uiteindelijk gewoon de pamper voor weg gelaten en toen ze merkte dat ze in haar broek plaste ging ze het uiteindelijk aangeven nu hebik van de week bij babywalz een knderwc besteld om dat dat verkleinings ding iedere keer verschoof en nu gaat ze zelfs al helemaal allen (kijk uiteraard wel mee vanuit een hoekej om te kijken wat ze doet)
Ik zou het vooral niet forceren...Hier in mijn omgeving worden de kindjes pas zindelijk als ze echt vies worden van de poep in hun broek...En jongetjes zijn over het algemeen wel later zindelijk schijnbaar...Is hij qua plassen al wel zindelijk?
ben erg benieuwd naar alle reacties valentijn geeft al een tijdje aan voor hij gaat poepen dat hij ''poept'' (poepen haha) we hebben al een tijdje het potje van ficherprice en hij vind dat ding heelmaal leuk, hij durft er ook met de blote billen op te zitten vandeweek heeft hij zelfs o de grote mensen wc gezeten ( hij wou er niet eens meer af) ben benieuwd wanneer hij zn eerste plasje oid op het potje gaat doen straks de evrwarimg ff wat hoger zetten en dan laat ik meneer lekker lopen in zn blote billen heb zojuist het boekje gekocht Op het potje , is misschien ook wel een leuk idee voor de kindertjes succes
hier ging het van de eene op de andere dag....eerst 2 weken op het potje, en daarna meteen droog (overdag en 's nachts) en zoonlief gaat nu via de wc verkleiner met trapje gewoon op de normale wc's
hier ook al wat pogingen gewaagd; helaas wil meneer dus ab-so-luut niet op het potje wc of op de fisherpricepot zitten....als je het vraagt om op de wc te gaan zegt ie jaaaaaa maar als het er dan op aan komt.... tip; zag dat iemand in blote billen wilde laten rondlopen, maar als ze dan plassen wordt alleen de grond nat; nog beter is in ondergoed laten lopen, dan voelen ze dat ze een natte vieze broek hebben.....tip kreeg ik ook van iemand anders....